C? Annigje Maria Slabbekoorn- Kattenberg Joost van de Gruiter im Joziasse Henny Hiel - de Bruijcker Daniël Gustaaf Quataert 0 IDensenlinq.nl zaterdag 21 april 2012 familieberichten 145 Voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Boogert willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan, evenals de oprechte belang stelling tijdens mijn ziekenhuis- en verpleegopname te Zierikzee. L. Boogert-van den Hoek Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, april 2012 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde, zorgzame vader, opa, overopa en over-overopa Pieter Johannes Sinke betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein-, achter- en achter-achterkleinkinderen Yerseke, april 2012 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Gudie Heieen, Andries, Jordy en Mirthe Goes, april 2012 Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat zoveel mensen ons steunden na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Sara Leintje Bostelaar - de Kam Heel hartelijk dank daarvoor. Piet Bostelaar, Lia, Patrick, Renato en Diana, Maaike, Linda en Collin Het gemis zal altijd blijven, maar het medeleven en de belangstelling in welke vorm dan ook na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Kinderen en kleinkinderen Amemuiden, april 2012 Zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne, sterke opa Vanwege'de overweldigende belangstelling is het onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte beturaen/ wJÊÊ&ÊtsiÊÊfe. Daar het voor ons onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken Voor de vele blijken van medeleven, in de vorm van, bezoek, telefoon, een kaart en de aanwezigheid bij de af- scheidsdienst na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Mina Janse-de Leeuw hebben ons bemoedigd en getroost. Deze enorme steun geeft ons kracht om verder te moeten zonder haar. Hiervoor onze hartelijke dank. C. Janse Kees en Sarie Lindenbergh en kinderen Goes, april 2012 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en zoon Huib van der Lijke De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Elise, Marinda, Valery, Pieter, Jan en Nelly Breskens; 21 april 2012 DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Albertus van Damme zeggen wij u hartelijk dank. Hulst: Maria van Damme- Heije Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Clinge, april 2012 Aangezien het voor ons onmogelijk is allen persoonlijk te benaderen, willen wij langs deze weg iedereen bedanken voor de steun en het medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Pieter Verduijn Het heeft ons erg goed gedaan. Suus Verduijn-Basting Kinderen en kleinkinderen Breskens, april 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming voor en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie van Gorsel - Verploeg heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert, met name Jeroen Smits voor de goede begeleiding en verzorging. Kinderen en kleinkind Zuidzande, april 2012 Zoveel bloemen zoveel kaarten, zoveel warme woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Jaap Faas Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Vera Quataert voor de goede verzorging. Dia Faas-du Fossé Angelo en Jessica Stefan en Brett Sluis, april 2012 Het is zoals het is, Het zal nooit meer zijn zoals het was. Mijn oprechte dank voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het plotseling overlijden van mijn vrouw De vele kaartjes, telefoontjes, bloemen en uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst zijn voor mij en mijn familie een grote steun geweest. Ook veel dank aan pater Reurs voor de mooie afscheidsdienst. Het heeft ons zeer getroffen dat zij bij velen zo geliefd was. Hubert Hiel Familie de Bruijcker Familie Hiel Kloosterzande, april 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma. Janna Maria van Dixhoorn-Reminsen zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons go 3d gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Elly en Adrie Lianne en Cornells - Daniël, Micha, Ezra Corrie en Jan Nicole en Thijmen Fabian Terneuzen, April 2012 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van Wim Vinke heel hartelijk bedanken. Zelf zei hij altijd: 'Ik ben niet vergeten'. Het is voor ons een grote troost te weten dat hij in vele harten een plaatsje heeft. Marcel en Ingrid Vinke Jordy, Dennis Sandra Vinke en Michèl van de Plasse Temeuzen, april 2012 Dankbetuiging Voor de belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa willen wij u langs deze weg onze welgemeende dank betuigen. De mooie bloemen, lieve kaarten en brieven hebben ons goed gedaan. Marleen Quataert-van Avermaete Kinderen en kleinkinderen. Sas van Gent, april 2012. UITVAARTZORG DE VLIEGER info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45