Bemiddeling in Bachlaan zeeland 121 Vestiging van psychiatrische patiënten 20 Queensnight op Arsenaalplein Babor Beauty Spa opent in Hulst donderdag 26 april 2012 Korting wordt gegeven op alle dames-, heren-, en k m .u-v onze accessoires. deze actie is alleen geldig i door Eugène Verstraeten HULST - De gemeente Hulst wil be middelen tussen de bewoners uit de componistenbuurt en Stichting Zeeuwse Gronden over de huisves ting van elf psychiatrische patiën ten in drie woningen in de Bach laan. Wethouder Diana van Dam- me-Fassaert zei dat in de commis sie Ruimte. Twintig gezinnen uit de wijk heb ben grote bezwaren tegen de huis vesting van de geesteszieke bewo ners. Ze zijn met name bang voor de veiligheid van hun kinderen, vanwege het volgens hen 'onvoor spelbare gedrag' van deze bewo ners. Een gesprek met Zeeuwse Gronden heeft de ongerustheid al leen maar verder vergroot. De wijkraad Hulst-Zuid onderschrijft de bezwaren en vraagt het ge meentebestuur stappen te nemen om de patiënten te laten verkas sen. Volgens de wijkraad neemt het gevoel van onveiligheid 'zeer toe' sinds de komst van de bewus te bewoners. In de commissie Ruimte hadden Gino de Pauw (Algemeen Belang Groot Hulst) en onafhankelijk raadslid Jos van Eek geen goede woorden over voor het in hun ogen grote gebrek aan openheid naar de wijkbewoners toe. De Pauw: „Als je op deze manier om gaat met de bewoners kun je ook geen medewerking verwachten. Het is veel beter als iedereen van meet af aan weet haar hij aan toe is." Volgens Van Eek moeten er af spraken komen met woningbouw verenigingen dat die de gemeente inseinen in dit soort gevallen. Want ook voor de gemeente was de ontwikkeling in de Bachlaan een verrassing. De wethouder zei de ongerustheid van de ouders te begrijpen er er kende ook het belang van een goe de communicatie vooraf „We gaan kijken hoe we hier in de toe komst mee om moeten gaan." Agnes en Carlos Tangelder in hun omvangrijke kunstbloemen-afdeling in de winkel aan de Axelse Beatrixstraat. foto's Mark Neelemans ne vingers heeft, bij wie bij wijze van spreken zelfs een cactus het niet uithoudt. Daarnaast zijn kunstplanten voor buiten erg han dig op die te schaduwrijke plekken in de tuin waar maar niks wil groeien. Ook in bedrijven, scholen of andere instellingen waar water geven wellicht nogal eens wordt vergeten, zorgen kunstplanten toch voor dat groene tintje. Kunst coniferen, -laurier- en olijfboom pjes veranderen een saai balkon en een modern terras in een groene oase. Tangelder: „Tegenwoordig worden kunstbloemen in huis ook vaak toegepast als beveiliging. Dan staat er in de vakantie geen bos dode bloemen in een vaas op de venster bank, maar een fris namaakboe- ket, of een mooie orchidee" Tangelder is in zijn soort de groot ste leverancier van West-Neder land. Dat zo'n winkel in een smal straatje in Axel zit, is nog helemaal niet zo bekend. Ook niet dat hij bijvoorbeeld dealer is van de tegenwoordig im mens populaire polyethyleen pot ten van Elho (met verlichting er in) „Je hoeft die dus niet van ver te halen, we verkopen ze gewoon hier. En nog goedkoper ook dan op internet." Van 17 tot en met 20 mei houdt Tangelder van 12.00 uur tot 18.00 uur opendeurdagen om iedereen kennis te laten ma ken met zijn winkel en zijn pro ducten. „Een mooie bloem, plant of boom in een mooie pot, dan is het plaatje helemaal af" Tangelder Import Opgericht in 1942. Eenmanszaak. Gespecialiseerd in kunstbloemen, -planten en -bomen en potten voor binnen en buiten voor de groot- en kleinhandel. Carlos Tangelder importeert zijn kunstgroen uit Hong Kong en de potten veelal uit Vietnam. De arrangementen van hoogwaar dige kunststof en zijde gaan vervol gens naar binnen- en buitenland. Behalve aan particulieren levert Tangelder ook aan scholen, verzor gingshuizen en winkels (bloemis ten, tuincentra) door heel Neder land. Tangelder zoekt een overnamekan didaat die de zaak wil overnemen. www.tangelderimport.com TERNEUZEN - Op het Arsenaalplein in Terneuzen wordt zondagavond (Koninginnenacht) de tweede edi tie van Queensnight gehouden. Stichting Live Stage en horecaza ken De Kroeg en Sydney hebben DJ Dani-L, Class Hero, DJ Bas van der Peijl en Visual Vibe gecontrac teerd om met een feestje Koningin nedag in te luiden. Laatstgenoem de ondersteunt de deejays met vi suele effecten, zoals een lasershow. Het evenement duurt van 22.00 tot 02.00 uur. Het plein wordt aan gekleed met tenten. Queensnight is gratis toegankelijk. Na afloop is er in De Kroeg een af terparty. HULST - Aan de Gentsestraat in Hulst is zondag van 14.30 tot 18.00 uur uur de feestelijke opening van de Babor Beauty Spa. De schoon heidssalon van Kris Vereecken en Linsey de Bel onderging een meta morfose. Vrouwen én mannen kunnen er terecht voor diverse schoonheids- en ontspannende be handelingen. Ons huis is ons thuis. Daarom hebben wij gekozen voor de zekerheid van een bouwbedrijf met BouwGarant-keurmerk. Dan weet je zeker dat het goed komt! U bouwt zeker met BouwGarant Bouwbedr. van Driessche De Koster BV Amerikaweg 5 4561 PB Hulst Tel. 0114-370137 www.vandriesschede koster.nl Bouw- en Aannemings bedrijf Lensen Meekrapweg 12 4571 RX Axel Tel. 0115-561468 www.lensenbv.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 69