121 lintjes zaterdag 28 april 2012 M. van Asselt, Arnemuiden, lid in de Orde van O.N. diverse bestuurs functies binnen kerk, onderwijs en politiek (SGP); vrijwilligerswerk voor ouderen en gehandicapten. J. Bimmel, Domburg, lid in de Orde van O.N. Kantinebeheerder LTC Domburg, bestuurslid Domburgse ijsclub en huismeester Marie Tak van Poortvlietmuseum in Domburg. H.H. Aalberts, Arnemuiden, lid in de orde van O.N. vrijwilliger bij korf balvereniging TOP, de Gereformeer de Kerk en de Oranjevereniging Ar nemuiden. M.D. Aarnoudse-Aarnoudse, Oud-Vossemeer, lid in de Orde van O.N. Organisator truckersrit, jeugd- activiteiten Oud-Vossemeer, vrijwil ligster de Schutse en de kerk. J. van Belzen, Vlissingen, Ridder in de Orde van O.N. Sleepvaartver. Lek- ko, Ons Boeregoed, Zeeuws/Vlaams Volksliederenarchief, herdenking Ti tanic, Veerse Scheepstuig en meer. J.E. Blaakman, Hoofdplaat, lid in de Orde van O.N. Inzet voor wielerco- mité, voetbalvereniging, De Zonne bloem, muziekverenging en kerk. Is een 'man van het dorp'. G.C.AIderliesten, Lewedorp, lid in de Orde van O.N. Liturgiecommis sie, ouderling/scriba, chauffeur en begeleider van de Borselse Sprinter, vrijwilliger in de muziek. W.E. van Barneveld-Hartman, Ter- neuzen, lid in de Orde van O.N. Vrij williger evangelische kerkgemeen schap De Kandelaar en verzorger turnlessen gymnastiekclub EMM. M. Bimmel, Oostkapelle, lid in de Orde van O.N. Draait Wienkeltje van Bimmel, vrijwilliger bij oa. maal tijdvoorziening SWV, 4-meicomité, werkgroep Eigenwijs Landschap. C.W. Adriaanse, Middelburg, lid in de Orde van O.N. (bestuurs)lid wijk en EHBO-vereniging, vrijwilliger oor- logs- en dienstslachtoffers, vrijwilli ger tafeltennisverenigingen. A.A.Ph.M. van den Bérghe-Rom- baut, Koewacht, lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger De Lange Akkers, bestuurslid KBO Koewacht en voor zitter gemengd koor St. Cecilia. J.W. Berrevoets, Vlissingen, lid in de Orde van O.N. Organisator activi teiten zorgcentrum Ter Reede, cate raar Scheldeloodsenkoor, vrijwillige Sinterklaas. J.C. Blok, Krabbendijke, lid in de Or de van O.N. Penningmeester van Wielercomité en de oranjevereni ging Krabbendijke. Inzet voor de kerk als ouderling en kerkvoogd. J. Blok, Kruiningen, lid in de Orde van O.N. Jarenlange inzet als be stuurder en vrijwilliger voor Stich ting Hobbywerkplaats De Bevelan- den. J.C. de Boo van Uijen, Vlissingen, Ridder in de Orde van O.N. Bestuur koninklijke harmonie Ons Genoe gen, muzikant Nederlands Politie Or kest, St. Small Sail/Sail De Ruyter. H.W. Boogaart, Oud-Vossemeer, lid in de Orde van O.N. Bezorger Tafel- tje-Dekje, mantelzorg, vrijwilliger School met de Bijbel De Ark en asielzoekers. W.J. Bos, Terneuzen, Ridder in de Orde van O.N. Onderscheiding uitge reikt door minister van Financiën voor bijzondere verdiensten binnen medezeggenschap Belastingdienst P.C.G.F. Bouman, 's-Heer Abtsker- ke, Ridder in de Orde van O.N. Di verse functies in de zorg, Ouderen adviseur, bestuurslid bij onder meer Rotary, seniorenraad, Rode Kruis. C.M. Breel-Reijnhout, Goes, lid in de Orde van O.N. Sinds de jaren zes tig vrijwilliger Sportclub Gehandi capten Beveland, Mee Zeeland en het Nederlandse Rode Kruis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 12