PZC 3 dagen genieten van Twentsche gastvrijheid Mijn vrouw heeft al 10 jaar Multiple Sclerose pzc.nl/webwinkel In haar strijd voel ik mij machteloos Onze bossen en De Noordzee PZC Best Western Hotels www.nationaalmsfonds.nl categorie Dvd's en games Meld je aan als collectant en strijd mee tegen Multiple Sclerose! maandag 16 april 2012 21 Adembenemende documentaires Ontdek in ruim 2,5 uur met prachtige beelden de variëteit aan leven in onze Europese bossen en de Noordzee. Een unieke kijk in normaal nagenoeg verbor gen werelden. De beelden zijn in HD kwaliteit. Speelduurl50 minuten, Nederlands ondertiteld. Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. Adviesprijs €24,95 Lezersprijs 14,95* exclusief verzendkosten Fietsen en wandelen in Twente Gelegen in Haaksbergen te midden van het mooie coulisselandschap van Twente ligt het BEST WESTERN Hotel Scholtenhagen. Hier kunt u de ware Twentsche gastvrijheid nog proeven! Naast een mooie wandel- of fietstocht in de landelijke omgeving kunt u heerlijk winkelen in Enschede of Hengelo of een uitstapje maken naar onze oosterburen. Laat u verrassen door de veelzijdigheid van de omgeving. Tot rust komen, wandelen en fietsen en weer fris en vol energie thuis komen! Haaksbergen kenmerkt zich door veel cultuur en historie. Er zijn vele bezienswaardigheden, een ritje met de historische treinen van de Stichting Museum Buurtspoorweg (MBS) bijvoorbeeld is een onvergetelijke gebeurtenis. Ook bezoeken aan het Subtropisch Zwemparadijs De Wilder en de Ambachtelijke Kaasmakerij in Buurse zijn zeer de moeite waard. Natuurlijk kunt u vanuit Haaksbergen ook prachtige tochten maken door Hof van Twente en de Achterhoek. Het grensgebied kunt u verkennen via vele wandel,-fiets,- en autoroutes. Wij adviseren u zeker een bezoek te brengen aan het historische stadje Bad Bentheim met haar kasteel, of aan de Haarmühle vlak over de grens bij Buurse. Twentsche gastvrijheid Uw verblijf in één van de 36 ruime en comfortabele rookvrije kamers biedt een tijdelijk thuis. Uw tweepersoonskamer is voorzien van gratis wifi, zithoek, bureau, koffie/thee faciliteiten, (wekker) radio, LCD tv, telefoon, een privékluisje en een zeer nette badkamer met douche of bad, föhn en toilet. Het attente personeel is bijzonder sterk in het verlenen van persoonlijke dienstverlening, een kwaliteitskenmerk van het hotel. Er is een gezellige lounge met huiselijke ambiance, pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Adviesprijs* Lezersprijs* 149,75 109,50 per persoon prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonstoeslag 35 per nacht. Toeslag kamer weilandzijde 7,50 per kamer per nacht. De prijs is exclusief toeristenbelasting a 1,50 p.p.p.n. Geen reserverings- kosten. Geldig t/m 31 oktober 2012 en op basis van beschikbaarheid. een sfeervol restaurant en een besloten tuinterras om heerlijk van de zonnestralen en natuur te genieten. Verder is er een oplaadpunt voor elektrische fietsen en een overdekte fietsenstalling aanwezig. Fietsen zijn in het hotel te huur voor 7,50 per stuk, per dag (reserveren is gewenst). Arrangement '3 Dagen genieten in Twente' Koffie of thee met Scholtenhagen kruidkoek bij ontvangst Twee overnachtingen in een comfortabele tweepersoonskamer Twee maal uitgebreid Twents ontbijtbuffet Luxe 3-gangen diner op de dag van aankomst Gratis fiets- of wandelroute (1 per kamer) Gratis parkeren U kunt rechtstreeks reserveren bij: Best Western Hotels: via het gratis telefoonnummer 0800 02214 55 onder vermelding van "3 Dagen genieten in Twente" (ma t/m vrij van 9.00 tot 18.30 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur) of per e-mail via milantour@bestwestern.com. Bekijk voor meer informatie over het hotel de website www.bestwestern.nl/scholtenhagen Let op! Er zijn slechts een beperkt aantal kamers voor dit arrangement beschikbaar, dus boek snel!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 21