TEAMPLAYERS GEZOCHT! FIELD ENGINEER VOORMAN MONTAGE banen n LENGKEEK siaalbomv Collega's die fluitend naar hun ujerk gaan, daar uuerk ik uoor! Neem het voortouw. Als (Assistent-)Filiaalmanager Q JobTrack.nl zaterdag 14 april 2012 v-H Sfi» Lengkeek Staalbouw BV te Hoogvliet, een zelfstandig c schappij binnen Andus Group, is een fullservice aanbieder in de nationale staal- bouwbranche. Het bedrijf is gespecialiseerd in onderhouds-, reparatie- en nieuw- bouwwerkzaamheden. Denk daarbij aan staal- en trapconstructies, platforms, leidmgbruggen en tijdelijke constructies. Lengkeek Staalbouw heeft ruim 75 jaar ervaring met name in de zware (petro)chemische industrie en de energiemarkt. Het team van ervaren en gemotiveerde medewerkers staat garant voor maatwerk, vakmanschap en een hoge mate van klant- en servicegerichtheid. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functies van: Een afwisselende functré waarin je hoofdzakelijk werkzaam bent op de werklocaties bij onze opdrachtgevers. Je bent onder meer verantwoordelijk voor het inmeten van bestaande constructies en het uitvoeren van technische inspectiewerkzaamheden. Daarnaast ben je betrokken bij diverse engineeringwerkzaamheden vanuit kantoor. Als leidinggevende ben je, samen met het montageteam, verantwoordelijk voor een efficiënte uitvoering van de montagewerkzaamheden bij de opdrachtgevers. Op de werklocaties ben jij het eerste aanspreekpunt. Kwaliteit, veiligheid en oplossingsgericht kunnen werken zijn de kernwoorden voor deze functie. Kijk op www.lengkeek-staalbouw.nl voor de uitgebreide functieprofielen. Ons aanbod Een baan op bijzondere werklocaties, in het Botlekgebied en de Europoort, waardoor geen dag hetzelfde is. Veel afwisseling zowel in je werk als in contact met mensen. Werken bij een organisatie met een informele cultuur en uitstekende reputatie. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie (cv met motivatie) naar Lengkeek Staalbouw BV, t.a.v. de heer Bikker, Postbus 52, 3190 AB Hoogvliet of naar info@lengkeek-staalbouw.nl. Voor meer informatie kun je bellen met Dick Bikker of Arno Nuijten, tel. 010-416 16 44. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt, niet op prijs gesteld. an ANDUS gre.'ip company Adfranse Automatisering b.v. is de betrouw bare en deskundige automatiseerder in hartje Zeeland. Wij zijn er trots op dat wij in Zeeland de enige Microsoft Gold Certified partner zijn. Met onze ruime ervaring, het uitgebreide dienstenaanbod en adequate service hebben wij een vooraanstaande positie op de Zeeuwse markt. Wij leveren o.a. computerapparatuur en programmatuur. Onze medewerkers verzorgen de probleemloze werking hiervan. Wij investeren continue in het uitbreiden van onze expertise. Onze medewerkers worden constant bijgeschoold in de nieuwste ontwikkelingen. SENIOR NETWERK ENGINEER (M/V) Functie inhoud Als senior netwerk-engineer ben je verantwoor delijk voor het optimaal functioneren van alle kantoorautomatiseringsprocessen bij onze klan ten. Je lost knelpunten op, zowel ter plaatse als remote. Je installeert, beheert en beveiligt de sys temen en zorgt ervoor dat de netwerken bij onze klanten probleemloos werken en blijven werken. Daarnaast adviseer je onze klanten over nieuwe mogelijkheden en zorg je voor een goede communicatie bij aanpassingen en herstel. Profiel Je beschikt over een MBO+/HBO werk- en denkniveau en hebt kennis van de laatste technische ontwikkelingen. Je bent klantge richt en flexibel. Je hebt aantoonbare kennis en ervaring en bent in het bezit van Microsoft certificaten zoals MCITP Enterprise Administrator ofMCSE. MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST (M/V) Functie inhoud Als medewerker technische dienst ben je ver antwoordelijk voor het installeren en repareren van computerapparatuur. Daarnaast sta je klanten (telefonisch) te woord met technische vragen en ben je verantwoordelijk voor de afhandeling van magazijnontvangsten. Profiel Je beschikt over een MBO werk- en denkniveau en hebt kennis van de laatste technische ontwikkelingen. Je bent klantgericht en flexibel. Een of meerdere Microsoft MCP certificaten zijn een pré. o o o~ d O O'Q O O' 0'0~0" O - n- n ADFRANSE automatisering bv REACTIE? Spreekt een van de bovenstaande functies je aan, ben je leergierig, ambitieus, collegiaal, flexibel en stressbestendig? Aarzel dan niet om te solliciteren. Onze tegenprestatie: een afwisselende baan bij een snelgroeiende, professionele ICT partner. Je werkt samen met enthousiaste collega's in een hecht team. Je inzet wordt beloond met een prima salaris, studiekostenvergoeding en goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur je sollicitatie met c.v. en duidelijke vermelding naar welke functie je solliciteert binnen 14 dagen naar: Adfranse Automatisering b.v., Postbus 10,4450 AA Heinkenszand ter attentie van de heer J.D. Courtin of per e-mail naar courtin@afa.nl. Kijk ook op onze website www.afa.nl Aquisitie naar aanleiding van deze vacatures wordt niet op prijs gesteld Daar gebeurt het, de winkel. Dé plek waar jij verschillende ballen in de lucht houdt en zelf ook de handen uit de mouwen steekt. Zo is het jouw taak om ervoor te zorgen dat de winkel er perfect uitziet. Zorg je dat alles aan de kassa's vlot verloopt, er voldoende wisselgeld is en de kas opgemaakt wordt. En zie je er op toe dat de bevoorrading zo verloopt dat alle schappen op tijd aangevuld kunnen worden. Wat er zo uitdagend aan je baan is? Dat is het feit dat je door zelf het goede voorbeeld te geven je team inspireert. En dat je elke dag het resultaat van jullie teamwork in prima cijfers en tevreden gezichten terugziet! Kijk voor de volledige omschrijving op werkenbijlidl.nl of solliciteer direct via werken@lidl.nl. We kijken uit naar jouw sollicitatie! L DL Bij Lidl willen we altijd de beste zijn. De beste service, de beste producten, de beste winkel en de beste prijs natuurlijk. Daar werken we, als Europa's grootste discounter, elke dag keihard aan. Met 9.000 medewerkers in Nederland. En daar zijn we trots op! Altijd de beste willen zijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55