fSTORK Jouw toekomst ligt bij Stork Technical Services, dé technische dienstverlener. Bij ons werk je met de nieuwste technieken, op prachtige projecten voor internationale, nationale en regionale opdrachtgevers. Uitdagend werk dus, waar je al je vakmanschap in kwijt kunt. Stork Technical Services helpt topbedrijven het verschil te maken in de markt. Dat vraagt om gedreven vakmensen die net als Stork Technical Services uitblinken in denken én doen. Daarom zoeken wij voor onze vestigingen in Veghel, Roosendaal en Vlissingen nieuwe collega's (m/v): Project Engineer Veghel Jij verzorgt de (basis) engineering van projecten. Daarbij behoort het dimensioneren van leidingsystemen, de keuze van benodigde appendages en equipment en alle benodigde rojectdocumentatie tot de werkzaam heden, zodanig dat deze informatie geschikt is voor de werkvoorbereiding t.b.v. de uitvoering. Daarnaast verzorg je de procesbeschrijving, benodigde meet regel- componenten en vereiste besturingsdocumentatie voor de afdeling automatisering. Technician E&l j Veghel en Roosendaal De werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren, in bedrijf stellen en coördineren van specialistische montage- en/of installatiewerkzaamheden op het gebied van E&l. De werkzaamheden hebben een voornamelijk correctief karakter m.b.t. meet- en regelapparatuur aan product en/of procesinstallaties. Projectleider Industrie j Vlissingen Je draagt zorg voor het aansturen van een project organisatie voor het realiseren van middelgrote tot grote projecten. Binnen het project ben je verantwoordelijk voor de personele inzet, de voortgang, de kwaliteits beheersing en de uitvoering van het werk over het gehele traject vanaf ontwerp tot en met de oplevering en nazorg. Software Engineer j Vlissingen In deze functie ontwerp en programmeer je PLC- en SCADA systemen. Deze systemen worden zeer breed toegepast: van eenvoudige machinebesturingen tot systemen voor centrale bediening van decentrale objecten en complexe veiligheidssystemen/Veelal werkje samen met hardware engineers, software engineers, en projectleiders in een projectteam en geef je richting aan de oplossingen binnen de projecten. Je adviseert zowel intern als extern, past de nieuwste technieken toe en gebruikt je creativiteit om technische problemen om te zetten in uitvoerbare oplossingen. Hardware Engineer j Vlissingen In deze functie analyseer en ontwerp je elektrotechnische installaties en systemen van uiteenlopende aard. De installaties worden zeer breed toegepast: van eenvoudige machinebesturingen tot systemen voor centrale bediening van decentrale objecten en complexe veiligheidssystemen. Veelal werkje samen met hardware engineers, software engineers, tekenaars en projectleiders in een projectteam en geef je richting aan de oplossingen binnen de projecten. Als rechtgeaarde techneut wordt je gezien als technische vraagbaak gedurende de complete levenscyclus, calculatie-, ontwerp-, uitvoerings-, inbedrijfstellings-, onderhouds-, en sloopfase van projecten. Uitvoerder E&l Installaties Vlissingen Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van een aantal verschillende projecten waarbij je actief bent op locatie bij opdrachtgevers in de industrie. Je hebt oog voor detail en bent expert op elektro en instrumentatie- gebied en bekend met installaties op werktuigbouw kundig gebied, maar daarnaast begeleid je jouw team van monteurs, lassers en fitters. Je deelt het werk in, bent verantwoordelijk voor de planning en signaleert knelpunten en lost deze waar nodig op. Monteur E&l Roosendaal Je voert in deze functie elektrotechnische montage- en onderhoudswerkzaamheden uit aan elektrotechnische en/of meet- en regeltechnische installaties. Je werkt zelfstandig of in projectteamverband. De werkzaamheden betreffen het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud en het aanleggen, monteren en demonteren van uiteenlopende en/of complexe apparatuur. Je werkt aan product/proces installaties op elektrotechnisch en instrumentatie gebied. Grijp je kansen Stork Technical Services geeft je de zekerheid van een solide, kerngezond bedrijf, waarin veiligheid en collegialiteit voorop staan. Je krijgt alle kans om je kwaliteiten en capaciteiten te ontwikkelen en door te groeien binnen onze wereldwijde organisatie. Bovendien kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoorwaarden: 27 vakantiedagen 13 adv-dagen winst afhankelijke uitkering kortingen, op o.a. ziektekosten, reis- en autoverzekeringen een actief opleidingsbeleid Wil jij meegroeien met Stork Technical Services? Kijk dan op www.werkenbijstork.nl en reageer direct. Binnen twee werkdagen ontvang je een reactie. Vragen? Bel Mark van Mil: +31 (0)6 2306 5447. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk voor de uitgebreide functieomschrijvingen en meer over Stork Technical Services op www.werkenbijstork.nl TECHNICAL SERVICES Thinking and doing

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 56