Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet deel ik u mede dat, ten gevolge van een tragisch ongeval, door de Heere op Zijn tijd, maar voor ons veel te vroeg van ons is weggenomen mijn innig geliefde en zeer zorgzame man en liefhebbende papa van lardy en Dion Willem Christiaan Steketee Erwin 21-10-1984 25-4-2012 Adriënne Steketee-Goud Jardy Dion Irislaan 34 4401 HW Yerseke Erwin is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 28 april van 14.00 tot 15.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 1 mei om 13.30 urn- gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid, maar nog niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mee dat, op het alleronverwachts, tijdens zijn geliefd werk aan boord, door de Heere op Zijn Tijd en Wijze, van ons is weggenomen onze zeer geliefde zoon, broer, zwager, oom en geliefd kleinkind Willem Christiaan Steketee - Erwin echtgenoot van Adriënne Goud vader van Jardy en Dion 21-10-1984 25-4-2012 Yerseke: Chris en Anja Steketee-Boei Kruiningen: Johnny en Joan Steketee-Kosten Christian Carolien Antoine Anne Julia Jelle Wesley Yerseke: Patricia en Hans Moerdijk-Steketee Jeanne Gerard Willem Marly Yerseke: Irma en Jacco Lokker-Steketee Jolien Yerseke: Opa en Oma Steketee Kapelle: Opa en Oma Boei Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere, op het alleronverwachts uit ons midden is weggenomen onze zeer geliefde schoonzoon, zwager en oom Erwin Steketee echtgenoot van onze dochter Adriënne papa van Jardy en Dion 21-10-1984 25-4-2012 Yerseke: Jan en Janneke Goud-Meeuwsen Krabbendijke: Joselien en Mark de Leeuw-Goud Jens, Sil Yerseke: Niels en Annelies Goud-Siereveld Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39:10 Met groot verdriet en verslagenheid geven wij u kennis dat door de Heere op het alleronverwachts, door een tragisch ongeval, uit ons midden is weggenomen onze geliefde kleinzoon en neef Erwin Steketee in de bloeiende leeftijd van 27 jaar Dat de Heere Adriënne, met haar kinderen Jardy en Dion, met Zijn zorg zou willen omringen, als ook de wederzijdse ouders en familie in dit groot verdriet. Yerseke: Opa en oma Steketee Oostdijk: Ome Johan en tante Mieneke Wemeldinge: Ome Simon Yerseke: Ome André en tante Monica Yerseke: Ome Peter en tante Annelies Krabbendijke: Tante Conja en ome Ad Yerseke, 25 april 2012 Nog niet beseffend wat ons allen is overkomen dat door een noodlottig ongeval is overleden onze zeer geliefde (aangetrouwde) kleinzoon en neef Erwin Steketee op zeer jonge leeftijd van 27 jaar. Wij wensen, Adriënne, Jardy, Dion, Jan en Janneke, hun kinderen, familie Steketee en verdere familie heel veel sterkte toe. Nooit meer blokjes kaas met pinda's! (O)pa Kees en (O)ma Jo Goud Ko en Ella Mart en Cora Jolanda en Erik kinderen en kleinkinderen we staan niet altijd stil bij het woord "samen maar het is een groot gemis als "samenuit je leven is Met verslagenheid en intens verdriet geven wij u kennis dat, door een tragisch ongeval, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht is overleden, onze lieve vriend en neef Erwin Steketee in de leeftijd van 27 jaar Wil de HEERE Adriënne, Jardy, Dion en de verdere familie en vrienden sterken in dit grote gemis. De vele, mooie herinneringen zullen altijd bij ons blijven. Adrian en Corina Steketee Sem Joost en Lizette de Dreu Milan Yerseke, 25 april 2012 Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Erwin Veel te vroeg moet ons nichtje Adriënne afscheid nemen van haar man, Jardy en Dion van hun papa. We wensen hen samen met de familie en iedereen die dicht bij hen staan, heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Spontaan, eerlijk en óprecht, zo zullen we ons Erwin blijven herinneren. Mart en Cora Martine en Johnny Nigel, J ay een Carola en Timo Met verslagenheid en ontroering vernamen wij het droevige en plotselinge overlijden van Erwin Steketee Dat de Heere onze nicht Adriënne met haar kinderen en Janneke en Jan met hun gezin, alsmede de gehele familie, mocht sterken en ondersteunen in deze zware slag. Krabbendijke: Corrie Meeuwsen-Oostdijk Adrie (in liefdevolle herinnering) Yerseke: Ria en Boudewijn Nieuwenhuijse Krabbendijke: Laurens en Anja Meeuwsen Oostdijk: Leendert en Corrie Meeuwsen en alle neven en nichten Yerseke, 25 april 2012 Psalm 103:15-16 Tot onze diepe droefheid is op het aller onverwachtst, tijdens zijn werk aan boord, uit onze familiekring weggenomen onze geliefde neef en achterneef Erwin Steketee in de leeftijd van 27 jaar. Sterke de Heere Adriënne met haar kinderen en de verdere familie in dit zware verlies. Jos en Mariska Hans en Rianne Dianne en Bennie Maaike Adrian en Corina Lizette Annemarie en Jan Corné Jojanneke en Stefan Andrea en Arjan Martine en Piet Han en Jolien Joan en Jacqueline Jacco en Elina Peet en Nellie Marianne Sander en Wilma John en Esther Willemien Christian Marinda Lydia en Mart-Jan Caroline Mirjam en Art jan Ardjan Paul Johannes Achterneven en -nichten (in liefdevolle herinnering Ilse en Andries Yerseke, 25 april 2012 In den morgenstond bloeit het en het verandert; des avonds wordt het afgesneden en het verdort Psalm 90:6 Met diepe verslagenheid en groot verdriet geven wij u kennis dat de Heere, na een tragisch ongeval aan boord, in de bloei van zijn leven van ons heeft weggenomen onze geliefde neef en vriend Erwin Steketee Bemanningslid van de YE 170 in de leeftijd van 27 jaar. We wensen Adriënne met haar kinderen Jardy en Dion en de verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bemanning YE 72: Ome Johan, Jos en Adrian Bemanning YE 70: Ome Peter, Hans en Joost Yerseke, 25 april 2012 Totaal verslagen zijn wij door het verlies van onze gewaar deerde collega Erwin Steketee na een tragisch ongeval aan boord. We wensen Adriënne, Jardy, Dion en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bemanning Ye 157 Bemanning Ye 57 Lambrecht Leo Reinier Albert Flip Peter Pieter Bemanning Ye 89 Leo Nico Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons nog zo jonge lid Erwin Steketee Moge God hen die nu zonder hem verder moeten nabij zijn. Bestuur en leden Vissersvereniging Yerseke Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend Erwin Steketee voor wie geen dienst te veel was. Flip en Toos Sinke-Nieuwenhuize Carmen, Nina, Philip We wensen Adriënne, Jardy, Dion en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze gewaardeerde collega Erwin Steketee Wij wensen zijn vrouw, kinderen, ouders, broer, zussen en familie veel kracht en sterkte met dit enorme verlies. VSSB groep Ye 70 Ye 72 Ye 79 Ye 38 Ye 86 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Erwin Steketee De echtgenoot van onze medewerkster en collega. Wij wensen Adriënne, de kinderen en familie veel sterkte. Hans Cas Paul Miranda Hilde Dineke Marjan Lisette Janine Anneke Thoke Heidi Anne Lydia Heieen Bianca Bart Huisartsenpraktijk Yerseke Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jacomina Mol-Nieuwdorp Goes: Maddy en Wim Davidse-Nieuwdorp Middelburg: Janny en Bram Baas-Nieuwdorp Katwijk: Riek Verheulen-Nieuwdorp (in herinnering) Geert Verheulen Rotterdam: Francien en Kees Verkerk-Nieuwdorp Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32