FZC Tot 40% korting bij Landal GreenParks Bilderberg Klavertje Vier Fietsarrangement WEBWINKEL Ontdek de Veluwe met dit unieke 5-daagse fietsarrangement pzc.nl/webwinkel www.pzc.nl/webwinkel Landal Heerlijk een midweek of weekend in de natuur. donderdag 26 april 2012 Een gastvrije ambiance, heerlijk eten en drinken en een perfecte service... Een verblijf bij Bilderberg staat garant voor ultieme ontspanning. Vier Bilderberg hotels zijn gelegen op de mooie en bosrijke Veluwezoom. De directe omgeving van deze comfortabele hotels nodigt uit tot het maken van uitgebreide fietstochten. Daarom biedt Bilderberg dit aantrekkelijke arrangement speciaal voor liefhebbers van fietsen en natuur! U fietst van hotel naar hotel en ontvangt van ieder hotel de route voor de volgende dag. De afstand die u per dag aflegt varieert tussen de 45 en 55 km. Onderweg geniet u van de schitterende uitzichten en de bezienswaardigheden die in de routebeschrijving vermeld staan. Ondertussen wordt uw bagage door ons naar uw volgende hotel gebracht. Kortom, met dit arrangement geniet u van de schitterende Veluwe én van de uitstekende faciliteiten van Bilderberg! De deelnemende Bilderberg hotels zijn: Hotel De Bilderberg in Oosterbeek Bilderberg Hotel Klein Zwitserland in Heelsum Bilderberg Hotel De Buunderkamp in Wolfheze Bilderberg Hotel Wolfheze in Wolfheze LI bepaalt zelf in welk hotel u uw verblijf begint. De hotel- volgorde is ook uw fietsroute: begint uw tocht bijvoorbeeld in Heelsum, dan fietst u via Wolfheze naar Oosterbeek en weer terug naar Heelsum. In eik hotel geniet u van een driegangendiner, overnachting in een comfortabele kamer en Het Bilderberg Ontbijt en uiteraard kunt u in elk hotel gratis gebruik maken van de aanwezige hotelfaciliteiten (zwembad, Turks stoombad e.d.). Het fietst het fijnst op uw eigen fiets, maar het is ook mogelijk dat wij deze voor u verzorgen. De kosten hiervan zijn €50,- per persoon. Meer informatie en/of boeken; Ga naar onze webwinkel voor meer informatie. U kunt recht streeks telefonisch reserveren bij Bilderberg via 026-3337852. BILDERBERG Why settle for less*7 categorie reizen - hotelovernachtingen Speciaal voor u als lezer kunt u in ieder hotel tijdens het ontbijt zelf uw lunchpakket voor de dag samenstellen en zorgen wij voor een thermoskan naar wens gevuld met koffie of thee. Zo geniet u ook op de dag zelfvan de gastvrijheid van Bilderberg. Prijs: vanaf 269,-* per persoon. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Arrangementsprijs is exclusief gemeentebelasting, persoonlijke uitgaven, consumpties etc. De eenpersoonskamertoeslag varieert per hotel. categorie reizen gezinsvakanties Informatie en reserveren Voor meer informatie, prijzen en data overige parken, voorwaarden en reserveringen kijk op onze webwinkel of bel Landal GreenParks 0900 - 8842 (€0,20 p.min.). Vermeld bij uw reservering wel de code: WED12L 'WEBWINKEL Bij Landal GreenParks valt van alles te zien, te doen en te beleven. De bungalow parken, met veelal vrijstaande bungalows, vindt u in de mooiste natuurgebieden van Nederland. De parken zijn voorzien van verschillende faciliteiten om uw vakantie nog completer te maken. Speciaal voor u heeft Landal GreenParks de volgende aanbieding: Wanneer u nu een verblijf boekt voor de maand juni, ontvangt u tot maximaal 40% korting én GEEN reserveringskosten a 22,50. Geldig voor verblijven van 1 tot 29 juni 2012 op onderstaande parken: Landal Landgoed 't Loo (Gelderland), Rabbit Hill (Gelderland), Sluftervallei (Texel), Esonstad (Friesland), Vitamaris (Schiermonnikoog), Het Land van Bartje (Drenthe), Landgoed De Hellendoornse Berg (Overijssel), Twenhaarsveld (Overijssel), Hoog Vaals (Limburg), Mont Royal (Duitsland), Wirfttal (Duitsland). Omgeven door glooiende heuvels, klaterende beekjes en spectaculaire mergelgrotten waant u zich op Landal Hoog Vaals (Vaals, Limburg) een beetje in het buitenland. De omgeving heeft genoeg te bieden, u kunt uitstapjes maken naar steden als Aken en Maastricht. Op het park is ook genoeg te beleven, u kunt zwemmen in het binnen zwembad of gaan bowlen. Op slechts twee uur rijden van Maastricht waant u zich in een andere wereld. Landal Wirfftal (Stadtkyll, Eifel, Duitsland) is namelijk gelegen middenin de Vulkaaneifel, de frisse lucht stroomt u tegemoet! Met de vele steile hellingen in de omgeving kunt u avontuurlijk wandelen of fietsen. De kinderen vermaken zich in Bollo's Speelgrot of ga met het hele gezin gezellig midgetgolfen!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30