M Marinus Visser Cornelis Hendrik de Ruiter Cor - N.M. Brandes-Ruck fH D1ensenlinq.nl maandag 16 april 2012 familieberichten 119 Na een periode van afnemende krachten is door de HEERE uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve (schoon)vader, groot- en overgrootvader Hendrik Jan Moeliker echtgenoot van Martha Geertrui Hamelink Oosthuizen, 21 maart 1929 Terneuzen, 14 april 2012 Zaamslag M.G. Moeliker-Hamelink Zaamslag Nellie en Hannie Sijs-Moeliker Maja en José - Laura, Ellen, Silvie Remco en Mariska - Carlijn, Job Marjolein en Alain - Jeroen, Ruben, Michiel Zaamslag Frans en Fran^oise Moeliker-de Feijter Terneuzen Jan en Tanja Moeliker-Hamelink John en Sheila Marsha en Jan-Niek Telma en Bart Teun Middelburg Rini Moeliker en Andrea van der Vegt Merijn en Karen Marinke en Jochem Arend Zaamslag Henri en Karin Moeliker-de Braai Rick en Gerarda Carline Marit Jaap-Jan Molenstraat 27 4543 CN Zaamslag De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 18 april 2012 om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente, Evertsenlaan 90 te Terneuzen, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Geen bloemen. De Heer is mijn herder, (lijfspreuk van Pa en Ma Visser) De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu stil gedoofd. Op 14 april 2012 hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Elisabeth Visser - Versluis Colijnsplaat, 25 januari 1915 Rotterdam: Jenny Visser Wil Zijlmans Colijnsplaat: Ad Visser Jacqueline Visser - Lindenbergh Goes: Michiel en Marielle, Thomas, Koen Goes: Martin en Hester, Guus, Eva Oudeschild: Joanne en Martin Goes: Esther en Koert, Levi, Naut Wij zijn het verzorgend personeel van SVRZ 'Ter Valcke', huis 405, zeer erkentelijk voorde goede verzorging van Pa. Correspondentieadres: A.H. Visser Rozenstraat 4 4486 CH Colijnsplaat De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 19 april om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. We staan niet altijd stil bij het woord samen, maar het is een groot gemis als samen uit je leven is... Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa 19 februari 1934 Axel 14 april 2012 Vlissingen Annie de Ruiter-Langendijk Rob en Sylvia Anneke en Piet Ron en Mieke Loes, Bart Diana en Joost Nicky en Daniëlle Timo Patrick en Mireille Mariëlla en Chris Jamie, Pim We bedanken het verzorgend personeel van Ter Reede, woning 19 voor de liefdevolle verzorging. Gravestraat 17c, 4381 AL Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Cor te nemen op woensdag 18 april van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrie f heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Als het leven een vijand wordt, komt de dood als een vriend. Met respect voor haar keuze, omringd door allen die haar lief waren,' is rustig en vredig van ons heengegaan onze lieve ma, oma en overgroot-oma Julia Blommaert-Franckaert weduwe van Willy Blommaert Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Jan en Rose Marie Linda en Stephan, Stan, Roos Frank en Ria Cindy en Guido, Nine Gert-Jan en Gwendoline Karei en Karin Sander en Lies Niels Martijn, Jeroen, Dennis Jacqueline en Hans Ilona Thomas Hulst, 13 april 2012 Correspondentieadres: Dullaertstraat 19,4561 KA Hulst U kunt afscheid nemen van ma in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 18 april van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 april om 13.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve. Aansluitend bent u welkom voor een informeel samenzijn in Brasserie De Halve Maan, Stationsplein 6 te Hulst. Hier is tot 15.15 uur de gelegenheid tot persoonlijk condoleren. De crematieplechtigheid zal daarna in besloten kring volgen. Onze dank gaat uit naar allen die al die jaren betrokken zijn geweest bij de zorgzame en liefdevolle verzorging van ma. Onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder is rustig in haar slaap overleden. weduwe van K. Brandes In de leeftijd van 94 jaar. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen 10 april 2012 Correspondentieadres: K. Brandes Plein 14 4454 AS Borssele Moeder is in besloten kring begraven. Zij was de eerste die van ons hield en zij was de eerste waar wij van hielden Na een bewogen leven is, naar haar wens, zacht en kalm in haar slaap overleden onze lieve moeder, oma, "omaatje" en zus Anna Jannie Dubois-van der Klooster getrouwd geweest met Adrie Dubois Vlissingen, 31 mei 1930 Middelburg, 14 april 2012 Wij zijn verdrietig, maar dankbaar voor de liefde die zij ons ga f. Middelburg: Jacqueline en Gert Middelburg: Joke en Cor Klein- en achterkleinkinderen Broer en zussen Correspondent) eadres Adriaen Obrijsstraat 6 4335 EB Middelburg Er kan afscheid genomen worden op woensdag 18 april van 16.00 tot 16.30 uur in Zorgcentrum Rustenburg, kamer 75. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 april om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Namens de familie willen we "de meiden" van Rustenburg hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Lieve Oma(tje) Stil en eenvoudig ben je weggegaan. Stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan. We zullen je missen. Angelique en Walter Tim, Veerle Petra en Vincent Melissa, Dustin Emmelie Marcel en Nadia Jamian, Jersey Danny en Linda Koda •U', Moose Dennis en Margot Jordy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19