2 wonen 11 II PROFITEER NU! UNIEK AANBOD vrijdag 27 april 2012 cc LU O O LJ LU O cc LU I- X u m foto's Mark Neelemans Yvon Jaspers lanceert nieuwe productlijn bij Intratuin in Koudekerke Tv-presentatrice Yvon Jas pers is zaterdag 12 mei bij Intratuin in Koudeker ke. Deze maand lanceer de zij haar nieuwe en nos talgische productlijn 'Na tuurlijk Yvon' bij alle Intra- tuinvestigingen in Neder land. In samenwerking met het tuincen trum ontwikkelde zij een aantal ei gen producten met artikelen voor binnen en buiten in vier pastelkleu ren. Natuurlijk Yvon bestaat uit schalen en taartvormen, theepotten en mok ken, kussens, vogelhuisjes, gieters, emmertjes, kistjes en lantaarns. De collectie gaat elk seizoen met de laatste trends mee. Yvon Jaspers is op 12 mei tussen 10.00 en 11.00 uur bij de vestiging in Kouder- kerke ter promotie van haar productlijn. Zij deelt in dat uur gratis koffie, thee en feestelijke cake uit. Volgens de tv-presentatrice brengen haar producten de sfeer van weleer terug. „Met moeders en oma's die de tuin in weckpotten deden voor de winter. Die taarten bakten van zu re appels en thee zetten van munt. Met aandacht en met liefde ge maakt." Tien jaar garantie en gratis onderhoudscontract bij aanschaf van luxe terraskamer Zo woont Mark van Houte Wie: Mark van Houte Waar: Frisostraat 8, Hulst Favoriet onderdeel van de inrichting: „Mijn badkamermeubel, ook over de tuin ben ik heel tevreden." Laatste aankoop: De boxspring Favoriete woonwinkel: Meubelen De Smedt in Sint-Gilles-Waas (België) en Imabo Bleijenbergh-Fassaert in Hulst, een handel in bouwmaterialen. Wie herinnert zich nog de verregende zomer van 2011? Had je je net lek ker gesetteld op het ter ras, kon je de boel weer inpakken voor de volgen de regenbui. Het bedrijf Solarlux presenteert nu de zomergarantie bij de aanschaf van een luxe terraskamer. Een terraskamer van Solarlux biedt beschutting tegen wind en regen. De glazen overkapping en verticale beweegbare vouwwanden zijn in een handomdraai volledig te ope nen. Zo kan maximaal worden geno ten van zonnige momenten. De over kapping en vouwwanden zijn ook ge deeltelijk te openen, zo dat tocht op het terras wordt voorkomen. En bij slecht weer is de terraska mer geheel af te sluiten, zodat toch nog behaaglijk buiten kan worden geze ten. Wie besluit tot aankoop van een Solarlux terraskamer met flexibele vouwwanden ontvangt maar liefst tien jaar fabrieksgarantie inclusief gratis onderhoudscontract. De constructie wordt gecheckt, het loopwerk wordt gereinigd en flexibe le onderdelen en het hang- en sluit werk worden indien nodig bijge steld. www.zomergarantie.nl am,C TQ118- 623 100 wwjv.arcusprojectontwikkellng.nl WWW.WOneninzuidhoek.nl - Riante tweekapper met garage - Kavelopperviakte: 266 m2 - Inhoud: 560 m3 - Aantal slaapkamers: 4 ZUIDHOEK KAPELLE Langhors 18

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38