Dvsrlade/i 3 6 familieberichten Jouw kracht, jouw vechtlust, je altijd aanwezige optimisme. Zo zal je altijd in onze gedachten zijn, wat was je sterk... Na een energiek leven vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Jacomina Geldhof - Polderman - Corrie - in de leeftijd van 85 jaar. Zij was sinds 6 februari 1996 weduwe van Toon Geldhof. Li a (in herinnering) Tony Joery en Mandy Jan Weijermans (in herinnering) Sylvia Hexspoor met kinderen en kleinkinderen Middelburg, 15 april 2012 Hugo de Grootlaan 63,4334 AT Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 20 april van 11.15 tot 11.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar daar herdenken in een korte samenkomst, waarna we haar om 13.00 uur zullen begraven op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, "t is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze bijzondere moeder, schoonmoeder, oma en overoma Jannetje Jacoba Cornelia Christochowitz-Gerritse - Janny - echtgenote van Max Christochowitz 11 juni 1983 "A Kruiningen, 7 januari 1922 - f Goes, 16 april 2012 Koudekerke: Ella de Waard-Christochowitz Henk de Waard Sander en Els, Max, Thijs Carel en Carolien Den Haag: Ingrid Christochowitz Uschi en René, Lilu Hengelo: Liesbeth Christochowitz Roy Holman Goes: Anita Christochowitz Hubert van Hoof Amsterdam: Günther Christochowitz Carole Meeusen Correspondentieadres: C. Eversdijkstraat 14,4461 CC Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 21 april om 12.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Midelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.00 -12.15 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. woensdag 18 april 2012 i IDensentinq.nl "De Heer is mijn herder" Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Magdalena Schippers weduwe van Drs. Cornelis Abraham Cappon Nieuwvliet 14 oktober 1913 t Terneuzen 16 april 2012 J.J. Cappon A.M. Cappon-van Meenen Cees-Jan Christien en Jos Lisa, Noortje, Max J.A.van der Vliet - Cappon P.A. van der Vliet Björn en Mardina Mathieu, Thijmen Stefan Correspondentieadres: Fam J.J. Cappon p/a Monuta Uitvaartzorg Oude Stad 23 4501 JA Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 20 april om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Nieuwvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Er is gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis in het Dorpshuis te Nieuwvliet. Met dank voor de goede verzorging door de medewerkers van huisje A 23 van verpleeghuis Ter Schorre. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij geven met droefheid kennis dat de Heere heeft weggenomen onze geliefde zuster én tante Pieternella Timmerman-Louwerse weduwe van Jan Timmerman in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: A.J. Louwerse J.A. Louwerse neven en nichten Middelburg, 14 april 2012 Dapper heb jij de ongelijke strijd geleden, en tenslotte, nog veel te jong, heb jij je gewonnen gege\>en. We houden van je en zullen je nooit vergeten. Alphonsus (Fons) de Vos Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zoon, onze broer en oom Vlissingen: Achille de Vos Vlissingen: Teuni en John Vlissingen: Mary en Karei Vlissingen: Mitchell en Risa 'Vlissingen: Dennis Vlissingen: Marco Amsterdam: BiancaenGino Vlissingen, 15 april 2012 Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden de echtgenoot van onze collega Conny Fons de Vos Wij wensen Conny en haar familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens directie, MAVO team, medewerkers en leerlingen, H.J. van Arenthals, directeur-bestuurder Mondia Scholengroep E.J.A. Fagg, locatiedirecteur Scheldemond College R.W. van Oost, teamleider MAVO Scheldemond College Algemene kennisgeving. Herinner mij zoals ik wasmaar niet in sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Herinner wie ik was. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We hebben afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Sara Helena Cijsouw-Becu geboren op 21 november 1930 te Groede overleden op 12 april 2012 te Breskens Zutphen: Michel en Maria Sara en Louis Gibeau Olivia Julius Alexander Adrianne en Michael Jacob Oostburg: Jeannine en Wiebo Chris en Claudia Evelien Jessica Reuzenhoek: Martin en Petra Correspondentieadres: Dorpsstraat 78a 4511 EJ Breskens De uitvaart heeft in besloten kring plaats gevonden. Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van onze oud medewerker Hendrik Jan Moeliker Henk heeft ruim 19 jaar bij Elopak gewerkt, en was werkzaam als Heftruckchauffeur. We herinneren hem als een fijne en zeer betrokken collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen, wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen - Wij ontvingen het bericht dat 10 april jl. is overleden Jan Bakkes Jan Bakkes was registeraccountant en van 1966 tot 1983 partner bij Deloitte en haar rechtsvoorgangers. Zijn betrokkenheid en oprechte interesse in ons kantoor en zijn voormalige collega's is altijd blijven bestaan wat ons zeer heeft geraakt. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Partners en medewerkers Deloitte Zeeland Wim de Leeuw Liesbeth Mol Middelburg, 17 april 2012 Sprakeloos en verdrietig zijn wij door het overlijden van Ina van Landschoot-Swartilé Moeder van Renate en Ewald Wij wensen onze vriendin Renate, haar broer Ewald en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Astrid, Daisy, Eva, Manon, Maria, Maya, Nienke, Rosanne en Tara

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36