fvl .nl/abonnee Ontspannen in het Beierse Woud o.b.v. volpension! 6-daagse autoreis Parkhotel Böhmerwald, vanaf 179,- p.p. pzc.nl/webwinkel Van. der Valk vakanties Profiteer nu van dit schitterende aanbod! Het mooie 3-ster- ren plus Parkhotel Böhmerwald is tegen een speciale prijs ingekocht voor de lezers van dit dagblad. De verzorging is o.b.v. volpension, ga genieten van een heerlijke vakantie in Duitsland! Parkhotel Böhmerwald 'plus Dit comfortabele hotel is rustig gelegen in de leuke plaats War- zenried, middenin de natuur van het Beierse Woud. Een ideaal uit gangspunt voor vele wandel-en fietstochten! Het hotel beschikt over een receptie met lobby, restaurant, lounge, terras, biblio theek, viswatertje, hertenkamp, kruiden- en moestuin. Er is ook een wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, saunatuin met Finse sauna, stoombad en een ligweide. Dit hotel is een aanrader voor gezinnen met kinderen; er zijn kamers met extra bedden, een speelplaats, kinderopvang (juni, juli en aug.) en gratis limonade- bar voor de kinderen. Inclusief: Welkomstdrankje 5 overnachtingen in een comfortabele kamer 1 fles mineraalwater bij aankomst op de kamer Dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet Dagelijks middagsnack met salade, soepen en kleine gerechten van 12.00 -14.00 uur Dagelijks 4-gangen keuzemenu of themabuffet Dagelijks gehele dag limonadebar voor kinderen Gratis deelname aan watergymnastiek 1 x deelname aan Nordic Walking introductieles (maandag tot vrijdag) 1 x begeleide wandeling naar het hertenkamp (weersafhankelijk) lx rondleiding door de kruidentuin lx per week's avonds muziek Dagelijks gebruik van de fitnessruimte en wellnessruimte met o.a. binnenzwembad, saunatuin met Finse sauna, oriëntaals stoombad, buitensauna en ligweide categorie reizen hotelovernachtingen Aankomstdata Adviesprijs* Lezersprijs April 29 210,- 189,- Mei 6 199,- 179,- Mei 13,20,27 232,- 209,- Juni 3,10,17,24 232,- 209,- Juli 1,8,15,22,29 232,- €209,- Augustus 5,12,19, 26 232,- 209,- September 2,9,16 232,- 209,- September 23,30 232,- 209,- Oktober 7 232,- 209,- Oktober 14, 21 199,- 179,- *Prijzen zijn p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Exclusief: reserverings- kosten. Kinderen t/m 9 jaar gratis, kinderen van 10 t/m 14 jaar 50% korting, indien bij 2 volbetalenden. U dient te verblijven op een 2-per- soonskamer met extra bedden, kijk voor deze prijzen op de website. Ook te boeken als 8-daagse autoreis met 10% korting v.a. 259,-p.p.! Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Van der Valk Vakanties: 0172 46 96 96. Lezersprijs wordt verwerkt als 10% korting, vul bij boeking de volgende kortingscode in: WEGENER84 Vertrouwd, verzorgd en voordelig woensdag 18 april 2012 «ïr- PZC Home Abonneevoordeët De zomer is in aantocht. Laat u alvast inspireren met tips voor de vakantie, dagjes uit, mooie fiets- en wandelroutes of over de goede dingen in het leven. Dit kan nu door het gratis aanvragen van één van de tijdschriften van de ANWB. U heeft hierbij de keuze uit Op Pad, Toeractief en Buitenleven. Dit aanbod is éénmalig en exclusief voor u als abonnee van de PZC! abonnee mm voordeel Een gratis tijdschrift voor u! Toeractief Toeractief is een unieke combinatie van een magazine én een apart routeboekje voor de recreatieve fietser en wandelaar. Een routeboekje met verrassende fiets- en wandelroutes langs de mooiste plekjes van Nederland en zo nu en dan een stapje over de grens. Het magazine bruist van nieuwe ideeën om erop uit te trekken. Buitenleven Buitenleven is een magazine om bij weg te dromen. Een glossy over de goede dingen in het leven. Over alles wat groeit en bloeit, over landelijk wonen en over rondkijken in romantische kastelen en landhuizen. Boordevol inspiratie voor de dingen in en om het huis, aangevuld met leuke tips voor een dagje uit. Ga voor het aanvragen van één van deze tijdschriften naar www.pzc.nl/abonneevoordeel. U ontvangt dan het mei-nummer binnenkort in uw brievenbus! De aanbieding is geldig tot 25 april 2012. Actievoorwaarden Actie is alleen bestemcf voor abonnees van de PZC. Maximaal één tijdschjrift per abonnee/huishouden. Aanbieding is geldig tot 25 april 2012. Bij aanvraag ontvangt u éémalig een (telefonisch) actieaanbod van de ANWB. Verzending is éénmalig. Voorraad beperkt, op=op! Op Pad Op Pad is hét tijdschrift voor de actieve vakantieganger. Boordevol praktische en inspirerende informatie. Avontuur lijke reisverhalen, verhelderende artikelen over buitensport technieken en -materialen, objectieve testen, fietsen, rugzakken en nog veel meer: u leest het allemaal in Op Pad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20