m thuis in het dorp Colijnsplaat 9 - ■II NIEUW (Y)huis u vrijdag 27 april 2012 /71-, rY\ Deze landelijke keuken paste precies in het plaatje dat Priscilla voor ogen had. foto Ronald den Dekker weest. Dit huis was gewoon te klein dus dat heb ik niet gedaan." Ook heeft; ze naar een koophuis in de Hoofdpoortstraat in Zierik- zee gekeken. „Over dit huis was ik behoor lijk serieus. Ik reed regelmatig langs met fa milie om even naar binnen te kijken." Vol gens Priscilla bleek het dat dit huis recent in sneltreinvaart was opgeknapt. „Op het eer ste oog leek het allemaal perfect maar naar mate je langer keek waren er steeds meer dingen te zien." Dit stond haar tegen, in combinatie met de prijs die voor haar net iets te hoog was. Na bijna een half jaar zoeken, is ze bij de bank gaan praten over wat de verdere moge lijkheden waren. „Op een zondag ben ik gaan rondkijken op Funda en Huislijn. Ik kwam toen dit huisje tegen in Colijnsplaat en was meteen verliefd." Daarna ging alles heel snel. „Ik ben één keer gaan kijken en na drie uur heb ik de make laar gebeld met een eerste bod. De vorige be woners reageerden met een tegenbod en dat heb ik geaccepteerd." Het was een schot in de roos: Priscilla was op zoek naar een woning waar ze bijna di rect in kon. „Ik heb alleen flink schoonge maakt en mijn spullen overgesleept." In tegenstelling tot het moderne en grote nieuwbouwhuis waar ze eerst in woonde, wilde ze nu graag een klein landelijk huisje. „Toen ik binnenkwam voelde het gelijk goed. Ik begon meteen met fantaseren waar ik al mijn spulletjes neer zou zetten", zegt Priscilla. Een nieuwbouwhuis is voor haar geen optie meer. „Het is qua prijs voor mij alleen niet te betalen en ik heb mijn stijl compleet ver anderd. Dat supermoderne vind ik niks meer." Bij het huis zit ook een tuin met een groot tuinhuis. „In de tuin zal ik niet veel te vin den zijn, ik moet het gras eigenlijk al weken maaien." Wel is ze van plan veel tijd door te brengen in haar tuinhuis, waar ze een grote loungehoek heeft neergezet. Hoewel het eigenlijk niet de bedoeling was dat Priscilla in een dorp als Colijnsplaat te recht zou komen, heeft ze het hartstikke naar haar zin. „In het begin dacht ik dat ik mijn vrienden nooit meer zou zien. Ik ben de afgelopen vier weken nog maar twee keer alleen thuis geweest. Iedereen komt wel langs om wat leuks te doen of om te logeren." Op Colijnsplaat zijn er zelfs meer dingen te doen dan Priscilla had verwacht. „In het weekeinde is het hartstikke gezellig met alle -MéIV toeristen die in het dorp rondlopen." Ook De wastafel maakt deel uit van de landelijke keuken. foto Ronald den Dekker de omgeving is voor haar perfect. „Iedere dag loop ik een groot stuk met mijn hond over de dijk met zicht op de haven." _J foto Ronald den Dekker Priscilla Post samen met haar hond voor het huis. De woonkamer is minder strak ingericht dan die in haar vorige huis. foto Ronald den Dekker De wastafel maakt deel uit van de landelijke keuken. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45