39
I
'Er zijn twee dingen die je niet van je ouders wilt horen. Dat is dat ze seks
hebben en al helemaal niet dat ze ruzie hebben' Natasja Froger
woensdag 18 april 2012
07:10 De grote verhui
zing 08:10 Tommy Tele
shopping 13:15 Coronati
on Street 13:40 Omdat ik
aan je denk 14:10 Drukte
in de dierentuin 14:40 My
wife and kids 15:10 Friends
15:35 Still standing 16:05
Little house on the prairie
17:05 De grote verhuizing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
RTL Autoblog 09:40 RTL Z
Nieuws 11:20 Duurzaam
ondernemen 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Verkiezin
gen VS: De strijd begint
12:40 RTL Z Nieuws 13:20
Business links 13:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z ope
ning Wallstreet 15:35 Busi-
ness-Channel.nl 15:50 RTL
Z opening Wallstreet 16:00
RTL Z Nieuws 16:20 IT-
Next 16:40 RTL Z Nieuws
17:45 BedrijfsautoRAI
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprookjes
boom, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chugging-
ton, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om, Bassie Adriaan, Elias,
Uki, Wolleke, Brandweer
man Sam, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprook
jes, Chloe's closet, De Ko
ala Broertjes 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Bassie
Adriaan, The adventures
of Chuck and friends, Chug-
gington, TitaToverfeest,
Sprookjes, De Schatkamer,
Hallo K3I, Green-Kids, Bur
gers' Zoo en Waarom, Bas
sie Adriaan en de ge
heimzinnige opdracht
17:25 Topchef: De 12 pro-
07:00 Disney feest 07:30
Cupcake girls 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Ready steady cook 10:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:35 Vero
nica's closet 15:05 Mas-
terChef Australia 16:05
Ready steady cook 17:05
McLeod's daughters
06:01 Disney XD: Ama
zing Spiez, Superhero
squad show, Brandy Mr
Whiskers, Phineas Ferb,
Het hotelleven van Zack
Cody, De Vervangers, A for
awesome, Amazing spiez,
Davincibles, A kind of ma
gic, Casper's griezelschool,
Totally spies, Pair of kings,
Phineas Ferb, Scouting
brother, Zeke Luther, Pair
of kings, Kickin' it, Kick But-
towski, Inazuma Eleven,
The proud family, Zeke St
Luther, Kickin' it, Zack and
Cody on deck
18:00 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 The A-Team, Ac-
ties erie
18:15 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:45 Dr. Phil, Talkshow
18:00 Cupcake girls, Re
ality
18:30 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
18:00 Entertainment ex
perience, R eality-
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:40 De Pfaffs, Celebri- 19:30 Bondi rescue, Re-
land hielen!, Serie repor- tydocusoap ality
19:20 Shownieuws tages
18:10 Friends, C
18:40 Still standing, Co
medy
19:05 Two and a half
men, Comedy
19:30 Mike Molfy, Co
medy
20:00 Drukte in de die
rentuin, Docusoap
20:30 Gast-arbeiders,
R ealityprogramma
21:30 Exotische liefde,
Amusement
20:00 Operation rep'o:
Payback time!, Re
ality
20:30 Welcome to the
jungle, Actiefilm
20:30 Desperate measu- 20:00 Zon, zee 1 -1 -2,
res, Thriller Reality
20:30 Awake, Thriller
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 Criminal minds,
Misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Shownieuws
23:20 Verslaafd aan ver
zamelen, Docu
mentaire
22:30 Kill Bill: Vol. 1, Ac
tiefilm
22:35 RTL Boulevard,
Amusement
22:10 Without a trace,
Misdaadserie
21:25 Criminal minds,
Misdaadserie
22:20 Flashpoint, Mis
daadserie
23:30 De Pfaffs, Celebri- 23:05 Numb3rs, Mis-
tydocusoap daadserie
00:20 Het snoer om
00:50 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
00:40 RTL Poker: High
stakes poker
01:35 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
Barcelona
02:35 Teleshop 7
02:36 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:26 Stoute meiden TV 00:05 McLeod's daugh-
02:00 Tommy Teleshop- ters (h)
ping 01:00 Bonai rescue (h)
05:30 woningwijs 01:30 Zon, zee 1-1-
2(h)
02:00 Caroline in the
city
02:20 Astro TV
00
10
O
O
N)
O
N)
O
N>
IO
23:10 Medical investiga- IvJ
tion, Dramaserie W
b
00:00 Entertainment ex
perience (h)
00:10 Friends
01:10 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:10 Hart van Neder
land (late editie)
jie otuc websit
n
Goudmijn
Amerikaan Pete vertelt hoe hij als bordenwas
ser zijn plek vond in Amsterdam. In de VS
werd hij ooit als kassamedewerker verban
nen naar de spoelkeuken.
Nederland 2, 19.20 uur
In het Haagse: zes maanden
Binnenhof
Vanavond draait het om de invloed van de
burger op de politiek. Honderden mensen
worden wekelijks rondgeleid in de Tweede
Kamer. Verder wordt de nieuwe PvdA-voor-
zitter Hans Spekman gevolgd en is te zien
hoe Uit Vrije Wil, een burgerinitiatief dat
hulp bij zelfdoding van ouderen uit de straf
wet wil halen, lobbyt in Den Haag.
Nederland 2, 20.20 uur
Vrijheid, gelijkheid en broederschap
Komt ons denken over de drie begrippen uit
de Franse revolutie nog overeen met wat we
er inmiddels aan wetenschappelijke kennis
over hebben? Politicoloog en presentator Pie-
ter Hilhorst gidst de kijker in drie uitzendin
gen van vijftig minuten langs een scala van
(nieuwe) wetenschappelijke inzichten.
Nederland 2, 22.55 uur
James Bond ruilt Martini voor biertje
Daniel Craig vindt het jammer dat er in de
nieuwe James Bond-film reclame wordt ge
maakt. In Skyfall ruilt 007 namelijk zijn wel
bekende Martini ('shaken not stirred') in
voor een Heineken-biertje. „Maar we hebben
deze sponsor nodig om zo'n dure film te kun
nen maken", vertelt Daniel aan de Huffington-
post.
justin Timberlake verdient centje bij
Justin Timberlake heeft naast zingen en acte
ren nog een ander talent bij zichzelf ontdekt.
De Cry Me A River-zanger heeft namelijk
meegewerkt aan een lijn woonaccessoires
voor HomeMint. Zo vertelt hij aan Elle Decor
Magazine. De zanger heeft veel tijd gestoken
in de collectie die hij ontwierp met interieur
designer Estee Stanley.
Lady Gaga geeft extra concert
Goed nieuws voor de fans van Lady Gaga die
geen kaartje hadden bemachtigd voor haar
Nederlandse show op 17 september. De zange
res geeft 18 september een extra concert in de
Ziggo Dome in Amsterdam, laat concertorga
nisator Mojo weten. De shows zijn onderdeel
van The Born This Way Ball.
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Het Weer, Editie 2011
Regioned 07:46 Trugkieke
07:55 Zeeland in vogelvlucht
08:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:36 08:46
Trugkieke 08:55 Zeeland in vo
gelvlucht 09:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:36 09:46 Trugkieke 09:55
Zeeland in vogelvlucht 10:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:3610:46 Trugkie
ke 10:55 Zeeland in vogelvlucht
11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Het Weer, De Zeeuwse
Top 40, Regioned 18:54 Zee
land in vogelvlucht 19:00 pro
grammering zoals tussen 18:00
en 18:45 19:54 Zeeland in vo
gelvlucht 20:00 programme
ring zoals tussen 18:00 en
18:45 20:54 Zeeland in vogel
vlucht 21:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:45
21:54 Zeeland in vogelvlucht
22:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:45 22:54
Zeeland in vogelvlucht 23:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:45 23:54 Zeeland
in vogelvlucht
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Clips
14:15 Sporza: Wielrennen
16:45 Villa politica 18:00 Het
journaal 18:12 Het weer 18:15
Dagelijkse kost 18:30 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:02 Joker+ en Lotto
20:05 Het weer 20:10 Thuis
20:40 Volt 21:35 Het verloren
voorwerp 22:00 De klas van
Frieda 22:50 Het journaal laat
23:10 Winst Joker+/Lotto
23:11 KENO-uitslagen 23:12
EuroMillions winstverdeling
23:13 Het weer 23:15 Baantjer
23:55 Dagelijkse kost
wmm
07:00 Opa op zak 07:10 The
Jungle Book 07:20 Disney's Lilo
Stitch 07:45 SuperAbby
07:50 Samson Gert 08:20
Oma en Oma 08:30 De boer op
08:40 De Zoo-reporters 08:50
Karrewiet 08:58 Zender uit de
ether 09:00 TerZake 09:35
Lentebeelden 12:00 Disney
Phineas and Ferb 12:15 Oma en
Oma 12:25 Disney's The Em
perors New School 12:50 Zig
Sharko 13:00 The Daltons
13:05 Twisted Whiskers 13:20
De dansbende 13:30 Amika
14:15 Disney's Adventures of
the Gummi Bears 14:35 Robbe
does en Kwabbernoot 15:00
Sprookjesboom 15:05 Super
Abby 15:10 Hazentem Interna
tionaal 15:20 De avonturen van
Bibi en-Tina 15:45 Twisted
Whiskers 15:55 De Smurfen
16:20 Samson Gert 16:45
Sherlock Yack 16:55 Disney
Fish Hooks 17:20 Peperbollen
17:50 De Elfenheuvel 18:05
Karrewiet 18:15 De Elfenheuvel
18:30 W817 18:45. De Zoo-re
porters 18:55 Karrewiet 19:05
Kratts in het wild 19:30 Ray
mond 19:35 Babar en de bele
venissen van Badou 19:45 Zoo
straat 64 19:56 Zender uit de
ether 20:00 TerZake 20:40
Boardwalk Empire 21:35 Des
perate Housewives 22:20 Gou
den Boekenuil 22:25 Comedy
Casino 22:55 Virus 23:30 Can-
vaslus
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 12:00 Don't get
done, get Dom 12:45 Cash in
the attic 13:10 BBC News
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News at one 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:45
Doctors 15:15 Escape to the
country 16:00 BBC News 16:05
Incredible edibles 16:35 Lockie
Leonard 16:58 Diddy Dick and
Dom 17:00 All over the place
17:30 Deadly top 1017:58 The
owl 18:00 Newsround 18:15
Pointless 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 19:55 Party elec
tion broadcast by the Labour
Party 20:00 The One show
20:30 Fake Britain 20:57 BBC
News 21:00 Waterloo Road
22:00 The apprentice 23:00
BBC News 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:30
National Lottery update 23:32
Weerbericht 23:35 The Nation
al Lottery Wednesday night
draws 23:45 London 2012 Ol
ympic Games: 100 Days to go
07:00 Wibbly Pig 07:10 Lunar
Jim 07:20 Timmy time 07:35
Chuggington 07:45 Dipdap
07:50 Pinky Dinky Doo 08:00
Roar 08:30 League of super evil
08:45 Eliot Kid 08:55 News-
round 09:00 Bear behaving
badly 09:20 Shaun the sheep
09:30 Nina and the neurons go
inventing 09:45 Numtums
09:50 Little Charley Bear 10:00
Buzz and tell 10:05 Tinga tinga
tales 10:20 Driver Dan's story
train 10:30 Chuggington 10:35
Small potatoes 10:40 The Koala
brothers 10:50 Mr Bloom's
nursery 11:10 Baby Jake 11:20
ZingZillas Zingbop 11:30 64
Zoo Lane 11:40 Waybuloo
12:00 In the night garden 12:30
The daily politics 14:00 See
hear 14:30 Instant restaurant
15:15 The weakest link 16:00
Helicopter heroes 16:45 Flog it!
17:30 Perfection 18:15 Put
your money where your mouth
is 19:00 Eggheads 19:30 Celeb
rity antiques road trip 20:30
Great British menu: The Olym
pic feast 21:00 Our food 22:00
Divine women 23:00 The ap
prentice: You're fired 23:30
Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Der Dicke 11:15 In aller
Freundschaft 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Leopard, Seebar Co. 17:00
Tagesschau 17:15 Brisant 17:50
Verbotene Liebe 18:30 Heiter
bistödlich-München 7 19:20
Gottschalk live 19:55 Börse im
Ersten 20:00 Tagesschau 20:15
Der Wettbewerb 21:45 Plusmi
nus 22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45 Le
genden 23:30 Axel Springer -
Ein deutscher Verleger
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 heute 12:10
drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 heute 17:10 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO Wismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Küstenwache 20:15 Die
Quizshow mit Jörg Pilawa 22:15
heuterjournal 22:42 Wetter
22:45 auslandsjournal 23:15
ZDFzoom: Am Ende arm 23:45
Markus Lanz
09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Berlin 09:45 Warschauer
Notizen 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Elefant,
Tiger Co. 12:00 Eisbar, Affe
Co. 12:45 WDRaktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 markt
15:00 Planet Wissen: Lebens-
motor Herz-Kreislauf 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Das NRW
Duell 21:00 Die beliebtesten
Schlagerstars aus Nordrhein-
Westfalen 21:45 WDR aktuell
21:55 Bericht aus Briissel 22:10
SK Kölsch 22:55 Mankells Wal-
lander- Bilderratsel
09:25 One Man Army 10;20
Through the wormhole with
Morgan Freeman 11:15 Carfel-
las 11:45 South Beach Classics
12:10 Wheeler dealers 13:05
Mythbusters 14:00 How it's
made 14:55 Dirty jobs 15:50
Ultimate survival 16:45 How
machines work 17:10 American
hotrod 18:05 Auction hunters
19:05 Scrapheap challenge
20:00 One Man Army 21:00
Deadliest catch 23:00 Mighty
ships
National Geographic
09:00 Wild Russia 10:00 Sec
onds from disaster 11:00 Birth
of Europe 12:00 The dog whis
perer 13:00 Air crash investiga
tion 14:00 Big, bigger, biggest
15:00 Drugs Inc. 16:00 Mega-
factories 17:00 Seconds from
disaster 18:00 Birth of Europe
19:00 The dog whisperer 20:00
Breakout 21:00 Paranatural
22:00 Nazi scrapbooks 23:00
Paranatural
Animal Planet /TIC
08:05 America's cutest...: Cat
08:55 Last leopard 09:45 Ani
mal precinct 10:35 Animal cops
Phoenix 11:30 Cell dogs 12:25
RSPCA: On the frontline 12:50
Wildlife SOS 13:20 Last leopard
14:15 Animal battlegrounds
14:45 The really wild show
15:15 Breed all about it 16:10
Dogs 101 17:05 Project puppy
18:00 DC Cupcakes 18:30 Ex
treme couponing 18:55 LA Ink
19:45 Toddlers tiaras 20:35
Cake boss 21:00 Made in Chel
sea 22:00 What not to wear
23:00 Disappeared
06:55 Spongebob Squarepants
07:25 Big time rush 07:50 Luc
ky Fred 08:15T.U.F.F. Puppy
08:30 Dora 08:55 Bubble Gup-
pies 09:20 Little kingdom
09:30 Timmy time 09:40 Peppa
pig 09:45 De avonturen van
Pirn en Pom 09:50 Ni hao kai
Ian 10:15 Team Umizoomiz
10:40 Bobo 10:45 Go Diego
Go! 11:10 Pieter Post 11:25
Thomas and Friends 11:35 My
little pony 11:55 Shaun the
sheep 12:05 Life with boys
12:30 Wingin' it! 13:20 Big
time rush 14:05 Victorious
14:55 Fairly odd parents 15:30
T.U.F.F. Puppy 15:55 Geronimo
Stilton 16:20 Mia Me 16:50
Spongebob Squarepants 17:15
T.U.F.F. Puppy 17:35 Pinguins
van Madagascar 18:15 Wingin'
it! 18:40 Het Huis Anubis 19:10
Life with boys 19:35 iCarly
20:00 Spongebob Squarepants
20:35 Wingin' it! 21:00 Victori
ous 21:25 iCarly 21:50 Naked
Brothers Band 22:15 Big time
rush 22:40 Degrassi: The next
generation 23:05 The troop
23:30 Saved by the bell 23:55
True Jackson 00:20 Victorious
11:00 Get the video 13:10
Made 14:00 16 and pregnant
14:45 Friendzone 15:35 Plain
Jane 16:30 Made 17:20 Degras
si: The next generation 17:45
Friendzone 18:10 16 and preg
nant 19:05 Chelsea settles
20:00 Jersey shore 21:35 Crash
canyon 22:00 Ridiculousness
22:25 Moneymakers 22:50
Death valley 23:15 Jackass
23:40 Mike Judge's Beavis
Butt-head
08:25 TV5Monde, le journal
08:40 Wari 09:05 Flash 09:10
Epicerie fine 09:35 Une brique
dans le ventre 10:00 Flash
10:05 Littoral 10:35 Nec plus
ultra 11:00 Flash 11:05 Chabot-
te et fille 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 En voyage
12:30 Patrimoine et énigmes
du monde marin 13:30 Journal
télévisé de la RTBF 14:05 Cré-
sus 15:35 Lundi matin 15:50
Flash 16:00 TV5Monde, le jour
nal 16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
Questions a la une 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:20 L'invi-
té 18:35 La Cour des grands
20:20 Flash 20:30 Journal de
France 2 21:00 France 2012
22:40 Bibliothèques... A livre
ouvert 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 23:55 La louve
08:30 Fitness: The box 08:45
Snooker 10:15 Olympic maga
zine 10:45 Autosport: Porsche
Super Cup 11:00 WATTS 12:00
Wielrennen 16:30 Voetbal
17:30 WATTS 18:30 Snooker
20:30 Olympische Spelen
20:45 Atletiek: Photo finish
21:05 Wednesday selection
21:10 Riders club 21:15 Golf
22:15 Golf: Europese PGA Tour
22:45 Golfclub 22:50 AlexiaS
Selection 22:55 Yacht Club
23:20 Wielrennen
09:30 Inside Africa 10:00
World business today 11:00
Amanpour 11:30 Road to Rio:
A green city journey 12:00
World one 13:00 Piers Morgan
tonight 14:00 News stream
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
Global exchange 18:00 World
sport 18:30 Road to Rio: A
green city journey 19:00 Inter
national desk 20:00 Quest
means business 21:00 Aman
pour 21:30 News special 22:00
Connect the world with Becky
Anderson 23:00 BackStory
23:30 World sport