Fysio Kapelle zeeland 119 Gemeentebelang verwijt college stemmingmakerij RUNDERBIEFSTUK 3?9 VARKENSHAASJES m2P> magere SUCADEL mg 299 KIPPENVLEUGELS mIE SCHOUDERKARBONADE IS? 9." Voorjaarsmarkt Rommelmarkt bij Molly Malone speelt buurtdub Klaver Drie folk in café De Kroon Rijbewijskeuring voor ouderen en jongeren Dansen op muziek uit de jaren 50 en 60 Mevrouw Stemband ambassadeur van bieb Piet Leupen geeft lezing in Koperen Tuin Jeugdbrandweer Borsele-Goes succesvol rundergehakt mg\2E runderkogelbief mg 3è dinsdag 24 april 2012 De PZC besteedt in deze editie elke dinsdag aandacht aan ondernemers. Vast onderdeel is de rubriek 'Made in', maar ook ander ondernemersnieuws krijgt op deze pagina een plekje. GOES - Buurthuis De Pit in Goes-Zuid houdt zaterdag 28 april .weer de voorjaarsrommelmarkt. Van 9.30 tot 15.00 uur staat De Pit vol met mensen die hun overtolli ge spullen verkopen. Rondom het buurthuis is een vrijmarkt voor kinderen. Aan de bar zijn koffie, thee, soep en broodjes te koop. Ook is er een wafelkraam. STEENDIJK makelaar taxateur o.q. Voor aan- of verkoop van uw woning: 0113-219445/06-53863250 www.steendijk.nl/www.goesemeer.nl HOEDEKENSKERKE WISSENKERKE De buurtvereniging Klaver Drie uit Hoedekenskerke houdt zaterdag 28 april een rommelmarkt. Dat ge beurt in dorpshuis De Griend en op het pleintje ervoor. Tijdens de rommelmarkt is er van- alles te koop dat ingezameld is op het dorp. Het gaat van boeken tot meubels en alles wat ertussen zit. De markt duurt van 10 tot 12 uur. NISSE Mensen die ouder zijn dan 70 jaar en hun rijbewijs moeten verlen gen, kunnen voor de verplichte keuring op 27 mei in het dorpshuis in Nïsse terecht. De seniorenkeu ring kost 35 euro. Jongeren betalen 52,50 euro voor een verplichte keu ring voor het rijbewijs C/D/E. Op geven kan via 088-2323300 of via de website, www.regelzorg.nl OVEZANDE De Seniorenraad Borsele houdt vandaag, dinsdag, in samenwer king met de ouderensoos Ovezan- de een dansmiddag in 't Trefjpunt in Ovezande. Van 14.00 tot 16.30 uur wordt er muziek uit de jaren vijftig en zestig gedraaid, nadat dansschool Janvier uit Goes een dansdemonstratie heeft gegeven. Dansen is gezond bewegen. mmammmaiSBmHumMÊmmmmammauS De volksmuziekgroep Molly Malo ne verzorgt zaterdag 28 april een optreden in hotel/café/restaurant De Kroon in Wissenkerke. Zoals de naam al doet vermoeden speelt Molly Malone vooral folk van Ierse en Schotse bodem. De vijf muzi kanten komen allemaal van Noord-Bevelarid. Ze zorgen voor veel meezingers. Aanvang 21 uur. HEINKENSZAND Annemieke Hoogendijk, alias Me vrouw Stemband, is ambassadeur voor de Bibliotheek Oosterschelde. In de landelijke campagne Dat doet de Bieb laat de Bibliotheek Ooster schelde bekende Zeeuwen een lans breken voor taalontwikkeling en voor wat de bibliotheek daarin kan betekenen. De bijdragen van Me vrouw Stemband staat op youtube. GOES Professor Piet Leupen, schrijver van het boek Allemaal Zorro's op het dorp over het schuttersgilde Sint Se- bastiaan in Kloetinge, houdt van daag, dinsdag 24 april, een lezing in boekhandel De Koperen Tuin in Goes: Leupen vertelt over de histo rie en de tradities van de schutte rij, die in Kloetinge nog goeddeels leven. Aanvang 19.30 uur. GOES - Een juniorenplöeg van de jeugdbrandweer Borsele-Goes staat op 16 juni in de halve finale van de jeugdbrandweerwedstrij- den in Hoogeveen. Afgelopen za terdag behaalden zij de eerste plaats tijdens de wedstrijd in Maas sluis. Recent behaalde een aspiran- tenploeg al de halve finale in de klasse hoge druk. Op 2 juni neemt een tweede jeugdploeg deel aan de kwalificatiewedstrijden. door Mieke van de Jagt KAPELLE - De fractie van Gemeen tebelang in de gemeenteraad van Kapelle laat vanavond verstek gaan bij de raadsvergadering. De fractie is boos op burgemeester Anton Stapelkamp. Die zou zich partijdig hebben opgesteld in de kwes tie-Oesterbaai door ervan uit te gaan dat raadslid Peter Ganseman van Gemeentebelang wel het woord zou voeren. Ook zou Stapel kamp het presidium bijeen heb ben geroepen om de neuzen alvast dezelfde kant op te krijgen. Kern van het conflict is het voor stel om op vakantiepark Oester baai geen permanente bewoning door arbeidsmigranten meer toe te staan. In een plan voor Ooester- baai moet het recreatief gebruik in overeenstemming worden ge bracht met beperkte permanente bewoning door eigenaren van de huisjes. Peter Ganseman is nauw betrok ken bij de verhuur van huisjes op Oesterbaai aan arbeidsmigranten. De raadsvergadering van van avond is niet bedoeld om definitie ve beslissingen te nemen. Het plan wordt voorlopig alleen van alle kanten bekeken. Besluitvorming erover vindt pas over enkele we ken plaats. GOES I KAMPERFOELIESTRAAT 85 I Mi Reclames geldig t/m zaterdag I GROOTHANDELSKORTING 1.50 bij afname van 3kg per vers vleessoort excl. reclames I Prijs- en tekstfouten voorbehouden silaqüXoiïyT" II! li

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49