Jacoba Francina Cornelia Maria Padmos-Gilden Co Padmos-Gilden Co Padmos-Gilden mevrouw Padmos-Gilden -\r Cornelia Risseeuw - de Voogd Cornelia de Voogd Hendrik de Buck Familieberichten 0 IDensenlinq.nl dinsdag 24 april 2012 familieberichten 129 Wij hadden nog zoveel plannen, hier is plotseling een einde aan gekomen, nu wij, niet geheel onverwacht, maar voor ons gevoel veel te vroeg, afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Co in de leeftijd van 75 jaar. Zo geliefd, zo voelbaar, nu alleen de warme herinnering C. Padmos Henny Meeuwisse-Padmos Frans Meeuwisse Francien Padmos Janita en Edwin Perry Rinus Padmos Lisette Padmos-de Ronde Charlotte Frédericjue 23 april 2012 "Hertenhof" Dr. de Kockstraat 81-17 4311 EL Bruinisse Zaterdag 28 april om 10.30 uur willen wij haar leven gedenken tijdens een samenkomst in restaurant "Grevelingen", Parallelweg 1, Grevelingendam te Bruinisse. De begrafenis zal in kleine kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Grevelingen". Wij willen dr. Valk, artsen en medewerkenden van het Ikazia ziekenhuis en Buurtzorg bedanken voor alle goede medische zorg en begeleiding. Bedroefd moeten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Wij wensen Cees, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Zierikzee, C. Kleppe-Padmos L.M. Kleppe f Leny en Jan Cita en Gijs Rien en Carolien Bruinisse, J. Padmos J. Padmos-de Koning Annemarie en Homan Marinus en Karin achterneven en achternichten Bruinisse, 23 april 2012 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoonster Bewoners "Hertenhof" Bruinisse, 23 april 2012 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van de moeder van onze werkgeefster Mams Personeel restaurant "De Meeuw" Bruinisse, 23 april 2012 "Als je verdrietig bent, kijk dan opnieuw in je hart. en je zult zien dat je huilt om wat je vreugde heeft gebracht. Op 20 april is op 65-jarige leeftijd overleden mijn lieve man en onze dierbare vader Adriaan Peute Adrie "Wij danken het team van Verpleeghuis Allévo Cornelia, afd. Vliedheig, voor de liefdevolle verzorging. Zierikzee: Joke Peute-van IJsseldijk Kerkwerve: Ilja en Annette Zonnemaire: Alexi en Vera Zierikzee, april 2012 Verpleeghuis Allévo Cornelia, afd. Vliedberg Correspondentie-adres: Ilja Peute Brieskerkestraat 15 4321 AZ Kerkwerve Donderdag 26 april is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "'t Kerkerf' aan de Ring te Kerkwerve. De afscheidsplechtigheid zal aansluitend gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in "'t Kerkerf' gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar in dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Corrie sinds 10 oktober 2011 weduwe van Jacobus Abraham Risseeuw 27 februari 1934- Oostkapelle 122 april 2012 Bleiswijk: Saint Chéron (Fr.): Jaap Risseeuw Monique van Beers Janine Hingston - Risseeuw Bruce Hingston Anya Jake Max Margrietenlaan 2 4356 JN Oostkapelle Wij willen ma herdenken op vrijdag 27 april om 11.00 uur in hotel "Anno Nu", Dorpsstraat 39-41, Oostkapelle. Deze bijeenkomst zal geleid worden door ds. A.C. den Hollander. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Anno Nu". Bedroefd zijn wij om het plotseling overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante 27 februari 1934 - 22 april 2012 sedert 10 oktober 2011 weduwe van J.A. Risseeuw Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Middelburg, 22 april 2012: Ko de Voogd Nel de Voogd - Koene Kinderen en kleinkinderen Na een slopend ziekteproces is overleden onze lieve, dappere zoon, broer, en vader van Neneh Rienk Jiskoot Doom, 7 november 1962 Zürich (Zw.), 23 april 2012 Familie Jiskoot-van der Vegt Ravelijn de Grenadier 7 4461DH Goes De strijd is gestreden. In de hoop dat hij nu rust heeft gevonden, geven wij verdrietig kennis dat rustig is ingeslapen mijn zorgzame man, onze vader, opa en overopa Leendert Serier in de leeftijd van 91 jaar. Goes: D. Serier-Markusse Breda: Riet en Nan Serier-Voesenek Emmen: Nel en Jaap Prins-Serier Hendi en Mike Josja Koudekerke: Jan en Jannie Serier-Louws Arno en Jeanine René en Nadja Best: Tom en Franca Serier-de Bruin Anouk Nils en Angela Goes: Cockie en Cis Geraets-Serier Roderick en Inge Stuart Oost-Souburg: Jozien Serier en achterkleinkinderen De familie bedankt het verzorgend personeel van Zorgcentrum Randhofen verpleeghuis Ter Weel (Unit 6), voor de goede en liefde\>olle verzorging. 23 april 2012 Zorgcentrum Randhof, Kamer 104 's-Heer Elsdorpweg 18,4461 WL Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 27 april om 13.00 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Schoor- kenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kats. Er is uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance voorafgaand aan de bijeenkomst. Aangeslagen en verdrietig delen wij u mede dat zeer onverwacht van ons is heengegaan Krijn Wielemaker in de leeftijd van 72 jaar. Wij zullen zijn enthousiasme en levenslust erg missen. Freda Marsha en Maarten Fien Herman en Leuni Elly Ria neven en nichten De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen allen bedanken die belangstelling en medeleven hebben betoond tijdens de ziekte en het overlijden van onze lieve man, broer, zwager en oom Uw hartelijkheid heeft ons goed gedaan. Families de Buck en Aarnoutse Aardenburg, april 2012 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29