üvafïBdBi i Helena Corbijn-Bijl Jannetje van Meurs 28 I familieberichten dinsdag 24 april 2012 (I D1cnscnlinq.nl Donderdag 26 april hopen onze lieve pa en ma, opa en oma Jan Moerdijk <§t Ellen Moerdijk - Jacobse 40 jaar getrouwd te zijn. We wensen hen van harte Gods zegen toe voor de toekomst. Leonie Sjako Chanty-Li Jan-P i eter Mar i ël I e Jurian, Maft hijs, Sem, Luca Francis Wendy 5ven, Mika, Kje/d Dijkwelsestraat 68 - 4421 AJ Kapelle Ik zie een poort wijd open staan waardoor het licht komt stromen een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Verdrietig, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is overleden onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma sinds 18 augustus 2003 weduwe van Willem Corbijn Vlissingen, 20 juli 1927 j Veere, 22 april 2012 Lopik: RietenRien Mariska en Roy, Myla Jacqueline Moniek en Frank 3 Milou Biggekerke: Toon en Nieza Rex Taxi Nieuw Sandenburgh, afd. Rozenhof Correspondentieadres: Dorpsstraat 37 4373 AD Biggekerke De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 26 april om 13.45 uur in het dorpshuis, Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke, hieraan voorafgaand is er gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Na afloop is in het dorpshuis gelegenheid tot condoleren. Wij zijn bedroefd door het overlijden van Corrie Manten-Bauer Zij was gedurende vele jaren een actief en gewaardeerd lid van onze vereniging. Wij wensen Herman en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Bestuur en leden van L.T.C. Kruiningen Kruiningen, 23-4-2012 Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vrouw van onze teamspeler van het 35+ tennisteam Corrie Manten-Bauer Wij wensen Herman, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Edwin Laurent-Jan Hans Noud Louw Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze vriend Remco de Goey Wij wensen Yvonne en de kinderen veel kracht en sterkte toe. Mieke, Niek, Els en Rob Geeske en Theo Marianne en André 23 april 2012 Bedroefd hebben we kennis genomen dat na een ernstige ziekte is overleden, onze buurman Remco de Goey Wij wensen Yvonne en de kinderen heel veel kracht en sterkte toe in dit zware verlies. Willem en Susan de Blauw Peter en Henny Donk Rene en Maria Huisman Ton en Ria de Lange Maarten en Marjon Steenbeek Wim en Rita Sturm Jopie Verweij Bram en Rommie Walraven Fred en Ayse Westerveld en de kinderen Middelburg, 21 april 2012 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud collega Remco de Goey Wij wensen Yvonne en de kinderen heel veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. oud-collega's Zeeland Aluminium Company NV Achter elke naam van verdriet, zit een glimlach van herinneringen. Verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar dat haal verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat op 87-jarige leeftijd rustig is ingeslapen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Katharina Jannetje Kouwer-Rijkhals Sinds 26 oktober 2000 weduwe van Jacob Abraham Johannes Kouwer Sannie Goetheer-Kouwer Gilles Goetheer (in herinnering) Belinda en Edwin Kim, Melissa Marianne en Denny Nick, Iris Bram. Kouwer Silvia Kouwer-van den Berge Nicoline en Hans Naomi Daniëlle en Mike 22 april 2012 Correspondentieadres: Europastraat 11, 4417 BH Hansweert Donderdag 26 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegen heid om afscheid van haar te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 27 april om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. René Waarom jij? Eens een vriend. Voor altijd een maatje. Anton Psalm 2 7:7 berijmd Haar zorg voor mij was nooit teveel, ik zal haar erg missen. Na een kortstondig ziekbed is van mij heengegaan mijn innig geliefde zus - Janny - Axel, 2 juni 1935 Temeuzen, 21 april 2012 Axel Catharina van Meurs Familie van Meurs Correspondentieadres: De Weistede 27 4571 KX Axel U kunt afscheid nemen woensdag 25 april van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht' te Axel. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 26 april om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, F. Halslaan 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in 'de Halle', Rooseveltlaan la te Axel. Uitsluitend schiftelijke condoleance. Geen bloemen. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Met diep respect en bewondering voor haar en hoe zij in het leven stond, laten wij u weten, dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama en mijn oma Carla de Nooijer-Verhagen *16 april 1954 +23 april 2012 Goes: Boudewijn de Nooijer Heinkenszand: Lydia de Nooijer en Raymond Vermuë Tycho Goes: Sylvia de Nooijer en Remco Dorssers Elvis Presleylaan 95, 4462 LB Goes Wilt u van Carla afscheid nemen, dan bent u welkom op donderdag 26 april van 19.00-20.00 uur in rouwcentrum "Peter Butler", Maalstede la te Kapelle. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie vindt plaats op zaterdag 28 april om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar vanaf 14.15 uur in rouwcentrum "Peter Butler" te Kapelle. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Carla de Nooijer Er zijn geen woorden voor iemand van wie je weet "zij redt het niet". Sterk ben je tot aan het eind gebleven. Vergeten doen we je niet. Wij wensen Boudewijn, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Cor en Corry Dennis en Jacqueline Joyce en Vincent Jennifer en Lino Hanny

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28