televisie 123
'Het verlangen van die herrie verlost te zijn, ken ik maar al te goed. Net als
het gevoel van machteloosheid' Leonie van Noort, maakster van Wat de muren vertellen
maandag 16 april 2012
OVERIGE HSH1
07:10 Verbouwen ver
kopen 08:10 Tommy Tele
shopping 13:10 Coronati
on Street 13:40 Drukte in
de dierentuin 14:10 100%
TV 14:40 My wife and kids
15:10 Red mijn verbouwing
16:05 Little house on the
prairie 17:05 De grote ver
huizing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Business links 09:40 RTL
Z Nieuws 11:20 Business-
Channel.nl 11:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Special: De
kijker aan zet 12:40 RTL
Z Nieuws 13:20 IT-Next
13:40 RTL Z Nieuws 14:20
RTLAutoblog 14:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z ope
ning Wallstreet 15:35
Duurzaam ondernemen
15:50 RTL Z opening Wall
street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Verkiezingen VS: De
strijd begint 16:40 RTL Z
Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprookjes
boom, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chugging-
ton, Ernst, Bobbie en de
rest, Burgers' Zoo en Waar
om, Bassie Adriaan, Elias,
Uki, Wolleke, Brandweer
man Sam, Sprookjesboom,
TitaToverfeest, Sprook
jes, Chloe's closet, De Ko
ala Broertjes 10:00 Tel sell
15:01 RTLTelekids: Bassie
Adriaan, The adventures
of Chuck and friends, Chug-
gington, TitaToverfeest,
Sprookjes, De Schatkamer,
Hallo K3I, Green-Kids, Bur
gers' Zoo en Waarom, Bas
sie Adriaan en de ge
heimzinnige opdracht
17:25 Topchef: De 12 pro-
07:05 Disney feest 07:35
Airline 08:05 Tommy Te
leshopping 09:05 Ready
steady cook 10:00 Tom
my Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Te
leshopping 14:00 Disney
feest 14:40 Veronica's clo
set 15:05 MasterChef Au
stralia 16:10 Ready stea
dy cook 17:05 McLeod's
daughters
06:01 Disney XD: Ama
zing Spiez, Super hero
squad show, Brandy Mr
Whiskers, Phineas Ferb,
Het hotelleven van Zack
Cody, De Vervangers,
A for awesome, Amazing
spiez, Davincibles, A kind
of magic, Casper's griezel-
school, Totally spies, Pair
of kings, Ducktales, Bran
dy Mr Whiskers, Amazing
spiez, Skunk Ful, Davinci
bles, Ducktales, Phineas
Ferb, Green Dream District,
Inazuma Eleven, Phineas
Ferb, Zeke Luther, Kickin'
it, Zack and Cody on deck
o
o
18:00 Huizenjacht,
Woonprogramma
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:15 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:45 Dr. Phil, Talkshow
18:05 Cupcake girls, Re
ality
18:35 MasterChef Au
stralia, Kookwed-
strijd
18:00 Entertainment ex
perience, R eality-
18:10 Friends,
18:40 Still standing, Co
medy
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:40 De Pfaff's, Celebri- 19:30 Bondi rescue, Re- 19:10 Two and a half
land hielen!, Serie repor- tydocusoap ality men, Comedy
19:20 Shownieuws tages 19:30 Mike Molly, Co
medy
20:00 Drukte inde die- 20:00 Operation repo: 20:30 Zoom, Fantasyfilm 20:00 Zon, zee 1-1-2, 20:00 The big bang the-
rentuin, Docusoap Payback time!, Re- Reality ory, Comedy
20:30 How to lose a guy ality 20:30 Grey s anatomy, 20:30 The pain game,
in 10 days, Roman- 20:30 Voetbal Interna- Dramaserie Gameshow
tische komedie tional, Voetbal talk-
show
22:50 Hart van Neder
land
21:25 Desperate house- 21:30 De Fukkers, Reali-
wives, Dramaserie tyshow
22:00 Voetbalfans, Re
portageserie
22:30 De beste voetbal
lers ooit: Michael
La u drup, Docu
mentaire
22:15 RTL Boulevard,
Amusement
22:25 2 Broke girls, Co
medy
22:50 Witnout a trace,
Misdaadserie
22:00 Lauren en Tim zijn
de BOB!, Reality-
programma
22:55 Hardcore pav
Reality
e pawn,
23:10 Piets weerbericht
23:15 Shownieuws
23:45 De undercover
prinsessen, R eali-
typrogramma
23:00 Sexcetera, Verbor
gen camera-pro
gramma
23:10 De Pfaff's, Celebri-
tydocusoap
23:50 Numb3rs, Mis
daadserie
23:50 Entertainment ex
perience (h), Reali-
typrogramma
00:40 Trauma centrum
01:05 Nachtmagazine
00:00 Life on Mars
00:50 Life on Mars
01:40 Teleshop 7
01:41 Sneak preview
05:00 Car tracks
actualiteiten sport film
TV
Man bijt hond
Het nieuwe onderdeel Brommers kie
ken gaat over tienerliefde. De uit
drukking Brommers kieken wordt
vooral door jongeren in het oosten
van het land gebruikt als smoes om
zich terug te trekken om te zoenen.
Zoals Janneke en Douwe (15), die
sinds vier maanden onafscheidelijk
zijn en al nadenken over de namen
die ze hun kinderen zullen geven.
Nederland 2, 18.55 uur
Last chance to see
Tv-presentator en schrijver Step
hen Fry en zoöloog Mark Carwardi-
ne gaan in de Braziliaanse jungle
op zoek naar de intrigerende Ama-
zonelamantijn of -zeekoe. Per boot
gaan ze diep het Amazonegebied
in. Ze spotten verschillende dieren,
maar komen de lamantijn in het
wild niet tegen. Wel in een diere
nopvangcentrum. De lamantijnen.
die er worden opgevangen, hebben
verwondingen die ze waarschijnlijk
hebben opgelopen door stropers.
Nederland 2, 19.25 uur
00:00 Hoe schoon is 00:35 McLeod's daugh-
jouw huis? ters (h)
00:36 Stoute meiden TV 01:30 Bondi rescue (h)
02:00 Tommy Teleshop- 02:00 Zon, zee Sc 1 -1 -2
ping 02:30 Astro TV
05:30 Woningwijs 03:00 Grey's anato-
my(h)
00:00 Poker: Premier
League Poker
Mixed Games
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
00
10
b
o
N»
O
b
Is»
b
o
N)
NI
N>
W
n
De slag om Nederland
De Nederlander trekt naar de Rand
stad en de provincies lopen leeg. In
Zuid-Limburg hebben acht gemeen
ten een list bedacht er iets aan te
doen. Ze vormen Parkstad Limburg
en daarbij hoort een ringweg die
meer dan 400 miljoen euro kost.
Hoewel veel burgers niet enthou
siast zijn, zijn de bestuurders vastbe
raden. Zelfs nu de weg in de voorbe
reiding meer dan vier keer zo duur
is geworden en de Raad van State
het plan heeft afgewezen. Parkstad
1: Weg met de krimp laat zien hoe de
bestuurlijke weg tegen krimp meer
geld kost dan oplevert.
Nederland 2, 20.25 uur
Tegenlicht
Bedrijven als Philips, IBM, Cisco en
Siemens storten zich de laatste ja
ren op de stad. Wordt onze woon-
en leefomgeving in de toekomst
door hen vormgegeven? De burger
kan in de toekomst wellicht kiezen
voor een merk waarin hij wil leven.
Smart City UnLtd kijkt naar de slim
me, duurzame stad van Siemens en
Ikea's stad van de menselijke maat.
Nederland 2, 21.00 uur
Spoorloos
Claudia Ramirez komt uit Armero,
het Colombiaanse stadje dat in 1985
door een vulkaanuitbarsting werd
weggevaagd, 23.000 mensen stier
ven. Claudia ontsprong de dans, ze
studeerde in Bogota. Haar man en
5-jarige zoon bleven achter. Het
lichaam van de zoon werd nooit ge
vonden en in een tv-uitzending
waarin de ramp werd herdacht, her
kende ze hem in de armen van een
hulpverlener. Zij denkt dat hij ten
onrechte beschouwd werd als wees.
Nederland 1, 21.15 uur
07:00 Zeeland Nu, Toos en
Henk, Over nieuw, Zeeuws wa
ter, Trugkieke 07:45 Regioned
07:58 Zeeland in vogelvlucht
08:00 programmering zoals
tussen 07:00 en 07:36 08:45
Regioned 08:58 Zeeland in vo
gelvlucht 09:00 programme
ring zoals tussen 07:00 en
07:36 09:45 Regioned 09:58
Zeeland in vogelvlucht 10:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:3610:45 Regioned
10:58 Zeeland in vogelvlucht
11:00 Omroep Zeeland Tekst-
tv 18:00 Zeeland Nu, Toos en
Henk, Het Weer, Trugkieke, Re
gioned 18:52 Zeeland in vogel
vlucht 19:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:43
19:52 Zeeland in vogelvlucht
20:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:43 20:52
Zeeland in vogelvlucht 21:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:43 21:52 Zeeland
in vogelvlucht 22:00 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:43 22:52 Zeeland in vogel
vlucht 23:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:43
23:52 Zeeland in vogelvlucht
09:00 Radio 2 op één 12:00
Lentebeelden 12:20 Dagelijkse
kost 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 SPCA Res
cue 14:20 Thuis 14:45 Lark Rise
to Candleford 15:35 Heartbeat
16:20 Great British food revival
16:50 Clips 17:05 De topcol
lectie van 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:12 Het weer
18:15 Dagelijkse kost 18:30
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05 Het
weer 20:10 Thuis 20:35 Smaak
21:20 Tournée générale 21:50
De klas van Frieda 22:35 Het
journaal laat 22:55 KENO-uit-
slagen 22:56 Het weer 23:00
Baantjer 23:50 Dagelijkse kost
07:00 Opa op zak 07:10 The
Jungle Book 07:20 Disney's Lilo
Stitch 07:45 Super Abby
07:55 Samson Sc Gert 08:20
Oma en Oma 08:30 De boer op
08:40 De Zoo-reporters 08:50
De week van Karrewiet 08:59
Zender uit de ether 09:00 Len
tebeelden 12:00 Zender uit de
ether 15:30 Uki 15:35 Draakje
15:40 Dobus 15:50 Mickey
Mouse Clubhuis 16:15 Kaatjes
tralalaatjes 16:25 Samson Sc
Gert 16:45 Sherlock Yack
16:55 Disney Fish Hooks 17:20
Peperbollen 17:50 De Elfen
heuvel 18:05 Karrewiet 18:15
De Elfenheuvel 18:30 W817
18:45 De Zoo-reporters 18:55
Karrewiet 19:05 Kratts in het
wild 19:30 Raymond 19:35 Ba-
bar en de belevenissen van Ba-
dou 19:45 Zoostraat 64 19:56
Zender uit de ether 20:00 Ter-
Zake 20:40 Een Laatste Groet
21:10 Top Gear 22:05 Extra
Time 23:00 Gouden Boekenuil
23:05 Reyers Laat 23:45 Bey
ond the Summits
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 BBC News
12:00 Don't get done, get Dom
12:45 Cash in the attic 13:10
BBC News 13:15 Bargain hunt
14:00 BBC News at one 14:30
Regionaal nieuws en weer
bericht 14:45 Doctors 15:15
Escape to the country 16:00
BBC News 16:05 Incredible edi
bles 16:35 Lockie Leonard
16:58 Diddy Dick and Dom
17:00 All over the place 17:30
Help! My supply teacher is mag
ic 17:55 The owl 18:00 News-
round 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 20:00
The One show 20:30 Bang goes
the theory 20:57 Regionaal
nieuws en weerbericht 21:00
EastEnders 21:30 Panorama
22:00 Silent witness 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 A question of
sport
07:00 Wibbly Pig 07:10 Lunar
Jim 07:20 Timmy time 07:35
Chuggington 07:45 Dipdap
07:50 Pinky Dinky Doo 08:00
Roar 08:30 League of super evil
08:45 Eliot Kid 08:55 News-
round 09:00 Bear behaving
badly 09:20 Shaun the sheep
09:30 Nina and the neurons go
inventing 09:45 Numtums
09:50 Little Charley Bear 10:00
Buzz and tell 10:05 Tinga tinga
tales 10:20 Driver Dan's story
train 10:30 Chuggington 10:35
Small potatoes 10:40 The Koala
brothers 10:50 Mr Bloom's
nursery 11:10 Baby Jake 11:20
ZingZillas Zingbop 11:30 64
Zoo Lane 11:40 Waybuloo
12:00 In the night garden 12:30
World news 13:00 The daily
politics 14:00 Nature's top 40
14:30 Instant restaurant 15:15
The weakest link 16:00 Heli
copter heroes 16:45 Flog it!
17:30 Perfection 18:15 Put
your money where your mouth
is 19:00 Eggheads 19:30 Celeb
rity antiques road trip 20:30
Great British menu: The Olym
pic feast 21:00 Chaplains: An
gels of Mersey 21:30 The little
Paris kitchen: Cooking with
Rachel Khoo 22:00 The 70s
23:00 Sounds of the 70s 23:30
Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:20 lm weifêen Rössl 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Leopard, Seebar
Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 17:50 Verbotene Liebe
18:30 GroRstadtrevier 19:20
Gottschalk live 19:55 Börse im
Ersten 20:00 Tagesschau 20:15
Erlebnis Erde: Serengeti 21:00
Hart aber fair 22:15 Tagesthe-
men 22:43 Das Wetter im Er
sten 22:45 Die Story im Ersten:
Bild.Macht.Politik - Deutsch-
lands gröRte Tageszeitung wird
60 23:30 Markt oder Moral -
Deutsche Unternehmen auf
dem Prüfstand
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 heute 12:10
drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsfiieger
17:00 heute 17:10 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKO 5113 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 WISO
20:15 Tod einer Brieftaube
21:45 heute-journal 22:12
Wetter 22:15 Der Schakal
07:20 Schooltelevisie 08:20
Planet Wissen: Edle Steine - Von
glitzernden Diamanten und
funkelnden Kostbarkeiten
09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Diisseldorf 09:45 hier und
heute 10:00 Westpol - Politik in
Nordrhein-Westfalen 10:30
Aktuelle Stunde 10:50 west.art
11:30 frauTV 12:00 Eisbar, Affe
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit Reportage 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 hier
und heute 14:30 Fiinffragen an
Frankreich - Wie wir unsere
Nachbarn sehen 15:00 Planet
Wissen: Wege zum Glück
16:00 WDR aktuell 16:15 da-
heim unterwegs 18:00 Lokal-
zeit 18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 DerVorko-
ster 21:00 markt 21:45 WDR
aktuell 22:00 Ausgeschlachtet -
Wenn Körperteile zum Markt-
artikel werden 22:45 Sport in
side 23:15 Klassik und Kalter
Krieg: Musiker in der DDR
EE
07:40 Hot rod apprentice: Hard
shine 08:30 Chasing classic cars
09:25 How to command a nu
clear submarine 10:20 Through
the wormhole with Morgan
Freeman 11:15 Finding Bigfoot
12:10 James May's Man lab
13:05 Mythbusters 14:00 How
it's made 14:55 Dirty jobs
15:50 Ultimate survival 16:45
How machines work 17:10 Fifth
gear 18:05 Auction hunters
19:05 Scrapheap challenge
20:00 One Man Army 21:00
Flying wild Alaska 22:00 Gold
rush 23:00 Mega world
National Geographic
09:00 Wild Russia 10:00 Save
the Titanic with Bob Ballard
11:00 Seconds from disaster
12:00 The dog whisperer 13:00
Air crash investigation 14:00
Megafactories 15:00 Drugs Inc
16:00 Megafactories 17:00
Save the Titanic with Bob Bal
lard 1 8:00 Titanic: The final
word with James Cameron
19:00 The dog whisperer 20:00
Breakout 21:00 Air crash inves
tigation 22:00 Seconds from di
saster 23:00 Air crash investiga
tion
08:05 Bondi vet 08:55 King
dom of the elephants 09:45
Animal ER 10:35 Animal cops
Phoenix 11:30 Wildlife SOS
12:25 SSPCA: On thewildside
12:50 Wildlife SOS 13:20 King
dom of the elephants 14:15
Animal battlegrounds 14:45
The really wild show 15:15
Chris Humfrey's wildlife 15:45
Talk to the animals 16:10 Dogs
101 17:05 Must love cats 18:00
DC Cupcakes 18:30 Extreme
couponing 18:55 LA Ink 19:45
Toddlers tiaras 20:35 Cake
boss 21:00 One born every
minute (US) 22:00 I'm pregnant
and... 23:00 Disappeared
06:55 Spongebob Squarepants
07:25 Big time rush 07:50 Luc
ky Fred 08:15 T.U.F.F. Puppy
08:30 Dora 08:55 Bubble Gup-
pies 09:20 Little kingdom
09:30 Timmy time 09:40 Peppa
pig 09:45 De avonturen van
Pirn en Pom 09:55 Ni hao kai
Ian 10:15 Team Umizoomiz
10:40 Bobo 10:45 Go Diego
Go! 11:10 Pieter Post 11:25
Thomas and Friends 11:35 My
little pony 11:55 Shaun the
sheep 12:05 Life with boys
12:30 Wingin' it! 12:55 T.U.F.F.
Puppy 13:35 Back at the barn
yard 14:20 My life as a teenage
robot 14:55 Fairly odd parents
15:30 Fanboy Chum chum
15:55 Geronimo Stilton 16:20
Mia Me 16:50 Spongebob
Squarepants 17:15 T.U.F.F. Pup
py 17:35 Pinguins van Mada
gascar 18:15 Wingin' it! 18:40
Het Huis Anubis 19:10 Life with
boys 19:35 iCarly 20:05 Spon-
gebob Squarepants 20:35 Win
gin' it! 21:00 Victorious 21:25
iCarly 21:50 Naked Brothers
Band 22:15 Big timé rush 22:40
Degrassi: The next generation
23:05 The troop 23:30 Saved
by the bell 23:55 True Jackson
00:20 Victorious
11:00 Get the video 13:10
Made 14:00 Teen mom 14:45
Friendzone 15:35 Plain Jane
16:30 Made 17:20 Degrassi:
The next generation 17:45
Friendzone 18:15 Teen mom
19:05 Teen mom 2 20:45 Jer
sey shore 21:35 Mike Judge's
Beavis Butt-head 22:00 Crash
canyon 22:25 Gamekings 22:50
Death valley 23:15 Nitro circus
l:25 TV5Monde, le journal
08:40 Afrique presse 09:05
Flash 09:10 En voyage 09:35 La
vie en vert 10:00 Flash 10:05
Visite libre 10:35 Nec plus ultra
11:00 Flash 11:05 Chabotte et
fille 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 L'épicerie
12:30 La relève du dinosaure
13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:05 L'occupation intime
15:30 Flash 15:35 21esiède -
16:00 TV5Monde, le journal
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05 Le
point 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35 La
louve 20:10 Flash 20:15 L'autre
émoi 20:30 Journal de France 2
21:00 Foot21:55 Itineris
22:05 360 degrésle reportage
Géo 23:00 TV5Monde, le jour
nal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 23:55 Je suis le sei
gneur du chateau
08:30 Marathon 09:30 Auto-
sport: FIA WTCC 10:30 Motor-
sports weekend 10:45 Ge
wichtheffen 11:45 Olympic
dream 12:00 Snooker 14:00
Gewichtheffen 15:00 Wielren
nen 16:30 Voetbal 17:30 Euro
goals 18:30 Snooker 20:45
WATTS 21:00 This week on
World wrestling entertainment
21:30 Vintage collection 22:30
Horse racing time 22:45 Euro-
goals 23:45 Gewichtheffen
09:30 News special 10:00
World business today 11:00
Best of BackStory 11:30 African
voices 12:00 World one 13:00
Fareed Zakaria GPS 14:00 News
stream 15:00 World business
today 16:00 International desk
17:00 Global exchange 18:00
World sport 18:30 African voic
es 19:00 International desk
20:00 Quest means business
21:00 Amanpour21:30 News
special 22:00 Connect the
world with Becky Anderson
23:00 BackStory 23:30 World
sport