PZC PZC Luxe Fly-drive Costa del Sol en Andalusië S KRAS.NL Romantisch idyllisch Duitsland... Heidelberg! vrijdag 19 april 2012 Verblijf in luxe 5-sterren hotel! 8-/15-daagse individuele vliegreis Spanje inclusief verblijf, ontbijt en huurauto vanaf 647, p.p. Met deze reis kunt u wel heel voordelig genieten van luxe aan de Costa del Sol! U verblijft in een 5-sterren hotel op 500 meter van het strand, tussen de bekende badplaatsen Estepona en Marbella. Ontdek per huurauto de zonnige costa's van de Costa del Sol en het sfeervolle Andalusië. Laat u betoveren door de passionele flamencodansers, witte dorpjes, indrukwekkende steden en plaatselijke 'fiestas'. Een bezoek aan Granada met haar imposante Alhambra, Córdoba met haar Moorse invloeden, de Britse enclave Gibraltar met de markante rots, het spectaculair gelegen Ronda, de historische stad Cadiz en de populaire badplaats Marbella mag zeker niet ontbreken aan uw reis. Een stadsbezoek is overigens niet compleet zonder een heerlijke, lange tapaslunch! En dan hebben we het nog niet gehad over het fraaie landschap van uitgestrekte olijfboomgaarden, citrusgaarden en ruige bergen. En als u vóór 21 mei boekt, profiteert u van 30 korting per persoon! Het prachtige Spaanse Andalusië ontdekt u met KRAS.NL... Crowne Plaza Estepona***** Dit nieuwe 5-sterren hotel ligt ideaal aan de heerlijke Costa del Sol, tussen de bekende badplaatsen Estepona en Marbella. Het strand ligt op ca. 500 m. Het in Avant Gardistische stijl gebouwde hotel wordt omringd door een heerlijke tuin en beschikt over een receptie, Aziatisch restaurant, buffetrestaurant, lounge- pianobar, terras, binnenzwembad, 2 buitenzwembaden met 1 zwemmersbar, fitnessruimte, beauty- en wellnesscenter met diverse behandelingsmogelijkheden (tegen betaling) en een kapsalon. Er is parkeergelegenheid voor uw huurauto. Uw kamer is van alle gemakken voorzien en beschikt over o.a. een televisie, telefoon, internetaansluiting, airconditioning, minibar, kluisje, koffie- en theefaciliteiten, strijkfaciliteiten, badkamer met bad/douche en toilet en een terras met uitzicht op de tuinen. Lezersprijs nó vanaf 647 nü vanaf €987 met ArkeFly of Vertrekdata en prijzen Vertrek op donderdag van 3 mei t/m 18 oktober. Normaal vanaf 8 dagen vanaf€ C77 15 dagen vanaf €1017 Prijzen zijn persoon, o.b.v. 2 personen Inclusief: vliegreis Amsterdam-Malaga Rotterdam/Eindhoven-Malaga v.v. mettransavia.com, luchthaven belastingen, brandstofheffing, verblijf in hotel Crowne Plaza Estepona, ontbijt en 7 of 14 x 24 uur autohuur categorie B bij 2 per sonen en categorie E bij 3/4 personen. Exclusief: niet genoemde maaltijden, excursies, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, exclusieven m.b.t. autohuur (zie tabblad 'Autohuur' op de website), reserveringskosten a 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naarwww.kras.nl/LR38142 Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL tel 0900 - 9697 (0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR38142 en actiecode WEG40016 en u ontvangt uw korting van 30,- per persoon! Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 20 mei. waarom zou je meer betalen www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen 4 dagen de 'Altstadt' verkennen en overnachten in Crowne Plaza Heidelberg City Centre leder jaar opnieuw laten miljoenen gasten overal ter wereld zich door de jonge stad met de lange geschiedenis inspire ren. De 'Altstadt' van Heidelberg: om verliefd op te worden! Het oude centrum ligt aan de voet van het kasteel en betovert alle bezoekers met zijn talrijke romantische steegjes en de vele bezienswaardigheden die hier dicht bij elkaar liggen. U vindt hier prachtige pleinen, rijkversierde renaissancegebouwen en de meest beroemde kerken. Het middelpunt is de Marktplatz met het rustieke plaveisel van kinderkopjes en de grote fontein. Overal in de historische stadskern vindt u leuke, gezellige en druk bezochte terrasjes, restaurants en cafés. Een bezoek aan het imposante kasteel Heidelberg en zijn bijgebouwen behoren tot het indrukwekkendste wat u tijdens een reis door Duitsland zult meemaken. U kunt het slot op eigen gelegenheid gaan ver kennen, maar het loont echt de moeite een rondleiding mee te maken. U leest het, genoeg te beleven in Heidelberg! Het is ook niet voor niets dat deze stad is uitgeroepen door Tripadvisor als winnaar van de 'Travellers' Choice3 Bestemmingen 2011'! Crowne Plaza Heidelberg City Centre**** U verblijft in een stijlvolle tweepersoonskamer in het vierster- ren superior hotel Crowne Plaza Heidelberg City Centre. Naast een fantastische ligging in het hart van het centrum, heeft dit hotel een gezellig restaurant en klassieke, Romaanse spa waar u na een lange stadswandeling heerlijk tot rust kunt komen. Meer informatie en/of boeken; Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereik baar op 070-8919208 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur) of per mail via lezersreizen@wegenermedia.nl Adviesprijs: 239,- p.p. Lezersprijs: vanaf 189,- p.p.* *Prijs is per persoon, op basis van 2 personen, per tweepersoonskamer en op basis van beschikbaarheid. Toeslag alleengebruik is 40,- p.p.p.n. Arrangement is geldig tot en met 31 augustus 2012. U betaald eenmalig 9,95 aan reserveringskosten. Het arrangement is geldig op aankomst vrijdag, vertrek op maandag. In augustus op alle dagen aankomst mogelijk. 4-daags Romantisch Heidelberg arrangement 3 overnachtingen in een stijlvolle tweepersoonskamer 3 x warm ontbijt buffet 1 x diner 'a la chef' in Restaurant Westcoast inclusief een glas wijn/bier/fris lxHeidelbergBeWelcomeCard (gratis entree voor kasteel en musea, openbaar vervoer en vele andere kortingen, 4 dagen geldig) Onbeperkt mineraalwater, thee-en koffiefaciliteiten op de kamer Gratis gebruik van hotelbadjas gedurende uw verblijf Onbeperkt toegang tot de 'Kurfürstentherme' Spa www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20