4.7 Colofon DvürifüJen Cornelia Johanna van Elten Johanna Pieternella Jacoba Jacobs FamOieberichten fHensenlinq.nl donderdag 19 april 2012 familieberichten 137 Na een moeilijk leven is van ons weggenomen onze moeder, groot- en overgrootmoeder Gidiona Bliek - Slabbekoorn weduwe van J. Bliek in de hoge leeftijd van 96 jaar Den Helder: J. J. van Stee - Bliek J. J. van Stee Comerio (It.): Peter van Stee Tilly van Stee - Juyn Mandy Nick Heerhugowaard: Hans van Stee Claudia van Stee - Carrasco Zuhïga Turi Kapelle, 17 april 2012. Zorgcentrum "Cederhof" app. 3 Correspondentieadres: J.J. van Stee, Diezestraat 20,1784 XH Den Helder Onze waardering gaat uit naar familie en vrienden, voor de betoonde liefde en belangstelling tijdens het leven van onze moeder, als mede voor het personeel van "Cederhof" voor hun geduld en goede verzorging. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 20 april om 14.00 uur in de Chr. Ger. kerk aan de Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voornoemde kerk. Altijd blijven lachen en vrolijk in het leven staan, maar zodra dat overgaat in lijden, is het beter vredig heen te gaan. Verdrietig, maar dankbaar voor wie zij was, is na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Kranesteijn van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Ida Maria Bogaert Wilbers - Betty - Sinds 3 maart 1996 weduwe van Louis Bogaert Nijmegen, 12 juli 1922 - f Middelburg, 17 april 2012 's-Heer Hendrikskinderen: Peter en Annelies Bogaert - de Ridder Yvonne Suzanne en Sander Denise en Mark Arnemuiden: Frank en Gerda Bogaert - Meulmeester Jianlan Vlissingen: IngridenAd Oppenneer - Bogaert Casper en Kylie Arthur Bijzonder dankbaar zijn wij het personeel van zorgcentrum Kranesteijn voor de warme en intense verzorging en betrokkenheid. Correspondentieadres Suze Groeneweglaan 86,4385 KP Vlissingen De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 21 april om 10.30 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.45 tot 10.15 uur in het rouwcentrum gelegenheid afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht. Je hebt je strijd gestreden. Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke afscheid zagen naderen, is rustig van ons heengegaan onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en overgroot oma Corrie In de leeftijd van 78 jaar. Mieke en Ted Hennie Nel en Peter Jenny Annemarie kleinkinderen en achterkleinkinderen 17 april 2012 Correspondentieadres: Baljuwlaan 76 4336 GM Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 21 april a.s. om 10.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de herinneringsdienst plaatsvinden, waarna we haar naar haar laatste rustplaats brengen. Na afloop bestaat de gelegenheid de familie te condoleren in de condoleance- ruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. -A Als er sleeh te dagen komen, is he t kostbaarste bezit de herinneringen aan de goede dagen (Godfried Bomans) Bedroefd om zijn afscheid, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kort ziekbed is overleden onze lieve vader, opa en overopa Hubrecht Goedegebure weduwnaar van Suzanna Knuijt 's-Heer Arendskerke, Vlissingen, 10 april 1930 16 april 2012 Vlissingen: Tanny en Willem van Sparrentak-Goedegebure Melbourne(Aus): NielsenRoanne Alexander en Eden Melbourne (Aus): Anne mieke en Simon Vlissingen: Santhi en Pascal Oost-Souburg: Jaap Goedegebure Correspondentieadres: T.S. van Sparrentak-Goedegebure Rosenburglaan 297 4385KE Vlissingen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Bedankt lieve opa, we zullen je erg missen. Niels, Annemieke en Santhi Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Huib Goedegebure M. Goedegebure-Spruit A. Goedegebure-op 't Hof Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Hubrecht Goedegebure weduwnaar van Suzanna Knuijt in de leeftijd van 82 jaar Middelburg: J. Knuijt t P.A. Knuijt- van Nimwegen Nieuw- en St. Joosland: A. Knuijt C. Knuijt-Pleijtef Oudewater: J. Knuijt N. Knuijt-Dellebeke ArnemuidenM. Knuijt A. Knuijt- de Nooijer Ritthem: J. Knuijt C. Knuijt-Enters Goes: I. Barendse-Knuijt J. M. Barendsef Nieuw- en St. Joosland: J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer neven en nichten Nieuw en St. Joosland, 16 april 2012 Heden overleed onze lieve tante in de leeftijd van 86 jaar Namens de familie Adrie de Wit Wij bedanken de medewerkers van Thuiszorg Zorgstroom en Buitenrust voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Middelburg, 13 april 2012 Correspondentieadres Notariskantoor van Dongen Dam 37 4331 GG Middelburg. De begrafenis heeft op haai- uitdrukkelijke verzoek woensdag 18 april jl. in stilte in Middelburg plaatsgevonden. W Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze vader en (over) grootvader Theophiel Bogaert Bij deze beluigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen familie Bogaert 's-Gravenpolder, april 2012 Sluittijdert overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37