HELP SAUERLAND slachtoffers a Fietsen op een E-bike in het 4° kleintjes zaterdag 14 april 2012 Het Nederlandse ■is Rode Kruis sweetdëal WEEKEND DEAL Smul van een 3-gangen keuzemen Zeeland in Arnemuiden! Restaurant Midden Zeeland ligt op het groene vliegveld van Zeeland met een groot terras gelegen op het zonnige zuiden. Hier geniet je van een uniek uitzicht over de landingsbaan waar altijd wel iets gebeurt. Eten bij Midden Zeeland is een feest voor jong en oud! Vertrekdata en prijzen Vertrek vanaf 14 mei 24 september. Normale prijs Lezersprijs 5 dagen vanaf €-389 nü vanaf 369 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Gegarandeerd vertrek op 11/6, 9/7 en 6/8. Inclusief: reis per Comfort Class touringcar, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleiding, 4 nachten verblijf in Parkhotel Olsberg, 4 x ont bijt- en dinerbuffet, gebruik Gazelle E-bikè, het beschreven fietsprogramma, afscheidskoffietafel en 5 brandstöftoeslag. Exclusief: niet genoemde maaitijden, entreegelden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naar www;kras.nl/LR21600 Voor meer informatie en boekingen: Ga naar www.kras.nl/LR21600 Kies uw datum en prijs en klik op BOEK NU. Voer bij stap 1 de actiecode WEG40004 in en u ontvangt uw kor ting van 20,- per persoon. Telefonisch boeken: bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21600 en actiecode WEG40004 Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 15 mei 2012. KRAS.NL /iC- waarom zou je meer betalen Së Vele gegarandeerde opstapplaatsen in uw regio! A Wat dacht u van een fietsvakantie naar één van de meest aantrekkelijke gebieden in Duitsland... het Sauerland? U zult versteld staan van de heerlijke fietsroutes die u hier kunt ondernemen. Ook het lichtheuvelachtige landschap, vele bossen en meren en pitto reske dorpen met vakwerkhuizen zullen u blij verrassen. Deze reis is compleet verzorgd incl. elektrische fiets met trapondersteuning en u ontvangt een korting van 20 per persoon, geldig bij boekingen t/m 15 mei. Fietst u mee? Dagprogramma: Dag 1: heenreis naar Olsberg. 's Middags kunt u alvast uw sfeervolle vakantieplaats verkennen. We ondernemen 3 routes tijdens de reis. Route 1: vanaf Kahler Asten, het hoogste punt van het gebied, dalen we af naar Siedlinghausen. Route 2: de Kaiserroute. Route 3: van Willingen naar Natuurpark Diemelsee. Dag 5: via Soest rijden we terug naar Nederland. Parkhotel Olsberg**** Dit 4-sterren hotel ligt in Olsberg, in een parkachtige omgeving. Het hotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, terras, bar, binnenzwembad, minigolf (tegen betaling) en diverse wellnessfaciliteiten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 96