Frikandelbroodje zeeland 123 Akkerwinde start met nieuwe groep opvang /7\ Autoteam Geld voor netwerk van defibrillatoren Romy buikdanst in Poelhoek Ter Weel Fruitteeltmuseum in de race voor Award Eerste van reeks ouderenfietstochten Jubilerend Euphonia geeft voorjaarsconcert donderdag 19 april 2012 „Ik neem niet eens boterhammen mee naar school. Tussen de middag haal ik frikandellenbroodje s." Dylan Moison (14), Edudelta College in Goes Bij Bakker Boer staan de jongeren zelfs al om acht uur 's ochtends voor de deur. „Kinderen uit Yerseke, Wemeldinge en andere dorpen fietsen hier langs als ze naar school gaan", vertelt Sjako Boer. Dylan Geys (links), Patrick Moekler (midden) en Daan Koster eten een frikandellenbroodje foto Willem Mieras sjs&ssmBsitiSsfasuisxstsi mmmmmm w door Frank van Cooten NISSE - Ondanks de stop op de Per- soons Gebonden Budgetten (PGB) komen bij de De Akkerwinde in Nisse nog steeds nieuwe aanmel dingen binnen voor de zaterdagop- vang voor kinderen met een beper- king. Dit komt omdat De Akkerwinde een eigen AWBZ-toelating heeft en daarom ook zorg in natura kan bieden. Omdat de wachtlijst voor de zater- dagopvang te groot wordt, start De Akkerwinde met een nieuwe groep voor jongere kinderen (4-8 jaar). De Akkerwinde biedt al bijna tien jaar zaterdagopvang aan kinderen tussen 7 en 20 jaar met een ver standelijke beperking en een autis- mespectrumstoornis. In septem ber vorig jaar is aan de Lage weg 8 naast het bestaande gebouw een nieuwe locatie geopend. Dit au thentiek, gerenoveerd Zeeuws boerderijtje is ingericht volgens de kwaliteitseisen voor kinderop vang. Er zijn twee groepsruimtes en sanitaire voorzieningen voor de kinderen. Buiten is een natuurlijke buitenspeelplaats en een moes tuin. Voor belangstellenden is za terdag een informatiemiddag over de nieuwe groep. 11 voei je v r i j Peory weg 19. (0113) 237923 Bedrijfsweg 2 (Vrijburg), (0118) 461710 THOLEN Op Tholen komt een netwerk van hartdefïbrillatoren, apparaten waar mee het hart weer op gang kan worden gebracht na een hartstil stand. Het college van B en W heeft vorige week besloten om daar bijna dertigduizend euro voor uit te trekken. Het college wil geen toelichting geven: dat gebeurt pas als de gemeenteraad van Tholen op de hoogte is gebracht. GOES De dertienjarige Romy Goedege- buure, die onlangs buikdanskam pioene van de Benelux werd, treedt vrijdag samen met haar lera res op in het atrium van Poelhoek in het zorgcentrum Ter Weel in Goes. De voorstelling die om 10.30 uur begint, is bedoeld voor bewo ners van het zorgcentrum, deelne mers van de dagverzorging en an dere belangstellenden. KAPELLE Het Fruitteeltmuseum in Kapelle is genomineerd voor de Beste Dag je Uit Award. Daarvoor kan ieder een stemmen op www.uitmetkor- ting.nl. De beste uitjes van de pro vincie en heel het land worden ge kozen. Stemmers maken kans op een dagje uit en een iPad. WILHELMINADORP Vandaag houdt het Goese ouderen werk de eerste van zes fietstochten voor mensen vanaf 55 jaar. De deel nemers vertrekken om 13.30 vanaf het dorpshuis in Wilhelminadorp voor een rit van 25 kilometer langs de bloeiende boomgaarden rond Kapelle. Deelname is gratis en aan melden niet nodig. GOES Muziekvereniging Euphonia uit Goes geeft zondag een voorjaars concert ter ere van het jubileum jaar. De muziekvereniging bestaat dit jaar 125 jaar. Het concert opent met 'Euphonic Sparks', dat speciaal gecomponeerd is voor het jubileum. Het voorjaarsconcert is in het kerk gebouw De Hoogte, Populieren straat in Goes. Aanvang 15.30 uur, de entree is gratis. Face Body Zomerklaar Uw huid voorbereiden op het mooie zomerweer? Zonnige Zomerarrangement bestaande uit: - Een uitgebreide lichaamsscrub - Rijkelijke body lotion - Reinigende gezichtsbehandeling - Als afsluiting een tropisch drankje Nu voor maar 45.00 i.p.v. 69.50 City-Spa-Goes Telf 0113-231277/lnfo@city-spa-goes.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 59