AUTO POPPE NIEUWS Volwassen stad sd reu mes van Volkswagen Gokken met veiligheid en portemonnee? Das Velt Auto. C££D ■A-SaJsctla, AUTO POPPE jjjrf deOndernemer 21 april 2012 Onderweg Tekst: Ad van Bladel Eigenlijk is het een buitengewoon verhaal voor zo'n groot concern als Volkswagen. Jarenlang hebben ze zich in het A-segment (compacte au to's) door andere fabrikanten de kaas van het brood laten eten. Natuurlijk hadden ze wel de Fox in het program ma maar die wist in ons land geen pot ten te breken. Na het vertrek van de Lupo bleef het stil in Wolfsburg. Maar de tijden veranderden want klei ne auto's zijn hot en hip en die heb je dus nodig om de verkoopcijfers op te krikken. In navolging van de PSA-Toyota tro jka met zijn Cl, 107 en Aygo is het nu de beurt aan Volkswagen (Up!), Skoda (Citigo) en Seat (Mii) om de kaarten opnieuw te schudden. Dat de ze nieuwkomers voor veel reuring zullen zorgen staat wel als een paal bo ven water. Wij kozen, voor dit ver haal voor de Up! omdat-die het snelst leverbaar was. Waren het voorheen knallende accele- ratiecijfers en een flitsende topsnel heid die voor verkooptoppers zorg den, tegenwoordig wordt aanzienlijk meer op kilometerprijs gelet. Deze nieuwe VW is compact en zui nig maar van binnen best ruim en vol wassen. Al moetje wel tegen kaal me taal in het interieur houden en het ook niet erg vinden dat het dashboard grotendeels van (glanzend) plasticis vervaardigd. Al met al ziet het er best lekker uit en de stoelen zitten naar be horen al is het niet altijd gemakkelijk een prettige zitpositie te bemachtigen omdat het stuur slechts in hoogte ver stelbaar is. Wanneer je het stuurwiel in een verticale positie wilt hebben, valt .het zicht op het bovenste deel van de snelheidsmeter volkomen weg. Niet prettig. De driedeurs uit voering die beschikbaar was heeft for se portieren die prettig zijn bij in- en uitstappen van achterpassagiers, maar die onhandig blijken wanneer de auto krap geparkeerd staat. Dit geldt overi gens voor alle twee- of driedeurs au to's en niet specifiek voor deze Up!. Vanaf heden is echter wel een vijf- deurs versie te bestellen. De nieuwe motoren die het Volkswa genconcern voor deze serie compacte auto's ontwikkelde, hebben allemaal een driecilinder motor met een in houd van 1000 cc met een keuze tus sen 60 en 75 pk. Voor ons stond de 75 pk-versie klaar en die bleek buiten gewoon prettig. Snel genoeg voor da gelijks gebruik en heerlijk stil en soe pel. Het maakt dit kleintje tot een vol wassen autootje waarbij je jezelf bo De vanafprijs bedraagt 8490 euro, inclusief BTW. vendien kunt voorstellen dat het met pelgroen energielabel en is BPM-vrij. de restwaarde de eerste jaren wel snor De vanafprijs bedraagt 8490 euro, in zit. De Volkswagen Up! heeft een ap- clusief BTW. Kijk voor voordelen en ander nieuws op websit www.autopoppe.nl OCCASIONKOPERS HET BOS IN MET 'MEENEEMPRIJS' In de strijd om de gunst van de occasionkoper is er nieuw middel in omloop: de 'meeneemprijs'. Dat is een relatief lage vraagprijs voor een occasions die niet is nagekeken en waarop geen enkele garantie wordt gegeven. De vraag is dan of het wel zo verstandig is om uw veiligheid en uw portemonnee zo in de waag schaal te stellen. Auto Poppe, de enige officiële Volkswagen- en Audi- dealer voor geheel Zeeland, neemt hierin zijn verant woordelijkheid en levert alleen uiterst betrouwbare occasions tegen 'full service prijzen'. Das WeltAuto (Volkswagen) en A-Selectie (Audi) geven u een optimale garantie op uw auto van 12 maanden en is van toepassing op Volkswagens en Audi's jonger dan 6 jaar en maximaal 160.000 km. Maar dat is lang niet alles. Daarom praten we u even bij over de andere voordelen van full service. Volkswagen: Das WeltAuto Wanneer u kiest voor een WeltAuto bij Auto Poppe, dan voorkomt u verrassingen achteraf. De historie van alle auto's is bekend en omvat naast de aflevering-gegevens ook de onderhoudsgegevens. De auto is uiteraard vol gens de voorschriften van Volkswagen onderhouden. U kunt u er bij een WeltAuto altijd vanuit gaan dat deze optisch in topconditie is. En ziet u alsnog een krasje of deukje? Vertel het ons en wij zorgen ervoor dat deze voor aankoop verwijderd wordt. Een gebruikte Volkswagen krijgt pas het predicaat 'Das Weltauto' als de auto op minstens 130 punten is gecon troleerd en goedgekeurd. Op een Volkswagen uit de WeltAuto selectie krijgt u bij aflevering één jaar lang de officiële Volkswagen-garantie, ongeacht het aantal kilo meters dat u rijdt in dat jaar. Een beter bewijs van het hoge kwaliteitsniveau van uw gebruikte auto is er niet. En dan hebben wij u nog niet verteld over de 14 dagen omruilgarantie, de mobiliteitsgarantie en de uiterst inte ressante mogelijkheden van verzekeren en financieren. Audi: A-selectie met 4 zekerheden Audi Elke Audi uit de A-Selectie krijgt bij aflevering een jaar lang volledige Audi-garantie, ongeacht het aantal kilome ters dat u rijdt in dat jaar. Deze garantie is niet alleen een zekerheid voor u, maar tevens een bewijs van het kwali teitsniveau dat u kunt verwachten van de Audi's uit de A-Selectie. Elke A-Selectie Audi is zowel technisch als optisch gekeurd en geprepareerd volgens de strenge Audi A-Selectie normen. Elke Audi staat dus garant voor kwali teit zekerheid en zal u veel kilometers rijplezier geven. De historie van uw Audi uit de A-Selectie is bekend bij Auto Poppe. Vaak omdat wij de auto zelf hebben gele verd, onderhouden en weer ingeruild. Bovendien heeft elke auto uit de A-Selectie de Audi- mobiliteitsgarantie. Hierdoor kan de reis bij onverhoopte pech weer snel worden voortgezet. De enige voorwaarde is dat u alle onderhoud aan de auto volgens de fabrieks- voorschriften door Auto Poppe laat uitvoeren en de ge adviseerde reparaties laat verrichten. Het kan zijn dat u graag voor nog meer zekerheid kiest. Naast de standaard zekerheden van de Audi A-Selectie, zijn er daarom twee extra opties: CarLife verlengde garantie en Audi Finance en Audi Insurance. Samengevat: Auto Poppe vindt dat u zekerheid verdient met betrekking tot uw veiligheid en uw portemonnee. Onze 'full service prijs' garandeert dat u altijd een uitstekende occasion meeneemt. OFFICIEEL DEALER VOOR AUDI EN VW IN ZEELAND GOES TERNEUZEN VLISSINGEN PEARYWEG 13-15 HANDELSPOORT 4 GILDEWEG 22 T. 0113 542500 T. 0115 647333 T. 0118 424000

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 120