361 sport Hockeyers Walcheren klaar voor titelstrijd Mannen WS'92 slepen er met vijf fitte spelers toch nog een puntje uit Slechts 124,50 p p geldig t/m 7 oktober maandag 16 april 2012 door Peter Snelders HULST - Het tegen degradatie strij dende vrouwenteam van Rapide zorgde voor een stunt tegen koplo per Pelikaan. Onder leiding van plaatsvervangend trainer Mark-Jan de Jonge verraste het de titelkandi daat met 3-1. Een klasse lager knokte een zwaar gehavend Walcheren zich naar een doelpuntloos gelijkspel tegen Asvion. Bij de mannen eindigde de derby tussen Goes en Olympia in 3-3. In dezelfde klasse blijft Walcheren in de titelrace via een ruime zege op Zundert. Derde klasse Walcheren-Asvion 0-0: Walche ren moest door personele proble men een beroep doen op jeugd en speelsters van dames 2. Tijdens dit duel viel er zelfs nog een speelster geblesseerd uit. Toch streed dit ge legenheidsteam voor wat het waard was, maar kwam in kansrij ke situaties kracht tekort om zelf effectief te zijn. Verdedigend bleef Walcheren wel op de been. Een sterker Asvion kreeg legio strafcor- ners. Met kunst en vliegwerk hield de thuisploeg echter de nul vast. Vierde klasse Walcheren-Zundert 8-3 (4-1): Walcheren speelde vooral aanval lend een sterke partij en lijkt hele maal klaar voor de twee naderen de confrontaties tegen medetitel kandidaten Rapid en Gilze-Rijen. Voor rust waren voor de thuis ploeg Victor Reinders (2x), Boude- wijn Jagers en Jonathan van der Zanden productief. Bij de stand 3-0 scoorde Zundert tegen. In de tweede helft liet Koen Waas dorp na een solo 5-1 noteren. Bou- dewijn Jagers en Jesse van der Zan den namen respectievelijk de 6-2 en 7-2 voor hun rekening. Boude- wijn Jagers bepaalde in de 67e mi nuut de eindstand op 8-3. UITSLAGEN ZAALVOETBAL Vlissingen. RZW. Tweede klasse: Westkapel- le 2-ECL services 0-5, Garderen/Dekker - Engiplast/Uitrtn 2 6-3, TA Control Systems - Arnemuiden 5-4, WZP - Geen Idee/Vanuus 5-5, Akkerdaas - VAW 2-10. Vierde klasse: MCD Dekker - Thermo products 4-6, Taxi Cen trale VI 2 - Draadkrabbers 5-8, The Eagles - FC Laurens 2-13, PZN - Jobse timmerwerken 2-4, MBE afbouw - VAW 2 14-6, Meijer montage - Don Risicobeheer 5-3. Beker: SV Sloga - SCB/Esprit 4-4. Sloga wint na verlenging. SJOELEN Hellevoetsluis. Zuid-bokaal. .D-Klasse: 1. Freek van Duin (Schijf83) 130,60, 2. Joke Rein- ieren (Schijf83) 129,35. E-Klasse: 2. Huub Stijns (Schijf83) 130,20, 3. Piet Cevaal (EMSV) 129,30. F-Klasse: 2. Nina van Duin (Schijf 83) 123,70, 3. Corrie Coossens (De Coese Schui vers) 120,75. C-Klasse: 2. Ina Colijn (Schijf83) 121,90. I-Klasse: 1. Rene Groene- veld (EMSV) 110,50. 3-DAAGS FLORIADE ARRANGEMENT Bijna nergens in Limburg vind je op dit moment een voordelig Floriade-arrangement, maar Marrea heeft toch een uniek arran gement met een zeer scherpe prijs samengesteld. De wereld- tuinbouw- tentoonstelling Floriade wordt dit jaar in het mooie Limburgse landschap georganiseerd. Er zijn 5 themavelden met onder andere een indoor flowershow, een spectaculair amfithea ter met internationaal entertainment, de grootste kabelbaan van Nederland en natuurlijk vele bloemen, planten, bomen, groente en fnjit. U logeert in het uitstekende Golden Tulip Weert. Inhoud arrangement: 1 x flesje wijn met snack op de kamer 2 x overnachting 2 x ontbijtbuffet 1 x 2-gangen diner incl. kop koffie of thee Entreekaart Floriade t.w.v. 25,00 Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 25,- p.n. Toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. Reserveringskosten 7,50 per boeking. Golden Tulip Weert (4*) is een gezellig hotel, gelegen tussen het station en het centrum van Weert. De belangrijkste pluspunten van dit hotel zijn de uitstekende bedden, het fantastische eten en het gastvrije personeel. In de Pianobar kunt u heerlijk borrelen of een klein hapje bestellen. De Floriade ligt op 39 km afstand. Privé parkeren bij het hotel is mogelijk voor €8,00 per dag (reserveren niet mogelijk). Openbaar parkeren (op 3 min. loopafstand) kost 4,50 per dag. Boeken via www.marrea.nl/WEG069 boek online WWW.ITIdlT6a.nl of bel 057127 77 44 vraag ook onze gratis arrangementenbrochure aan! door JaapJan Ritsema GOES - De korfballers van TOP gaan in de overgangsklasse een steeds prominentere rol vervullen. De Walcherse formatie boekte in eigen huis een knappe overwin ning op koploper Tweemaal Zes: 12-11. TOP-Tweemaal Zes 12-11: De ge vaarlijkste man bij de gasten werd aan banden gelegd. Hierdoor had den de Arnemuidenaren tot de laatste minuut twee punten voor sprong. Tweemaal Zes ontregelde vooral, TOP had overwicht maar drukte dit te weinig uit in scores. De knappe overwinning smaakte er niet minder om en doet TOP be seffen dat het nu zelfs de boven kant van de ranglijst in zicht heeft. Scores TOP: Anita de Ridder en Jeani- ne Marijs 4, Corné Bezemer, Petra de Ridder, Leon van Belzen en Remco Be zemer 1. Movado-Tjoba 10-21: Niet verslap pen na rust en zo weinig mogelijk tegentreffers incasseren was het credo van eersteklasser Tjoba in Dordrecht. De ploeg voerde de op drachten prima uit en kwam aan 21 treffers. Scores Tjoba: Dennis Broerse 8, Niels Westmaas 5, Esmee Walraven en Maai ke Plas 3, Patrick de Bruine en Manon Braam 1. DKC-Fortis 13-20: Onachtzaamhe den leverden eersteklasser Fortis te veel tegentreffers op. Dat gebeur de wel op een moment dat winst al lang en breed binnen was. In een kwartier hadden de Soubur gers DKC op de knieën. Scores Fortis: Niels Bebelaar 5, Demi Mondeel, Remco Crucq en Rens van den Driest 3, Patrick Koppejan en Joyce Schoonaard 2, Esther Kasse en Jessica de Boer 1. Swift-KCR 16-15: Van de twee koplopers was tweedeklasser Swift de gelukkigste. Bij 7-11 moesten de Middelburgers vol aan de bak om een nederlaag af te wenden. Het gat werd gerepareerd en anderhal ve minuut voor tijd kaapte de thuisploeg de gelukkig winst weg voor de neus van KCR. Swift ligt op titelkoers. Scores Swift: Vera Kuiper, Matthijs Pouwer en Mathijs Pagé, Kristian Huis man, Bas Gunter, Richard Geldof en Naomi Zuidweg, Sofie Cevaal en Sas- cha Theunissen 1. Ondo-ACKC 12-16: Voor rust boog tweedeklasser Ondo diep voor een scherp verdedigend ACKC. Vlogen de Almkerkse ballen vlotjes bin nen, onrust weerhield Ondo van scoren. Na rust ging de knop om en beet Ondo zich vast, maar moest het toch afleggen. Scores Ondo: Robbie Mesu 4, Joris Hoogwerf en Annemieke Toerse 2, Ro nald Wisse, Jeroen Mesu, Lianne Lorier en Thomas Mesu 1. Stormvogels-Dijkvogels 8-12: Op nieuw pakte tweedeklasser Storm vogels geen punten. Het verschil door Peter van Kouteren MIDDELBURG - De volleyballers van WS'92 sleepten in de regiodivisie met een uitgedunde ploeg een punt uit het vuur bij VCN/King Software: 3-1. De Vlissingse vrou wen versloegen Savok met 2-3. De mannen van Mytilus zijn ondanks een 3-1-nederlaag bij Voko 2 met een voorsprong van vijf punten op de nummers drie zo goed als zeker van de tweede plaats in de promo tieklasse B. VCN King Software 3-1 (25-18,25-15,25-20, 27-29): De Vlis singse mannenploeg beschikte over slechts zes spelers en begon verre van overtuigend aan het duel. Een prima opslagserie van de thuisploeg maakte in de eerste set het verschil. In de derde set ging een Vlissinger door zijn rug. Met weliswaar zes man, maar slechts vijf fitte spelers, zorgde WS'92 voor een stuntje. Na drie setneder lagen op rij werd de schade toch nog beperkt. Aan Vlissingse kant werd een stap extra gezet, waar mee het fysiek ongemak van de zesde man werd gecamoufleerd en gecompenseerd. In een enerveren de slotfase werd een punt veilig ge steld. Savok-WS'92 2-3 (13-25, 25-21, 25-15, 15-25, 11-15): Een wedstrijd met twee gezichten. De weten schap dat gewonnen moest wor den om uitzicht op lijfsbehoud te houden, had een verlammende uit werking op Savok. Vanaf de twee de set leek het duel in het voor deel van de Sasse vrouwen te kan telen. Savok won de tweede set, be stookte WS'92 in het derde be drijf met een goede opslag en kwam door winst op voorsprong. Dat bleek de nekslag voor Savok. WS'92 profiteerde opnieuw van onrust in de Sasse gelederen en trok aan het langste eind. Voko 2-Mytilus 3-1 (19-25, 25-22, 25-17, 25-18): Geen beste wedstrijd van Mytilus, dat ondanks de neder laag bijna zeker is van promotie/degradatiewedstrijden. Een punt komende zaterdag in de thuiswedstrijd tegen kampioen Goirle volstaat daarvoor. Mytilus zette de thuisploeg in de eerste set onder druk en wikkelde degelijk spelend af naar winst. Daarna nam de Goese tegenstand af. Een aantal aanvechtbare beslis singen van de scheidsrechter leid den aan het eind van de tweede set tot verlies. Zonder Goese servi- cedruk werd het de thuisploeg in het restant van het duel gemakke lijk gemaakt. Voko 2 domineerde op alle fronten en won nog twee keer op rij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36