PZC effewegnl Citytour in het Koninklijke Delft 8 dagen naar de Provence en Pont du Gard pzc.nl/webwinkel Busreis o.b.v. volpension - met vertrek op 4 juni vrijdag 27 april 2012 categorie reizen rondreizen Cultuur, natuur en een spectaculaire vuurwerkshow op het Romeinse aquaduct in Nimes vormen de ingrediënten van deze bijzondere reis. U maakt kennis met de prachtige historische steden Avignon, Nimes en Aries, de stad van Vincent van Gogh. U maakt tijdens deze reis prachtige uit stapjes door de, bij vele Nederlanders geliefde, Provence. U bezichtigt onder andere het bijzondere natuurgebied de Camargue en u maakt een indrukwekkende tocht door de prachtige Ardèche. Hoogtepunten: Bezoek Avignon o.l.v. een gids Arles, de stad van Vincent van Gogh Rondrit natuurgebied Camargue, bekend van de roze flamingo's Amfitheater Nimes Bezoek Pont du Gard Vuurwerkspektakel Pont du Gard uitgevoerd door Groupe F Grotte de la Cocalière Natuurtocht Gorges de I 'Ardèche Inclusief: 7x hotelovernachting 7x ontbijt, waarvan 5x buffet 6x diner lx diner in een restaurant bij Pönt du Gard Bezoek museum en aquaduct Pont du Gard Entree vuurwerkspektakel Brandstoftoeslag 8,00 Begeleiding door uw chauffeur tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar voorzien van airco en toilet Altijd een opstapplaats bij u in de buurt! Supervoordelige busreizen Vincent van Gogh Op dag 3 brengt u 's middags een bezoek aan Arles, de stad van Vincent van Gogh. Tevens is het mogelijk het Van Gogh plein te bezoeken, waar Vincent van Gogh een tijdje heeft gewoond en hij het idee voor zijn beroemde schilderij 'Café de Nuit' heeft opgedaan. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel ofu kunt telefonisch contact opnemen met Effeweg.nl, telefoon: 0529 - 46 96 67 of per email: info@effeweg.nl. Vermeld bij boeking de boekcode: 8901 en uw korting wordt automatisch verrekend. Adviesprijs 699,-* Lezersprijs 639,-* •Prijzen zijn vanaf, per persoon en inclusief brandstoftoeslag. Exclusief €18,- reserveringskosten per boeking. WEBWINKEL Inclusief rondvaart, stadswandelingen nog veel meer! Delft, de bekende porseleinstad en de stad van Vermeer! Het WestCord Hotel Delft, gelegen tus sen het centrum en natuurpark Delftse Hout, is de ideale plek van waaruit u deze prachtige stad kunt verkennen. Speciaal voor tijdens het voor jaar en de zomer periode hebben wij voor u dit- unieke arrangement samengesteld. U begint u verblijf met een welkomstdrankje op het prachtige terras of in de lobby van het WestCord Hotel Delft. U kunt per fiets of elektrische scooter de stad of de omgeving van Delft verkennen. Op de tweede dag maakt u een stadswandeling en een rondvaart door het prachtige Delft. U ontdekt verschillende kerken, kloosters en hofjes en de architectuur door de eeuwen heen en u bezoekt tevens de Nieuwe Kerk met de Koninklijke grafkelders. Ook een bezoek aan de Porceleyne Fles met Delfts Aardewerk mag niet ontbreken. Houdt u van winkelen? In Delft vindt u vele galeries, cadeauwinkels, modeboetieks en culinaire winkels. Tussen alle activiteiten door kunt u genieten van een kopje koffie bij het Stads-koffyhuis Delft. Na een drukke dag kunt u 's avonds genieten van een heerlijk driegangen diner in ons sfeervolle restaurant. Om de dag ontspannen af te sluiten kunt u gebruik maken van de pano ramasauna en fitness. Of boekt u een heerlijke ontspannings massage. Een bezoek aan de stad Delft is echt de moeite waard! Inhoud: 2x overnachting in een comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner op de dag van aankomst welkomstdrankje 1 dag fietshuur met gratis fietsroute entrée Nieuwe Kerk (zonder torenbeklimming) citytour door Delft (stadswandeling en rondvaart op de tweede dag) kopje koffie bij het Stads-koffyhuis Delft gebruik van fitness en sauna gratis parkeren Adviesprijs 195,- p.p. Lezersprijs 119,- p.p. Prijs is exclusief stadsbelasting a 2,30 per persoon per nacht. De single toeslagisC 50, per arrangement. Boekbaar: eind april tot en met 31 oktober 2012 Meer informatie en boeken Boek via www.westcordhotels.nl/wegener of telefonisch: 015-88 89010 (lokaal tarief) onder vermelding van 'aanbieding Wegener' of per email:delft@westcordhotels.nl dg.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) WestCord HOTEL DELFT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 12