Jan Deurwaarder Henri Eugène Diephuis 32 familieberichten donderdag 26 april 2012 Ü'JBÏ J-ülSJJ Bedroefd om zijn plotselinge heengaan, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Marinus Willem de Rijke Ouwerkerk, 6 december 1923 t Goes, 23 april 2012 Goes: C.J. de Rijke-van den Hoek Middelburg: Johan de Rijke Bergen op Zoom: Lenie Velders-de Rijke Syric Velders Stijn Niels Hilversum: Ineke de long-de Rijke Bas de Jong Jop Bonne De Horst 102 4461 WZ Goes De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. "Groot is Uw trouw o Heer". De HEERE heeft tot zich genomen, mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa echtgenoot van Catharina Duerink in de leeftijd van 79 jaar. ZaamslagC. Deurwaarder-Duerink Zaamslag Santina en Paul van Vuuren-Deurwaarder Monica en Rosco - Sanne, Jori, Joël, Bram Ruth en Bart - Ezra, Gyso, Boris, Nena Thirza en Joa, Hans en Mariëlla Zaamslag Karin en Frits van Vuuren-Deurwaarder Astrid en Arnoud - Jeftha, Elodie, Noémi Jan en Marleen, Sabina, Rik en Jorinda, Carola en Willem, Bart, Heidi en Aart, Frits, Tom, Ricky, Sam, Nathan, Lars MonsterKees en Irene Deurwaarder-Hoek Hanneke, Jan, Lydia, Nienke Ameide Petra en Anne den Oudsten-Deurwaarder Bert, Hanna, Jochanan, Ruben 'Zaamslag Maaike en Ernst van der Vlist-Deurwaarder Emma, Job, Thamar Den Haag Linda Deurwaarder 24 april 2012 Stoofstraat 15,4543 BE Zaamslag Op vrijdag 27 april bent u welkom van 14.00 tot 21.00 uur op het huisadres aan de Stoofstraat 15 te Zaamslag om afscheid te nemen en de familie te condoleren. De rouwdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal D.V. gehouden worden op zaterdag 28 april om 10.30 uur in de Chr. Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend volgt de begrafenis op de algemene begraafplaats. Ook als de nacht zich spreidt, houdt ons uw hand geborgen. Ps. 92 ber. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee, dat God tot zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Maria Moggré-de Feijter weduwe van Jacob Adriaan Moggré •ft Zaamslag, 26 juli 1919 t Terneuzen, 24 april 2012 Leerdam: Joke en Wim, Marjan en Hans, Klaas-Phillip en Ilonka Almere: Anneke en Anton, Miranda, Ellen Creil: Ria en Leen Almere: Eva en Richard, Stéphanie en Pascal, Nadine Maassluis: Ina en Frans, Alex en Sandra, Inge Leusden: Karen en Jacques, Mirjam en Ruben, Jos f, Loes en Jaco Schoondijke: Jan en Anke, Marco, Janinka en Aico, Arriënne en Jan, Hans en Stéphanie Aalsmeer: Addie en Wim, Sari en achterkleinkinderen Correspondentieadres Landbouwstraat 1 4507 AM Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 1 mei om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Dorpsplein 37 te Schoondijke. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. Overleden is onze zorgzame oudste zus, schoonzus en tante Maria de Feijter Weduwe van J.A. Moggrè We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen sterkte toe bij dit afscheid. 's-Heer Arendskerke: S. de Feijter f C. de Feij ter-Dekker t Oostburg: Joh. de Feijter f J.L. de Feij ter-den Hamer Oostburg: Jac. de Feijter M.S. de Feijter-Poissonnier f Hamilton (N.ZC. de Feijter A. de Feijter-Meijer Breskens: J. de Feijter C.S. de Feijter-v.d. Hoofd Neven en nichten 24 april 2012 Met verdriet nemen wij vandaag afscheid van Remco de Goey lid van onze vereniging Wij wensen Yvonne de kracht om het verlies van haar liefste te verwerken. Leden en bestuur van tennisvereniging Zer Oirts Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Geranda Vroegop Geranda was sinds 17 juni 2006 in diverse functies werkzaam op Center Pares Port Zelande. De laatste jaren was zij werkzaam als medewerker Logistiek. We hebben Geranda ervaren als een vriendelijke en behulpzame collega. Zij was een zeer gewaardeerde en loyale medewerker. We zullen haar als collega en vriendin zeker missen. Onze gedachten zijn bij haar familie, die dit grote verlies zullen moeten dragen. Wij wensen hen daarin veel kracht toe. Directie en collega's Center Pares Port Zélande In zijn laatste levensjaren waren zijn gedachten en herinneringen in nevelen gehuld. Tot aan zijn overlijden is hij liefdevol verzorgd in verpleeghuis Randhof te Goes: Onze broer, zwager en oom, Dignus den Herder Lewedorp, 22-08-1923 Goes, 21-04-2012 Familie den Herder Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Augustijn Johannus Dagevos Geboren te Kattendijke Overleden te Roosendaal 22 oktober 1939 24 april 2012 Wij wensen Corrie, Monique, Bert en Raoul veel sterkte met dit grote verlies. J. Dagevos H. Dagevos-Ossewaarde en kinderen Kattendijke, 25 april 2012 O H1ensenlinq.nl Enige en algemene kennisgeving Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glimlach van herinnering. Op vrijdag 20 april 2012 is vredig ingeslapen, onze lieve vader, groot- en overgrootvader sinds 18 maart 2006 weduwnaar van Ida Janke Cornelia Leutscher Amsterdam, 20-2-1923 t Middelburg, 20-4-2012 Middelburg: Hans en Innemarie Diephuis - Koalsie Gapinge: Ria en Bram van Maldegem - Diephuis Middelburg: Irma en Peter Duine - Diephuis Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Maria van Reigersbergstraat 12 4352 AL Gapinge De crematie heeft inmiddels volgens zijn wens in besloten kring plaats gevonden. Onze dank gaat uit naar dr. de Doelder en personeel en vrijwilligers van het Hospice Sint Jans de Casembroot voor hun goede zorg voor onze vader en opa. Mensen, hun dagen zijn als gras, zij bloeien als bloemen in het open veld, dan waait de wind en ze zijn verdwenen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn zus, schoonzus en onze tante Maria Isabella de Meij-Westdorp weduwe van Petrus de Meij - Riet - ft Ovezande, 15 februari 1920 f Goes, 25 april 2012 J. Westdorp C. Westdorp-Remijn Neven en nichten Mr. Dr. Messtraat 17 4441 AV Ovezande Zaterdag 28 april is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend wordt om 10.30 uur de uitvaartdienst gehouden in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'Trefpunt' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Carla Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Flink was je, sterk ben je tot het eind gebleven, vergeten doen we je niet! Carla, rust zacht. Je vrienden Greet, Jordy en Walter, Kees, Ingrid en Glen, Frangoise en Walter, Jos Geschokt zijn wij door het overlijden van Bart Neervoort echtgenoot van onze collega Janita Wij wensen Janita en haar familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Medewerkers, bestuur en directie Stichting Ouderenzorg Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32