Cees Polderdijk Rijk Krijn van Wel Jannetje Bouwens-Blaakman 44 zaterdag 21 april 2012 O IH0nsenlinq.nl Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cees Polderdijk Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Coen Karin Consemulder Laura, Max John Brigitte Griep Jari, Sanne Ingrid Smid Sjoerd André Annette van der Horst Marith, Pieter Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van .Cees was één van de grondleggers van ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers PAC Zonweringen Vlissingen Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen, dat de Heere toch nog onverwacht van ons heeft weggenomen onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Rientje Geluk - Jansen weduwe sinds 15 november 1981 van Jacobus Geluk 2 augustus 1921 te Axel 20 april 2012 te Sluis Aardenburg M. E. Beun - Geluk en H. P. Beun Ermelo E. R. van Lagen - Geluk en M. van Lagen Schoondijke C. Geluk Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Olieweg 4 4527 PP Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 25 april om 10.30 uur in Woonzorgcentrum Rozenoord, Hoogstraat 58 te Sluis. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren.- Na de condoleance vindt de begrafenis in besloten kring plaats. Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Magdalena Schelfhout-de Koning Madelein sinds 30 juli 1989 weduwe van Joseph Petrus Sophia Schelfhout A Hengstdijk, f Kloosterzande, 21 juli 1915 14 april 2012 Hulst: Bennie en Ria Schelfhout-Coolsen Dave Monique en Maarten, Senne Hulst: Paul Schelfhout WoonZorgCentrum Antonius Pastoor Versterplein 1Kloosterzande Correspondentieadres: Kleine Bagijnestraat 34;4561 CP Hulst De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van Het heeft ons erg goed gedaan. Martha Grisel en familie Oost-Souburg, april 2012 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze pa, schoonvader en opa Marcel René Marie van Gaever weduwnaar van Clara Romanie Elegeert Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Koewacht: Marianne en Paul Sofie Koewacht: Mark en Chantal Milan, Lars 18 april 2012 Correspondentieadres Zandstraat 114576 BV Koewacht U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 23 april van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 24 april om 10.00 uur in de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Enkel gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Voor de vele blijken van betrokkenheid bij de periode van ziek zijn en rond het overlijden van willen wij u hartelijk bedanken. Het is voor ons tot grote steun geweest. Christina van Wei-van Luijk Kinderen en kleinkinderen Goes, 21 april 2012 Rubenshof 34, 4462 SM Wij danken speciaal Ad Wisse voor zijn zeer goede steun en begeleiding. Hiermee willen wij u hartelijk danken voor uw belangstelling, door middel van kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van Henny Hoogstrate-Huigc De vele blijken van medeleven hebben ons veel goed gedaan. Gideon Hoogstrate Jürgen Hoogstrate Mirjam Braspenning Kloetinge, april 2012 Na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Piet Schipper heeft het medeleven door zo velen getoond, ons heel goed gedaan. Onze oprechte dank daarvoor. Mien Schipper, kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2012 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee, heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens. Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun bloemen, brieven, kaarten, telefoon tjes en aanwezigheid bij de crematie hier uiting aan heeft gegeven. Max en Angela Sandra en Jaap Gapinge, april 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa Pieter Jacobus Vasseur Piet Dankbaar kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afschéidsdienst tijdens de crematie - plechtigheid. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Piet in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend Rie Vasseur - van Meenen Jaap en Margriet Vasseur - Janse Dianne Jordan Cadzand, april 2012 Wij zijn zeer geroerd door alle reacties die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en mijn gropa Johan Marinissen Dit was hartverwarmend. Hiervoor onze dank. Jopie Marinissen-de Bad Els en Jan Marlous Evelyn en Merlijn, Myrthe Vlissingen, april 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44