de emotie. •Q pp familieberichten Johanna Clarisse-Krijger Johanna Clarisse-Krijger Johan van den Berge Wat blijft is 3 6 i familieberichten vrijdag 19 april 2012 (J) niensenlinq.nl Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Adriaan Clarisse Zoutelande, 13-10-1922 Veere, 18-04-2012 Meliskerke: Ineke en Jan Wisse-Clarisse Meliskerke: Corrie en Ton Matthijsse-Clarisse Oostkapelle: Maja en Piet Jobse-Clarisse Zoutelande: Louw en Marianne Clarisse-Verdoorn Driewegen: Addy en John f Schoonaard-Clarisse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Poppendamseweg*d 8, 4365 SB Meliskerke De afscheidsdiènst wordt gehouden op maandag 23 april om 13.3§uur in de Catharinakerk in Zoutelande. Voorafgaand^ aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.15 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend aan de kerkdienst vindt de begrafenis plaats aan de Molenweg in.Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven door de medewerkers van Zorgcentrum Sandenburgh, afdeling lepenhof. Op 18-04-2012 is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante in de leeftijd van 89 jaar weduwe van A. Clarisse sinds 4-10-1986 Kloetinge: R. Krijger t C. Krijger-Zachariasse Meliskerke: A. De Wolf-Krijger f F. De Wolft Meliskerke: W. Krijger f N. Krijger-Sinke f Goes: L.W. Krijger C.S Krijger-Adriaanse Marknesse: A. Krijger f M. Krijger-Noback Marknesse: J.H. Krijger t M. Krijger-Holtrop Vollenhove: C.J. Van Benthem-Krijger J. van Benthem Middenmeer: M. Holtrop-Krijger B. Holtrop Neven en nichten Ik heb een steen verlegd, in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat, door het verleggen van die ene steen, de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan. - Aadje - Adriana Jozina Du Toy van Hees-Versluis partner van Kees-Jan Deurloo weduwe van Hugo Du Toy van Hees (t 1 juni 1997) 28 augustus 1950 - fl8april2012 Kees-Jan Deurloo Familie Versluis Familie Du Toy van Hees Familie Deurloo Goesestraatweg 47 4431 RG 's-Gravenpolder Maandag 23 april is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal er een afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er in het rouwcentrum gelegenheid voor condoleance en ontmoeting. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis. In zijn geliefde Marbella hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en 'opa-vis' echtgenoot van Jenny Faas 16-11-1940 t 14-4-2012 Terneuzen Jenny van den Berge-Faas Kloosterzande Amanda en Freddy Jerney en Jan-Peter - Jaimy Nina Philippine Danny Mike Joan Stuvesande 644 4532 MN Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 24 april om 14.00 uur in de Emmauskerk, Alberdinck Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats-te Terneuzen Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Brouwzaele', Mr. F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen. ALGEMENE KENNISGEVING Als God ons thuisbrengt uit onze ballingschap Dat zal een droom zijn Op 19 april 2012 is, vredig van ons heengegaan, mijn allerliefste vrouw, onze schoonzuster en tante Mr. Alida Henriëtte, "ofwel Lia" van der Smit gewezen advocaat en procureur te Utrecht Echtgenote van Albert Claes Geboren te Hilversum 27-2-1920 Heengegaan te Watervliet (België) 19-4-2012 Mede namens de families van der Smit, Schipper, Claes, Houben Een speciaal woord van dank aan alle mensen die iets in de zorg voor Lia betekend hebben. De dankdienst voor haar lange leven, gevolgd door de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats "Den en Rust" te Bilthoven op donderdag 26 april 2012 te 13.30 uur. Voor alle deelnemers uit Zeeuws-Vlaanderen en België is er vervoer voorzien naar Bilthoven heen en terug. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Correspondentieadres: p/a A. Claes Begrafenisverzorger van Bellegem Beekmanstraat 2 4527 GA Aardenburg (Nederland) Met verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze kaarter, moppentapper en organisatorisch talent Johan Rammeloo Bedankt voor alle mooie herinneringen. Je laat bij ons een grote leegte achter. Wij wensen Maroeska, Dennis, Olaf, Miranda en de familie heel veel sterkte toe. Vrienden en medewerkers. Café op z'n Kop en Café-Restaurant De Zwaan Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36