Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-531 21 13^ De Haarzaak: Effectieve oplossingen bij haaruitval of hoofdhuidproblemen Willeke Pietersma, eigenaresse van De Haarzaak, is haar- en hoofdhuiddeskundige en haarwerkspecialist. Samen met Annique Kole adviseren en behandelen zij mensen met haar- en/of hoofdhuidproblemen. De expertise van Willeke trekt cliënten uit heel Nederland en België naar Koewacht. Overmatig haaruitval is een gevoelig onderwerp. Het treft 70% van alle mannen en 40% van alle vrouwen. Gezond haar begint bij de haarwortel. Alleen gezonde haarwortels kun nen gezond en sterk haar produceren. Eindelijk is er een compleet progamma dat haaruitval vermindert, de haargroei activeert en zorgt voor voller, dikker haar met een prachtige natuurlijke glans. De Haarzaak heeft specialistische merken in het assortiment, die de strijd tegen haarverlies en haar- en hoofdhuidproblemen aangaan, zoals Mediceuticals, Nioxin en Plantur. De Haarzaak is bevoegd en officieel gecertificeerd voor de verkoop van deze producten. Paradepaardje Volume Secret is een van de paradepaardjes op het gebied van haaraanvulling, in Zeeland alleen verkrijgbaar bij De Haar zaak. Volume Secret is de professionele haaroplossing voor dun haar. Onzichtbare integratie, ondersteunt het eigen haar, aangebracht binnen 5 minuten en voor dagelijks gebruik. De Haarzaak Het Zand 53 4576 CB Koewacht 0114 361494 www.dehaarzaak.nl Informatie Heb je haar- of hoofdhuidproblemen, dan is een bezoekje aan de kapper voor jou niet zo zorgeloos als voor een ander. Roos, eczeem, psoriasis of haaruitval vragen om een specialistische aanpak. De Haarzaak is dé specialist. De analyse maken we met behulp van de mediscoop, een microscoop die het beeld van haar en hoofdhuid 200 keer vergroot. Dan volgt een be handelplan zodat een bezoek aan de kapper weer aangenaam en ontspannen wordt! Uitbreiding De Haarzaak heeft er momenteel een advies- en voorlichtings centrum bij over haar- en hoofdhuidproblemen. Hier worden ook workshops visagie en kleur en stijl gegeven. Stottercentrum voor groot en klein Stotteren is niet voorbehouden aan kinderen. Maar kinderen gaan er meer ontspannen mee om. Ze houden soms zelfs een spreekbeurt over stotteren op school. De professionele bege leiding door Stottercentrum Zeeland kan iedereen geweldig helpen om op een goede manier om te gaan met stotteren. Er zijn drie vestigingen: in Goes, Middelburg en Zierikzee. Stottercentrum Zeeland Vestiging Goes 4461 TD Goes Vestiging Middelburg 4331SH Middelburg Vestiging Zierikzee 4301 NP Zierikzee Graaf Adolfstraat 37 0113 214417 Noordbolwerk 33d 0118 641396 Koning Gustaafweg 2 0111418273 Vaak zit het in de familie. Soms verloopt de spraak-taalontwik- keling van een kind niet goed. Kortom, er is niét één oorzaak waarom iemand gaat stotteren. Hoe eerder er hulp wordt ge zocht, des te beter kan de therapie aanslaan. Is stotteren vol ledig af te leren? Stottertherapeute Ester van Meurs kent de realiteit: „Mensen kunnen er heel goed mee leren omgaan." Reageren Een stottertherapeut is een logopediste met een specialisa tie op het gebied van stotteren. Het stottercentrum Zeeland heeft negen vakbekwame stottertherapeuten. Volwassenen lópen het risico door stotteren in een sociaal isolement te recht te komen. Maar ook voor stotterende kinderen is de wereld hard. Ester en haar team leren kinderen reageren op luisteraarreacties: „Worden ze nageaapt, dan roepen 'onze kinderen' bijvoorbeeld: ik kan het toch veel betér dan jij! Ze krijgen daardoor meer grip op de situatie." Spraakstoornis Soms blijken kinderen niet te stotteren, maar onvloeiend te spreken. Dat is een hele andere problematiek. Het kan ook zijn dat de communicatie stagneert door een vorm van au tisme. Van Meurs zorgde er voor dat Stottercentrum Zee land Maatschap Logopedie de deskundigheid opbouwde om ook deze kinderen te kunnen helpen. Alle logopedische stoornissen worden er behandeld. Als u een spraak- taal of stemstoornis vermoedt bij uzelf of uw kind, aarzel dan niet en neem contact op. Orthopedische schoentechniek levert modieuze schoenen Beter of op zijn minst prettiger lopen. Daar gaan ze voor bij Donkersteeg Orthopedische Schoentechniek in Goes. Van steunzolen tot volledig orthopedische schoenen, u kunt bij Albert Donkersteeg terecht voor een totaalaanbod. Ook de collectie confectieschoenen is een bezoekje aan de winkel waard. Donkersteeg komt uit een schoenmakersfamilie en kreeg de liefde voor het vak met de paplepel ingegoten. Hij voegde er zelf de specialisatie orthopedie aan toe. „Het is een mooi en dankbaar beroep. Mensen met artrose of reuma/diabetici, voor iedereen probeer ik een passende oplossing te vinden. Soms betekent het dat je echt iets kunt corrigeren. Andere ke ren biedt het verlichting. Maar voor iedere klant probeer ik iets te betekenen." Totaaiaanbod U heeft geen verwijzing van een arts nodig om een bezoek te brengen aan Donkersteeg. Net als bij de podotherapeut. Het verschil zit hem in het aanbod. Bij Donkersteeg kunnen ze ook prachtige steunzolen maken. Maar ze kunnen zoveel meer, bijvoorbeeld het geheel op maat maken van schoenen. Daar naast heeft het bedrijf uitstekende contacten met de medi sche specialisten in de regio. De doorverwijzing naar een arts of daarna weer de terugverwijzing naar Donkersteeg wordt daarmee een geheeLnatuurlijk proces. Excent Tandtechniek Goes Van de Spiegelstraat 56 4461 LN Goes 0113 231220 www.excent.eu Tandtechniek is een gave U ziet bij de tandarts alleen maar het eindresultaat. Een prachtige kroon, een nuttige brug of een perfect passende prothese. Maar weet u dat er een hele beroepsgroep van perfectionisten in tandtechniek achter zit? Juist daarom wil Cor Nuijten van Excent in Goes u een kijkje in zijn keuken laten nemen. De slogan is: Helpende handen voor mooie tanden. Alles kan Nog even een hardnekkig misverstand uit de weg helpen. Or thopedische schoenen zijn niet lomp. Ze zijn tegenwoordig net zo modieus als 'gewone' schoenen en kunnen uitgevoerd wor den in alle mogelijke materialen en kleuren. Alles kan, waarbij het de taak is van Donkersteeg om in de gaten te houden of alles ook wenselijk is. „Bij iemand met pijnlijke voeten ga je geen extra stiknaden over de schoen leggen." Kijk, daarom is Donkersteeg de logische keuze als u op zoek bent naar goed advies en kwaliteit. Donkersteeg Orthopedische Schoentechniek 's-Gravenpolderseweg 33 4462 RA Goes 0113 251720 www.donkersteegsch0entechniek.nl Alles omvattende, zorgeloze tandtechniek. Dat is de dagelijkse praktijk bij Excent. Lang niet iedereen is geschikt om dit be roep uit tê oefenen. „Tandtechniek is een gave", omschrijft Nuijten het werk van zijn team. „Het zijn allemaal mensen met liefde voor detail. Ze werken onder druk, maar streven altijd naar perfectie. Innovatie Vanuit de liefde voor het vak komt ook de wens om steeds de nieuwste technieken te gebruiken. Zo maakt Excent de pro theses van high impact kunsthars. De kwaliteit is beter en de kans op breken is minimaal. Innovatie is aan de orde van de dag bij Excent Tandtechniek, een bedrijf met 30 vestigingen waarvan Goes er één is. „Samen zijn we sterk. Er gebeurt zo veel in ons vak, dat kun je als klein laboratorium nooit bijhou den. Nu kunnen we bij één van de vestigingen bijvoorbeeld de nieuwste scanner neer te zetten om kronen te maken en er allemaal van profiteren." Persoonlijk Groot is goed, maar het team van negen specialisten bij Excent in Goes houdt de kleinschaligheid in ere. „Mensen hebben een naam en zijn geen nummer." De persoonlijke aandacht gaat ver, zelfs tot aan uw portemonnee. Niet iedereen kan het zich permitteren om voor veel geld te sleutelen aan het gebit. Met de kwaliteit altijd gewaarborgd, biedt Excent Goes drie verschillende concepten met drie verschillende prijskaartjes. „We hebben altijd een oplossing."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 59