HM:? 133 -\r Van der Hooft Uitvaartzorg Emmy de Wit-Bary O IDensenlinq.nl vrijdag 27 april 2012 Waarom al dat vechten? Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Intens verdrietig om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Suzan de Feijter Zaamslag, 26 juni 1950 Koudekerke Koudekerke Vlissingen t Koudekerke, 25 april 2012 Ronald en Laura Herman en Melissa Petra en Emile Evita, Tatum Van Strijenstraat 1 4371 CH Koudekerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 2 mei om 13.00 uur in "de Klimop", Kerkstraat 2 te Koudekerke. Voorafgaand is er hier van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Klimop". Na een lange strijd is overleden: De moeder van m'n kinderen. Suzan de Feijter ik wens familie en bekenden sterkte in dit verlies. Stephan Lokerse Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons gewaar deerd en enthousiast koorlid Suzanne de Feyter is overleden. Wij zullen haar herinneren als een positieve, dappere vrouw, die altijd kon genieten van muziek. Wij zullen haar missen. Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Namens ons allen, Vrouwenkoor Cadans Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Klaas Zachariasse weduwnaar van Elizabeth Boogaard Biggekerke, 16-01-1928 Emmeloord, 15-04-2012 Kloetinge: Christina en Rogier t Krijger-Zachariasse Koudekerke: Riet en Adri van Donge-Zachariasse Middelburg: Janny en Lein t de Pagter-Zachariasse Dronten:- Leida en Thijs Bostelaar-Zachariasse Rijnsburg: Vinus en fanny Zachariasse-Vink neven en nichten Correspondentieadres: Stuurboord 5, 8251 BT Dronten UITVAARTVERZORGING 'SCHOUWEN - DUIVELAND' voor een zorgzame begeleiding DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP 1- JÉ 0111 450717 Of 0111 462600 1 Bezoekadres Postadres m. CÜM Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189 Internet 4300 AD Zierikzee i www.uitvaartscftouwenduiveland.nl Fax 1 lnfo@uitvaartschouwenduiveland.nl 0111 450718 Wanneer ik eenmaal onverwacht zou sterven, mijn lieve kind'ren, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven; Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Totaal onverwacht overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en oma, een bijzondere vrouw met het hart op de juiste plaats Johanna Maatje van den Hoek Joke Kerkwerve, 13 juni 1942 Hippolytushoef, 24 april 2012 Ellemeet: Ingeborg Jonker en Mari Kristelijn Iris, Fleur Oostvoome: Monique en Eddy Goedegebuure Rik, Bart, Tom, Koen Correspondentie-adres: Familie Goedegebuure Duin laan 31 3233 EB Oostvoome Zaterdag 28 april zal er om 13.00 uur een herdenkings- samenkomst worden gehouden in kerkgebouw "Oase" aan de Van Balen Blankenstraat 11,1761 DG Anna Paulowna. Dinsdag 1 mei is er van 12.30 tot 13.30 uur gelegenheid de familie te condoleren in 't Kerkerf Weelweg 1, 4321 AH Kerkwerve. Aansluitend, om 13.30 uur, zal voor familie en belangstellenden een rouwdienst worden gehouden in de naastgelegen kerk. De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Wanneer u geen rouwkaart hebt ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Johanna Maatje van den Hoek Joke Ellemeet: Ellemeet: Wissenkerke: Veenendaal: Haarlem: Kerkwerve: J. van den Hoek f M. van den Hoek-van Damme M. M. Elenbaas-van den Hoek C. J. Elenbaas J. de Moor-van den Hoek A. G. de Moor J. M. van den Hoek J. van den Hoek-ten Bolscher M. van den Hoek A. Meijles M. van den Hoek R. van den Hoek-van Twist neven en nichten 24 April 2012 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Dag en nacht bereikbaar tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl In vertrouwen op zijn HEER is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde broer, schoonbroer en oom. Jan Deurwaarder echtgenoot van Catrien Duerink, in de leeftijd van 79 jaar. Axel: Jaap en Corrie Deurwaarder-Heijboer Zaamslag: Kees Deurwaarder Zaamslag: Jan en Corrie Dieleman-Deurwaarder Zaamslag: Piet Deurwaarder Zaamslag: Jan en Suzan Wilhelm-Deurwaarder Axel: David en Ina Deurwaarder-de Zwart Zaamslag: Jo en Hilda Deurwaarder-Faas Neven en nichten. We wensen Catrien, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Zaamslag, 23 april 2012 mm m Zij was er altijd voor ons. Wij danken u hartelijk voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze zuster, schoonzuster en tante Dat zoveel mensen aanwezig waren bij haar afscheid heeft ons goed gedaan. Namens allen, Floor van de Zande-Bary Anneke Meulman-Bary April 2012 Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na en welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zovelen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de uitvaart van onze pa Frans de Witte hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Miel en Tiny Thersy en Wim Hulst, april 2012 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Francina Maria van de Velde - Verbuijt Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert voor de goede begeleiding tijdens de uitvaart. Alex en Heieen van de Velde-Snoep Kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, april 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33