Lekker de tuin in met Gardena PZC Richard Bona's Mandekan Cubano Bel 0118-434070 SAUERLAND www.jazzfestivalmiddelburg.il Ook adverteren op de Uitpagina? S KRAS NL a unieke aanbieding pzc.nl/webwinkel 5-daagse busreis Duitsland incl. vervoer, verblijf, ontbijt diner, gebruik E-bike én NL-reisleiding Vertrekdata en prijzen International Pinksterweekend 26 t/m 28 mei 2012 Anderson-Bennink-Möbus-Glerum-Van Kemenade™""*"*1 Magnus Öström Quartet Joris Posthumus Quartetw Nik Bartsch's 'Ronin' The More Socially Relevant Jazz Music Ensemble Sven Hammond Soulla l Nils Wogram's Nostalgia ft. Arno Krijger (K»m<rro<tn/Cuba/U.S.A.] 28 mei Big Band Meeting Vertrek vanaf 14 mei 24 september. Normale prijs Lezersprijs 5 dagen vanaf €-389 nü vanaf €369 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Gegarandeerd vertrek op 11/6, 9/7 en 6/8. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleiding, 4 nachten verblijf in Parkhotel Oisberg, 4 x ontbijt- en diner- buffet. gebruik Gazelle E-bike, het beschreven fïetsprogramma, afscheidskoffietafel en 5 brand stoftoeslag. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR21600 Voor meer informatie en boeking Ga naar wwwkras.nl/LR21600 Kies uw datum en prijs en klik op BOEK NU. Voer bij stap 1 de actiecode WEG40004 in en u ontvangt uw korting van 20,- per persoon. Telefonisch boeken: bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21600 en actiecode WEG40004 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 15 mei 2012. donderdag 19 april 2012 Wat dacht u van een fietsvakantie naar één van de meest aantrekkelijke gebieden in Duitsland... het Sauerland? U zult versteld staan van de heerlijke fietsroutes die u hier kunt ondernemen. Ook het lichtheuvelachtige landschap, vele bossen en meren en pittoreske dorpen met vakwerkhuizen zullen u blij verrassen. Deze reis is compleet verzorgd incl. elektrische fiets met trap- ondersteuning en u ontvangt een korting van 20 per persoon, geldig bij boekingen t/m 15 mei. Fietst u mee? DAGPROGRAMMA: Dag 1: heenreis naar Oisberg. 's Middags kunt u alvast uw sfeervolle vakantieplaats verkennen. We ondernemen 3 routes tijdens de reis. Route 1: vanaf Kahler Asten, het hoogste punt van het gebied, dalen we af naar Siedlinghausen. Route 2: de Kaiserroute. Route 3: van Willingen naar Natuurpark Diemelsee. Dag 5: via Soest rijden we terug naar Nederland. WEBWINKEL Combisysteem set gazonhark, bezem incl. houten steel FSC pure Met de bezem, met schraper, verwij dert u moeiteloos vastgelopen vuil of vochtige bladeren. De gazonhark is zeer geschikt voor het schoonhou den van pad, plantsoen en gazon. Adviesprijs 30,95 Gardena Snoeischaar tuinschep Klassieke snoeischaar voor het knip pen van bloemen en jonge twijgen. Gebogen snijkop met precisiegesle- pen messen metantikleefcoating, sapgeul en draadafsnijder. Smalle tuinschep om plantjes te planten ofte verplaatsen. Adviesprijs 25,00 Classic slangwagen 50 compleet De Gardena slangwagenis compleet, met 20 meter slang, aansluitgarni- 1 tuur en pistoolbroes. Adviesprijs €30,05 Lezersprijs 19.95 Lezersprijs 34,95 Lezersprijs 29,95 Classic pistoolbroes met slangstuk en sleutelhanger Flymo heggenschaar EasiCut 420 Handige heggenschaar met unieke J-vormige handgreep. Hierdoor kunt u de heggenschaar gemakkelijker hanteren voor het snoeien van de zijkant van de heg, doorgaans het grootste deel van het snoeiwerk. Ideaal voor het besproeien van potplanten en oppervlakken. Waterdoorvoer traploos regelbaar. Softgrip impulshendel en vastzetknop voor comfortabel gebruik. Vermogen 420 Watt Messenlengte 42 cm. Lezersprijs 12,50* Lezersprijs 49,95* Categorie Binnen- en Buitenleven De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44