7, Voor alle vragen over arbeidsrecht starter zaterdag 14 april 2012 sistenten zijn echter gemiddeld 40 jaar oud en hebben nog niet zoveel verstand van so ciale media." Om dit probleem op te vangen, richtte Stur- man vorig jaar Cloudworkers op, een site waar studenten zich kunnen melden die op projectbasis een Twitter- of Facebookac- count willen bijhouden. De kosten voor het inhuren van een student bedragen circa 20 tot 25 euro per uur. Sturman: „Vooral kleine ondernemers den ken vaak nog dat ze zelf moeten twitteren en raken hier gestrest van. Voor het uitbeste den van sociale media zijn ze echter nog huiverig. Het gebeurt ook niet zo vaak, al is het wel een groeimarkt. Bij grote bedrijven zie je dat veel internetzaken al worden uitbe steed." Moneypenny concurreert in de praktijk met grote sites als Guru.com, waarop honderden zzp'ers uit de hele wereld hun virtuele dien sten aanbieden. Toch heeft het bedrijf wei nig last van het enorme aanbod van assisten ten uit India of China. Sturman: „Onderne mers doen vaak alleen een beroep op dat soort diensten als taal geen issue is. Die In diase assistenten zijn echter vaak hoogopge leide mensen die onderzoek kunnen doen of een spreadsheet kunnen opzetten en doorrekenen." www.moneypenny.nl www.cloudworkers.nl www.guru.com reageren? geld@wegener.nl zie onze website:geldenwerk Geld en werk is ook te volgen op de website van deze krant. Naast diverse columns en rubrieken treft u op één overzichtelijke plek al het nieuws aan dat met uw persoonlijke financiën en heiwerk te maken heeft. PASPOORT Naam bedrijf: Dominicus Ad vocatuur. Wie: Jet Dominicus. Waar: Leliestraat 67, 4461 PD Goes. Wat: Enige specialist arbeids- rechtadvocatüur in Goes. Officiële startdatum: januari 2012. Gedane investering: €5000. Beoogde jaaromzet: €50.000. Investering terugverdiend: februari 2012. Jaarlijke herinvestering: €1000. Site: www.dominicusadvoca- tuur.nl Mail: jdominicus@dominicusadvoc atuur.nl Telefoon: 0113-229025 «Hl Jet Dominicus foto Ronald den Dekker Heb je als werkgever pro blemen met personeel dat niet goed functio neert of heb je als werknemer een conflict met je baas? Dan kun je sinds januari 2012 in Goes terecht bij een specialist op het gebied van arbeidsrecht, jet Dominicus is op dit mo ment de enige specialist arbeids recht in Goes. Als arbeidsrecht advocaat kan Dominicus mensen bijstaan wan neer ze vragen of problemen hebben over alles wat te maken heeft met arbeid. Dominicus is sinds 2002 advocaat en heeft zich in 2005 gespecialiseerd in arbeidsrecht. Nadat zij drie jaar stage heeft gelopen en nog een aan tal jaren heeft gewerkt bij een advocatenkan toor, vond zij het tijd om voor zichzelf te begin nen. „Als je zeven tot tien jaar in dit vak zit is het logisch dat je iets voor jezelf begint. Dit kan samen met anderen of binnen het advocatenkantoor waar je in dienst bent. Ik wilde zelf standig gaan ondernemen om dat ik binnen een bestaand ad vocatenkantoor nooit helemaal mijn eigen ideeën kan uitvoe ren. Alles wat ik nu doe, heeft direct invloed op mijn eigen be drijf." Op het moment heeft Jet Do minicus een kantoor aan huis. Hiervoor heeft ze niet meer dan een computer, dossierkast en een bureau moeten aanschaffen. Zij heeft een aantal klanten mee mogen nemen van het advo catenkantoor waar ze eerst werkte. „Verder doe ik veel aan netwerken, bezoek ik veel bijeen komsten en probeer ik te laten weten dat Domi nicus Advocatuur bestaat." Ook heeft ze zich aangemeld bij het juridisch loket, dat klanten voor advies door kan sturen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 51