1 ynrfMf ia Tr^BWEW tRPW Interesse om te adverteren op deze pagina? Bel voor informatie: 076-531 21 13 De Haarzaak Het Zand 53 4576 CB Koewacht 0114 361494 www.dehaarzaak.nl Informatie Heb je haar- of hoofdhuidproblemen, dan is een bezoekje aan de kapper voor jou niet zo zorgeloos als vooreen ander. Roos, eczeem, psoriasis of haaruitval vragen om een specialistische aanpak. De Haarzaak is dé specialist. De analyse maken we met behulp van de mediscoop, een microscoop die het beeld van haar en hoofdhuid 200 keer vergroot. Dan volgt een be handelplan zodat een bezoek aan de kapper weer aangenaam en ontspannen wordt! Uitbreiding De Haarzaak heeft er momenteel een advies- en voorlichtings centrum bij over haar- en hoofdhuidproblemen. Hier worden ook workshops visagie en kleur en stijl gegeven. Zichtbaar beter Het dr. Binkhorst Eye Center (BEC) in Oostburg is de enige oogla- serkliniek in Zeeland. Dat schépt verplichtingen, weet managing director Sophie Oosterlee. „Daarom zijn we op hét gebied van kwaliteit en veiligheid toonaangevend. Wij garanderen hoog staande medische zorg." De slogan van het BEC is niet voor niets: Zichtbaar Beter. Het BEC is vernoemd naar een pionier op het gebied van oogcor recties. De kliniek is gevestigd in het Antoniusziekenhuis. Dr.Binkhorst Eye Center Pastoor van Genklaan 6 4501 AJ Oostburg 0117 440390 www, e vece nter.nl Willeke Pietersma, eigenaresse van De Haarzaak, is haar- en hoofdhuiddeskundige en haarwerkspecialist. Samen met Annique Kole adviseren en behandelen zij mensen met haar- en/of hoofdhuidproblemen. De expertise van Willeke trekt cliënten uit heel Nederland en België naar Koewacht. Overmatig haaruitval is een gevoelig onderwerp." Het treft 70% van alle mannen en 40% van alle vrouwen. Gezond haar begint bij de haarwortel. Alleen gezonde haarwortels kun nen gezond en sterk haar produceren. Eindelijk is er een compleet progamma dat haaruitval vermindert, de haargroei activeert en zorgt voor voller, dikker haar met een prachtige natuurlijke glans. De Haarzaak heeft specialistische merken in het assortiment, die de strijd tegen haarverlies en haar- en hoofdhuidproblemen aangaan, zoals Mediceuticals, Nioxin en Plantur. De Haarzaak is bevoegd en officieel gecertificeerd voor de verkoop van deze producten. Paradepaardje Volume Secret is een van de paradepaardjes op het gebied van haaraanvulling, in Zeeland alleen verkrijgbaar bij De Haar zaak. Volume Secret is de professionele haaroplossing voor dun haar. Onzichtbare integratie, ondersteunt het eigen haar, aangebracht binnen 5 minuten en voor dagelijks gebruik. De Haarzaak: Effectieve oplossingen bij haaruitval of hoofdhuidproblemen Het ziekenhuis ziet het BEC als een waardevolle aanvulling op het aanbod. Voor de patiënten zijn de korte lijnen een geruststel lende gedachte. De goede naam van het BEC trekt ook veel niet- Zeeuwen naar Oostburg. Zij kunnen via een hotelarrangement in de buurt blijven slapen zodat de nacontrole niet voor onnodige kilometers zorgt. Beloftes Het medisch team van het BEC, onder leiding van dr. Fernand de Wilde, werkt met zeer ervaren oogartsen en optometristen. Kwa liteiten veiligheid van de apparatuur worden streng bewaakt. Het BEC is ISO en ZKN-gecertificeerd. Uw begeleider kan de behande ling in een videoruimte volgen. De oogarts is altijd bereikbaar voor de patiënt, u krijgt na de ingreep zijn contactgegevens mee. De tarieven zijn duidelijk en transparant. Alle onderzoeken en alle controles zijn gedurende twee jaar bij de prijs inbegrepen. Succesvol Driekwart van de behandelingen wordt uitgevoerd met de exci- merlaser, bijzonder succesvol in het realiseren van beter zicht. Maar het aanbod van behandelingen is veel groter, bijvoorbeeld het plaatsen van voorzet- of implantienzen. Nieuw is de behan deling waarmee in één sessie zowel de vertesterkte als de pres byopic (leesbril) aangepakt worden. De techniek is voor steeds meer sterktes toepasbaar. Bent u geïnteresseerd, bel dan even voor een afspraak. Want in één klap twee brillen weg, is dat niet geweldig? Kwaliteit en service onder een dak in hartje Breskens We hechten allemaal veel belang aan kwaliteit en service. We gaan op zoek naar een zorgverlener die écht luistert en die ons optimaal behandelt. Waar vindt u alle specialisaties onder één dak? Dat is op de Zorg- en Welzijnsboulevard yan De Hooge Pla ten. Een zorgcentrum in hartje Breskens waar u zowel een apo theek, huisartsenpraktijk als een fysiotherapiepraktijk vindt. Fysiotherapiepraktijk De Hooge Platen Kees Kommers en zijn collega's JanDiet Berendsen, Cissy Koppe- jan, Michiel Leijte en Rochard van Vlaenderen begroeten u graag in de fysiotherapiepraktijk De Hooge Platen. Een deskundig team van fysio- en manueeltherapeuten in een moderne en hoogtech nologische praktijk. U komt niet op een wachtlijst en kunt een keuze maken uit een ruim behandelingsaanbod. „Er is tegen woordig geen verwijzing van een arts meer nodig", vertelt Kees Kommers. Uw totaalbehandeling op maat Het zorgaanbod van de Hooge Platen is erg omvangrijk. Zo kunt u er naast de 'gewone' fysiotherapie, manuele therapie of 'kraken' Ook terecht voor onder meer medische pedicure, logopedie, het aanmeten van steunkousen, acupunctuur, osteopathie, pódothe- rapie, rugschool en de behandeling van een whiplash. Bovendien is de praktijk gespecialiseerd in de behandeling van specifieke Meer info www.slankzeeland.nl 0117 452944 06 46084545 Afslanken op maat Gegarandeerd resultaat als het om afslanken gaat. Mooie slo gan maar is de praktijk zo gemakkelijk? „Het gaat niet bij ie dereen van een leien dakje", zegt directeur Angelo Sinack van Slank Zeeland uit Groede en Terneuzen. „Maar met de juiste adviezen en aanpak bereiken wij honderd procent succes." Slank Zeeland is het enige centrum in Zeeland met een afslank- therapeut. Hij past je voeding aan gebaseerd op producten die gewoon in de supermarkt liggen. Shakes als maaltijdvervangers, postoperatieve klachten zoals lymfedrainage bij vochtophoping in benen of armen of longklachten en conditietraining in het kader van een revalidatie. De oudere patiënt én de jonge sportatleet: ze kunnen beiden bij ons terecht voor een behandeling op maat. Samenwerking „We nemen 'behandeling op maat' bijzonder serieus", aldus Kees Kommers. „We bekijken uw klachten en het behandelingsplan met het hele team en alle specialisaties. Zo nodig overleggen we met onze collega's van de huisartsenpraktijk naast de deur. Zo garanderen we altijd een optimale en efficiënte totaalbehan deling." Praktijk voor Fysio- en Manuele Therapie De Hooge Platen Westlandstraat 12 4511 XX Breskens Telefoon: 0117 - 38 22 70 Website: www.hooeeplateh.nl E-mailadres: mediowzv@zeelandnet.nl dure dieetmethodes, het kan allemaal ook zonder. Het is wel verkrijgbaar bij Slank Zeeland maar het instituut is niet verbon den aan een merk en biedt dus onafhankelijke begeleiding/Het begint allemaal met de vraag: Wat is gezond eten? Niet jezelf uithongeren, maar een voedingsadvies op maat dat past bij jouw manier van leven. Beweging en warmte Naast de juiste voeding is beweging van groot belang. Je hoeft je niet te verkassen, want Slank Zeeland heeft alles in huis. De 30 minuten studio bijvoorbeeld. Er is wetenschappelijk aange toond dat een half uurtje intensief trainen per dag in slechts korte tijd goede resultaten oplevert. De BBB-cabine, een ver warmde cabine, is een aanwinst voor Slank Zeeland en voor jou. Door de combinatie van een hogere hartslag en oefeningen met weerstand verdwijnen de centimeters als sneeuw voor de zon. Lymfedrainage en personal training Het neusje van de zalm is de lymfedrainage met voedingsadvie zen. Mede-eigenaresse Manyee Sinack verzorgt de anti-celluli- te-behandelingen en begeleidt je persoonlijk met een voedings programma. Op dit gebied is zij jouw personal trainer. Heb je op het gebied van beweging af en toe een duwtje extra nodig en wil je één op één begeleiding? Dan is een personal trainer ook de ideale oplossing. Heb je je ideale gewicht bereikt, dan helpt Slank Zeeland je om gewicht en conditie te onderhouden. Weg met het jojo-effect!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 58