Colofon Janna de Kraker-Verstraten Jan Andries de Wael Henk Elegeert Rienus Franken in fejuimmi Jim van de Ketterij de Groot-de Kam bv d amsliêberlchten 0 D1ensenlinq.nl donderdag 26 april 2012 familieberichten 133 De Heer is mijn herder mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Bedroefd hebben wij op woensdag 25 april 2012 afscheid genomen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. Ondanks haar hoge leeftijd bleef zij ons omringen met haar zorg en aandacht. Voor haar liefde die zij ons schonk blijven wij haar dankbaar. echtgenote van Johannes de Kraker t Zij is 93 jaar geworden. BarendrechtRia van Troost-de Kraker Ad van Troost Terneuzen Truus Hofman-de Kraker t Daan Hofman AardenburgAddie de Feijter-de Kraker Adrie de Feijter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zaamslag (De Molenhof) Correspondentieadres: R. van Troost-de Kraker Strausslaan 8 2992 PD Barendrecht De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 28 april om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Vrijdag 27 april is er van 19.30 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. In alle rust is overleden onze broer, oom en mijn levenspartner levensgezel van M.A. Notté-Baert 13 april 1925 t 24 april 2012 Axel J. Lenos-de Wael Axel C. de Wael neven en nichten Sas van Gent M.A. Notté-Baert Zorgcentrum 'de Redoute', Sas van Gent Correspondentieadres: dhr. W.T.G. van den Branden Markt 10, 4571 BG Axel. Zaterdag 29 april is er van 19.00-19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 1 mei om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Huhgersluys 22 te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. "Hoe is het in de polders was altijd zijn vraag. Er is veel veranderd sinds vandaag... Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa en over-opa Albert Joseph Cerpentier Ber sinds 24 april 2002 weduwnaar van Julia Maria Hamerlinck Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Hulst: EtienenLea Cerpentier-Verschueren Cindy en Peter, Lisa, feite Lenie en Angelino, Meike, Sabien Koewacht: Josien en Jos Oppeneer-Cerpentier Danny en Angelique, Niels, Roos Een woord van dank aan de artsen en verplegend personeel van Blaauwe Hofke 77 en de medewerkers van de thuiszorg voor hun goede en liefdevolle verzorging. 24 april 2012 Correspondentieadres: Molenweg 30,4576 CX Koewacht U kunt afscheid nemen van Ber in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 B te Hulst, op vrijdag 27 april van J8.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 28 april om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraaf plaats te Koewacht. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. When I saw the break of day I wished that I could fly away Instead of kneeling in the sand Catching teardrops in my hand My heart is drenched in wine But you'll be on my mind Forever Met veel verdriet en ongeloof moeten we geheel onverwacht afscheid nemen van mijn vader, schoonvader, onze opa, zoon, broer, zwager en oom in de leeftijd van 60 jaar. Overloon: Anke Gommans-Elegeert Marcel Gommans Jorn, Noud Koewacht: Josef Elegeert Rachel Elegeert-Cossaer Familie Elegeert Familie Cossaer Venray, 22 april 2012 Correspondentieadres: Jan Hendrickxstraat 14 5825 BZ Overloon De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 28 april om 12.30 uur in crematorium Boschhuizen, Spurkterdijk 40 te Venray. U kunt persoonlijk afscheid van Elenk nemen op vrijdag 27 april tussen 18.00 en 18.30 uur in het rouwcentrum van bovengenoemd crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen Het verdriet is nog vers en het verlies onwerkelijk, maar het medeleven en de belangstelling die we na het overlijden van hebben ontvangen is hartverwarmend. Vanwege de overweldigende belangstelling is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken en willen wij dit via deze weg doen. Brina Franken - van Schaik Marij en Wim Klasen - Franken Caroline en Joris, Marit Tjebbe en Yvette, kinderen Jakko en Suzanne, Sam, Pim Sjoerd en Laura, kinderen Irene en Bas Jöran, Lotti, like, Gitta Paul 26 april 2009 26 april 2012 Ze zeggen dat het verdriet zal slijten dat de scherpe kanten gaan verdwijnen Ze zeggen nooit dat het gemis groter wordt dat de leegte niet te vullen is Kees, Adje, llona en Bas<J> Vraag ons gratis informatiepakket aan uitvaartverzorging tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33