Opvoeringen Fabeltje over een slechte generale "2™! PZC Aannemersbedrijf D.A. van Gilst v.o.f. 23 ifaiBJMfc Andersdoen.nl maakt tijdschrift over Pfaff Portemonnee gestolen bij tankstation Provincie betaalt mee - Verbouwen - Renoveren - Groot en klein onderhoud - Kozijnen en «rappen - Al uw bout kan op maat gezaagd en geschaafi worden - Isolerende beglazing - Inbraakveilig hang- en sluitwerk Maken van tekeningen - Aanvragen bouwvergunningen betaalbare prijzenU Hoge kwaliteit tegen Albert Plesmanweg 2-A 4462 GC GOES 0113 - 216677 ot 0113-561177 UW MENING 162 reacties De belofte van behoud dorpshuizen tot 2017 is een wassen neus eens oneens *19% woensdag 18 april 2012 ZIERIKZEE Reclamebureau andersdoen.nl in Zierikzee gaat een tijdschrift ma ken rond de Bekende Belg Jean-Ma- rie Pfaff. Het blad verschijnt elk kwartaal in een oplage van 30.000. Het is gratis verkrijgbaar bij hotels, tanksta tions en sportwinkels in Neder land en België. Marieke Mandema- ker uit Dreischor maakt de foto's en Jan Geldof uit Vrouwenpolder is coördinator van het magazine. Het eerste nummer moet begin juni in de schappen liggen. VLISSINGEN Het toneelstuk 'Café La Villa' wordt vanavond en donderdagavond opgevoerd in de aula in gebouw Zuid van Pontes Pieter Zeeman. Om 19.15 uur speelt eerst de school- band. De toneelvoorstelling begint om 20.00 uur. Kaarten aan de zaal, entree €4,50. Tel.0164 - 6SS 4 1 8 - Pe>* 0164 - 68? 646 mMM kerk in Renesse en de NH Corne- Feest in de kroeg ter gelegenheid van een goede spruitjesoogst bij boer Kees. foto's Dirk-Jan Gjeltema Een 50-jarige vrouw uit Oost-Sou burg is zaterdagmiddag in Vlissin- gen beroofd van haar portemon nee. De vrouw wilde tussen 14.30 en 15.00 uur tanken bij een onbe mand tankstation in de Paul Kru- gerstraat. Toen zij haar auto had ge parkeerd en het portier had geo pend om haar portemonnee te pak ken, griste een man in donkere kle ding die uit haar handen en rende ermee weg de Van Dishoeckstraat in, richting de begraafplaats. De po litie zoekt getuigen. RENESSE Het is een hardnekkig fabel tje binnen het amateurto neel: een slechte generale repetitie betekent een goede pre mière. De praktijk blijkt anders, maar soms kan zo'n gezegde na tuurlijk wel eens troost bieden. Zo ging er tijdens de generale voor Café La Villa gistermiddag bij Pon tes Pieter Zeeman wel het een en ander mis. Dat had veel te maken met het feit dat er slechts één keer tje met licht en geluid gerepeteerd kan worden. Cor Kok van Rinko Sound geeft in een poging alles vlot te laten verlo pen een uitgebreide toelichting: „Jullie moeten een schema maken voor het aanbrengen van de micro foontjes. Let er op dat die zender tjes vast geplakt zitten. Daar moet je dus rekening mee houden bij het verkleden. Houd ook rekening met de zendkastjes. Die zijn heel duur en onthoud ook je nummer van het kastje." Halverwege tij dens de voorstelling moet Cor even ingrijpen bij rechercheur Van Cijck. Haar oorbellen storen op de zender en veroorzaken een prrrr geluid. Oorbellen uit dus. Hier en daar schuurt het ook een beetje met de tekstkennis. „Ik DESTELLING Het is fijn dat de toeristen weer op Schouwen-Duiveland zijn Reageer op pzc.nl weet niet meer wat ik zeggen moet",sist rechercheur Vladder. Eén scène gaat de mist in wegens de slappe lach en de notaris heeft haar hakschoenen nog niet meege nomen en combineert haar zaken- kostuum met sportschoenen. Toch lijkt niemand van de groep ge stresst over het feit dat er voor de première nog wel wat puntjes op de i gezet moet worden. liuskerk in Noordwelle krijgen elk 2500 euro subsidie van de provin cie. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben daar dinsdag toe besloten. De zogenoemde 'resultaatsubsidie' is bedoeld voor de instandhouding van rijksmonumenten. Gedeputeerde Staten hebben giste ren even grote subsidies toegekend aan nog vier andere oude kerken in Zeeland. Iedere dag om 19.00 uur het PZC videojournaal www.pzc.nl Wir leben Autos. MERIVA Meriva 1.4 Edition Jf Jf van 19.995,- voor 16.995,- Gemiddeld brandstofverbruik en COj-uftsloot: liter/100 km: 11,3 -1,2; kms/liter: 8,8 - 83,3; CO2 gr/kni 265 - 27. Actie geldig zolang de voorraad strekt. Prijzen zijn excl. ofleveringskosten, metallic lak en eventuele opties. Vy. Autoteam Goes Peoryweg 19, (0113) 23 79 23 Vlissingen Bedrijfsweg 2 (Vrijburg), (0118) 461710

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63