PZC Indrukwekkend Schotland m m. FZC banen Glacier- en Bernina Express Route Napoleon Mondial Tours pzc.nl/webwinkel zaterdag 28 april 2012 <2> JobTrack.nl 11-daagse autorondreis Schotland inclusief ferry-overtocht Tijdens deze unieke lezersreis maakt u kennis met vele indruk wekkende hoogtepunten van Schotland, zoals Edinburgh, Scone Palace, Cairngorms National Park, Loch Ness, Isle of Skye en Glasgow! U overnacht bovendien in verschillende soorten accommodaties; van gezellige B&B's tot een statig Manor/Country House. Dag 1: u vertrekt om ca. 17.30 uur per ferry van DFDS Seaways vanuit IJmuiden. Dag 2: 's ochtends aankomst in Newcastle. U rijdt via het Northumberland National Park naar de omgeving van Edinburgh voor twee overnachtingen in een B&B. Ca. 195 km. Dag 3: vandaag kunt u een bezoek brengen aan Edinburgh. Ga winkelen in Princes Street, bezoek Edinburgh Castle, bewandel de Royal Mile of ga whisky, proeven in het Whisky Heritage Centre. U kunt de stad ook per Hop on Hop off tour ontdekken 15 per persoon; te reserveren bij boeking). Deze bus rijdt een route langs vele bezienswaardigheden in Edinburgh. Dag 4: u rijdt via het kustplaatsje St. Andrews naar Scone Palace, waar vroeger veel kroningen plaatsvonden. U kunt er ook voor kiezen om het prachtige Glamis Castle te bezoeken, waar koningin Elizabeth haar jeugd heeft doorgebracht. Vervolgens door naar de omgeving van Blairgowrie voor de overnachting in een Inn. Ca. 160 km. Dag 5: u brengt een bezoek aan Pitlochry en het nabij gelegen bijzondere Blair Castle. Heeft u nog tijd over dan kunt u via Aviemore naar het Cairngorms National Park rijden waar u mooie wandeltochten kunt maken. U rijdt naar de omgeving van Inverness voor de overnachting in een Manor/Country House. Ca. 180 km. Dag 6: het wereldberoemde Loch Ness ligt vlakbij Inverness en een bezoek aan dit meer mag eigenlijk niet ontbreken. Vervolgens rijdt u via de vissersplaats Ullapool en de prachtige Wester Ross route naar het Isle of Skye voor 2 overnachtingen in een middenklasse hotel. Ca. 180 km. Dag 7: vandaag kunt u het eiland Skye ontdekken. Ga naar de ruïne van Duntulm Castle, Dunvegan Castle, het havenplaatsje Portree of ga otters en zeehonden spotten langs de kust. Dag 8: u verlaat het Isle of Skye. U rijdt via het veel gefotografeerde Eilean Donan Castle naar Fort William waar u met de kabelbaan de hoogste berg van Groot-Brittannië op kan, Ben Nevis. Daarna naar de omgeving van Oban voor de overnachting in een middenklasse hotel. Ca. 250 km. Speciale lezersaanbieding 2 personen vanaf 599 pp Vertrek: dagelijks in de periode 1 juni-31 oktober. Toeslagen andere hutten en ander aantal personen op aanvraag. Dag 9: vandaag maakt u een prachtige tocht door het Loch Lomond The Trossachs National Park. Daarna rijdt u naar de omgeving van Stirling met Stirling Castle voor de overnachting in een B&B. Ca. 165 km. Dag 10: u rijdt naar Newcastle voor de overtocht naar IJmuiden met DFDS Seaways. Heeft u nog tijd over, breng dan een bezoek aan de stad Glasgow. De ferry vertrekt om ca. 17.00 uur. Afstand via Glasgow ca. 290 km. Dag 11: aankomst in IJmuiden. Inclusief: retourovertocht per ferry IJmuiden- Newcastle incl. auto (max. 1,85 m hoog en 6 m lang) en binnenhut, brandstoftoeslag DFDS Seaways 5 per persoon per enkele reis, 8 overnachtingen op basis van logies en Schots ontbijt (de accommodaties worden gereserveerd in de genoemde plaatsen of in de omgeving op max. 40 km hiervan), Capitool reisgids t.w.v. 36,99. Exclusief: Calamiteitenfonds 2.50 per boeking, administratiekosten, reserveringskosten 17,50 per boeking, reis- en/of annuleringsverzekering. Optioneel: maaltijden aan boord DFDS Seaways 90 per persoon per retour (2x ontbijtbuffet en 2x 7Seas dinerbuffet), Hop on Hop off Tour Edinburgh 15 per persoon. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRGB59 DFDS SEAWAYS pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Droomreis met panoramawagon door de Zwitserse Alpen Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis! De legendarische Glacier Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweggeschiedenis. Deze nostalgische trein brengt u in vier uur via een schitterende route van Chur naar Brig. De rit voert langs ijle bergtoppen, weelderige alpenweiden en een overdadige kleurenpracht. De Bernina Express is op haar beurt ook een hoogtepunt voor de ware treinliefhebber. U passeert alle vegetatiezones tussen de gletsjers van de Piz Bernina (4049m) en de palmen van Tirano (429 m). Daarnaast is de Centovalli Express nieuw aan deze reis toegevoegd. Een prachtig traject door de zogenaamde honderd valleien, dat het noorden van Italië met het zuiden van Zwitserland verbindt. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar Zwitserland en terug 7 overnachtingervop basis van logies/ontbijt in comfortabele hotels Kamers met bad en/of douche, toilet en TV Tocht met de Glacier Express (panoramawagon) 2e klas Tocht met de Matterhornbahn Alpenmuseum Zermatt Tocht met de Bernina Express Bezoek Bregenz Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding Onthaasten in de Provence met de Train des Pignes Een adembenemende en nostalgische bus- en treinreis door de Zwitserse en Franse Alpen. Via het merenlandschap in de Zwitserse bergen, de Route Napoleon en de adembenemende Gorges du Verdon reist u naar de olijfgaarden en lavendelvelden van de Cöte d'Azur. De veelzijdigheid van de Zwitserse en Franse Alpen met hun talrijke geografi sche en klimatologische contrasten is uniek. U kunt genieten van de nostalgische Mont Blanc Express en onthaasten in de Pro vence met de Train des Pignes. Deze prachtige reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcarzoals aangegeven in het programma 8 overnachtingen op basis van logies en ontbijtbuffet in comfortabele drie - en vierstenen hotels Rit met de Mont Blanc Express van Martigny naar Chamonix Kabelbaan "les Oeufs" Grenoble Bezoek/proeverij Chartreuse Distilleerderij, Voiron Rit met de Train des Pignes van St. Andre naar Nice Stadswandeling Monte Carlo/Monaco Stadswandeling Luzern Alle treinritten op basis van 2de Klasse Ervaren, Nederlandstalige reisbegeleiding Bon LEZERSREIZEN Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: IK WIL GRAAG INFORMATIE OVER: O GLACIER EXPRESS O ROUTE NAPOLEON VOORLETTERS O M O V categorie reizen rondreizen Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053-484 25 26 van maan dag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In hel colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 100