Goed opletten zeeland 123 Huisdrukkerij, boekrestaurateur, computerreviseur Watch Out! gaat verder op terrein Kijkuit n pekaar Bestelbus rijdt in de sloot langs A58 Vijfsterrendassificatie voor De Stelhoeve Politie waarschuwt voor pannenverkoper Waterbeestjes bekijken bij NME Concert Shaking Godspeed in 't Beest vrijdag 27 april 2012 'Vroeger hielp ik bij de fietsreparaties, nu leer ik hier een beetje uit mijn vak.' Martin Daams, vrijwillig magazijnbeheerder 'Als kind speelde ik al met Lego. Maar toen had je alleen de kleuren wit, rood, blauw, geel en groen. Moet je nu zien. Er zijn zoveel kleuren en vormen. En heel veel, heel kleine onderdeeltjes. Het is echt goed opletten.' Tuinverlichting Zwerfkeien Natuurstccnkeicn Gebakken Tegels bestratinganaterialen b» Kanaalweg 83 4401 PE Vlake 0113 38 16 62 info@pckaar.com wwww pekaar.com GOES Een 54-jarige man uit de gemeente Dirksland is in de nacht van woens dag op donderdag met zijn bestel bus in de de sloot langs de A58 be land. Hij reed in de richting van Ar- nemuiden, toen hij de de rechter- berm raakte, tegen een boom botste en in de sloot tot stilstand kwam. De man is door de voorruit uit de bus geslingerd en op het gras beland. Hij heeft zelf de ambu lance gebeld. Personeel van de am bulance heeft de man ter plekke on derzocht; hij bleek ongedeerd. WEMELDINGE William Brewer, in zijn jeugd al Lego-fan, sorteert urenlang geconcentreerd rode steentjes op vorm voor het magazijn en de winkel. foto Willem Mieras door Claudia Sondervan Wenskaarten met een boodschap, gebracht door olijke Legomanne tjes. Dichtbundels, schoolboeken, bedrijfs- en verenigingsdrukwerk en natuurlijk het drukwerk voor de Legowinkel; de Huisdrukkerij in het Werkleerbedrijf aan het Jo- annaplantsoen produceert veel ver schillende dingen in het lokaal dat is toebedeeld aan de zestig men sen die daar in wisselende samen stelling werken. John van Hoorn is Een gratis solero parasol t.w.v. €149,- 1 Bij aankoop van j een dining- of loungeset j Tuinmeubelen Lounge sets Parasols Barbecues Sauna's Spa's Weihoek 14 Kruiningen Gratis parkeren voor de deur Kijk voor meer informatie of bestel direct op www.detuin-kamer.nl hun enthousiaste begeleider. „Als het goed gaat, heb ik niets te doen. Maar gelukkig hebben ze altijd wel wat te vragen." En anders verzint hij wel iets. Het repararen van oude computers bij voorbeeld. „Computers zijn een hobby van me. Ik kreeg laatst van een bedrijf dertig oude computers. Die knappen we op en maken we wat sneller met een betere geheu genkaart. Die haal ik uit Canada, via iemand uit mijn netwerk. Als de computer klaar is voor eenvou dig internetgebruik, verkopen we die voor 25 euro aan mensen met een laag inkomen. Ik heb inmid dels een wachtlijst!" Van Hoorn is trots op de cliënten die voldoende zelfvertrouwen heb ben om medewerkers van Emergis een computercursus te geven. Ook omwonenden schuiven af en toe 'Als het goed gaat, heb ik niets te doen. Maar ge lukkig hebben ze altijd wel wat te vragen' door Lilian Dominicus YERSEKE - Watch Out! beleeft dit jaar toch een nieuwe outdoor edi tie. Het dancefestival vindt vrijdag 31 augustus plaats op het terrein van bungalowpark Kijkuit in Yerse- ke. „Watch Out!, met bijbehorende de cibellen en spectaculaire licht show, komt daar het beste tot zijn recht", aldus woordvoerder Leon Sterring. Vanwege de verhoogde veiligheids eisen werd het festival vorig jaar losgekoppeld van Mosseldag en vond het, nog steeds samen met Mosselrock, twee weken later aan. „Iedereen kan terecht. Ook mensen die zeggen dat ze niet eens weten hoe een muis werkt." Op de boekbinderij worden nieu we uitgaven gebonden, maar ook gewerkt aan het herstel van stukge lezen boeken. Mensen kunnen boeken gewoon brengen, zegt Van Hoorn. „We kijken wel naar de waarde. Kostbare boeken, daar branden we de vingers niet aan." De Huisdrukkerij en Legowinkel zijn open van maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur; op vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur. plaats. Als Mosselrock en Watch Out! tegelijkertijd met Mosseldag zouden blijven voortbestaan, had dat de organisatie 60- a 70.000 eu ro gekost. De loskoppeling bleek de nekslag voor Mosselrock en daarmee leek ook een nieuwe zomereditie van Watch Out! niet meer financieel haalbaar. In de afgelopen maanden leek de organisatie van Watch Out! in eer ste instantie te denken in de rich ting van een kleinschaliger, indoor editie in het najaar. Nu gaat Watch Out! het toch, in ieder geval voor de editie van 2012, proberen op het terrein van Kijkuit. Bij ieder past een kunststof kozijn. y^tiCUPLUS Klarinelweg 5 Middelburg T 0118 - 628 707 www.alkuplus.nl Groepsaccommodatie en bunga lowpark De Stelhoeve in Wemel- dinge is sinds kort geclassificeerd met vijf sterren door de Stichting Keurmerk Milieu, Veiligheid en Kwaliteit. De stichting waardeerde met name de mogelijkheden voor een zakelijk verblijf hoog. Verder werden de 14 ruime kamers in de herbouwde schuur en de locatie aan de Oosterschelde als pluspun ten aangeduid. IJZENDIJKE De politie waarschuwt voor een op lichter die 'peperdure' pannensets voor honderd euro verkoopt. De pannenset is van Zwitserse makelij en de verkoper doet het voorko men dat de set van een overschot is. De pannen werden dinsdag in IJ- zendijke voor tweehonderd euro aan een 58-jarige man uit de ge meente Sluis te koop aangeboden; hij heeft uiteindelijk de pannenset voor honderd euro gekocht. De po litie adviseert om voorzichtig met dergelijke aankopen - en de verko pers - te zijn. RENESSE Het Natuur en Milieu educatiecen trum in Renesse houdt een kinder middag wateronderzoek op woens dag 2 mei. De middag is bedoeld voor kinderen tussen de 8 en 12 jaar die het leuk vinden om proef jes te doen en naar waterbeestjes te kijken. Het onderzoek wordt ge daan in de sloot en de vijver op het terrein van het voormalig Ecosco- pe. Opgeven: info@nmesd.nl GOES De bands Shaking Godspeed en Astral Motors betreden zaterdag 28 april het podium van 't Beest in Goes. Shaking Godspeed zal rock met groovy blues-accenten laten horen. Astral Motors bestaat uit vier Bevelandse bandleden die spa ce-age powerpop spelen. Het optre den begint om 20.30 uur. De entree bedraagt 9 euro. 'M;, «BiSfö

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 65