TECHNISCHE VAKBEURS ZEELANDHALLEN GOES - 25 en 26 april 2012 Deelnemers: Afval Service Zeeland B.V. Manitou Masterlock OPENINGSTIJDEN Akkermans Techniek bv Meeuwsen Services v.o.f. Meijers Sta; MRO Shop Nemef Arentis BV Artec Interim De beurs is op 25 en 26 april dagelijks geopend van 12.00 tot 21.00 uur. Aspen Aerogets Biermans BV Bison Goes Bison International Overveld A; Överveld Co Overveld Me Bloklader Radiateur S van Nes Rainbownet Reftexy Alut Remeha Bonfix Bouwopleiding Zeeland Brammer Burg Equipment Burg Metaal Cegelec BV Centraal Service Chemische Fabriek Schiedam Cleanfix De Leeuw Reclame- en Bedrijfskleding De Nood technisch onderhoud Risa Bevest Rovac Spit-Paslod Spongeblas Stabiplan B' Steelweldin Syntess Sof Technische Vermaat BV Mini-symposium In voorbereiding is een mini symposium, dat in de ochtend van de tweede beursdag zal plaatsvinden in het beurs- restaurant. Verdere details volgen op de website: www.technischevakbeurs.nl. Techno Cen Techno Mar van der Peij van Dijnsen van Keulen van Keulen Vihamij Wagenvoorc Welding U A Wildkamp E Würth Nede Eriks Service Center BV Furmanite Gerlasco BV Griffon Intersan NV Ironside Karcher Keifort Koninklijke Hollestelle Groep Labrujère Staalbouw Ladderspecialist Laspartners Zeeland BV Liftall hijstechniek Zarges ZSB Handel Zweestek B' handelsond Event Services Center bv I Postbus 134 I 4460 AC Goes I infoiaeventservicescenter.nl I www. De technische vakbeurs is dé beurs voor professionals in de techniek. De beurs wordt gehouden in de Zeelandhallen in Goes, het centrum van Zuidwest-Nederland. Bezoekers Bent u werkzaam in één van onderstaande branches of bent u beroepshalve daarbij betrokken, dan bent u van harte welkom op de Technische Vakbeurs. Bouw Transport- en overslag Chemische en petrochemische industrie Voedingsmiddelen- en procesindustrie Grond-, weg- en waterbouw Garage- en onderhoudbedrijven Technische installatiebedrijven GWL De agrarische sector Toegang Wilt u toegangskaarten ontvangen? Dan kunt u die opvragen bij één van de exposanten of via de organisa tie Event Services Center. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 96