3 iÉttM Colofon Sam Duvekot Cor Wondergem Wiea Postema-Woldhek Tom Cappendijk Tanneke Witte - Wolfert Piet van de Velde Daniël de Vogel voor bi IBM artverzorqir ïaréWfaiitÊt amiliebertehten 42 I familieberichten zaterdag 14 april 2012 D1ensenlinq.nl Hartelijk dank voor de vele kaarten van medeleven. Hartelijk dank voor uw aanwezigheid bij de afscheids- dienst en de begrafenis van onze moeder en oma Catharina Janna de Nooijer-de Kam Wij zullen haar zorg en liefde missen. Familie de Nooijer Wissenkerke, april 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Truus Duvekot-de Feijter Wim en Anne-Marie - Kirsten Truus en Waldo Axel, april 2012 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma hebben ons zeer goed gedaan en is ons tot steun geweest. Hartelijk dank hiervoor. Fam. Lagendijk Fam. Zoeteweij Waarde, Wilhelminadorp april, 2012 Door de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg willen wij u allen hartelijk dankzeggen voor uw medeleven, de mooie woorden en vele kaarten die wij hebben ontvangen, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Ko Krijger het heeft ons goed gedaan. Marina en Christiaan Mol-Krijger Ko, Jan, Ëlise Corine en Renaldo Rijk-Krijger Bastiaan en Annemarie Krijger-Vermue Anouk, Lotte 's-Heer Abtskerke, april 2012 5T Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder zeggen wij u hartelijk dank. Goes: Trees Koning-Postema Oost-Souburg: Ida en Gerrit Kooger-Postema Oost-Souburg, april 2012 Op 16 maart 2012 overleed, als gevolg van een acute hartstilstand, mijn innig geliefde zoon en mijn dierbare broer Johannes Warners Jan Samen met vele Nederlandse en Franse vrienden hebben we Jan begraven in zijn woonplaats Port St. Foy. Voor ons betekent zijn heengaan een enorm verlies en een intens verdriet. De vele mooie herinneringen en de vele blijken van medeleven zijn ons tot steun. Hartelijk dank voor de oprechte en vaak persoonlijke reacties. G. Wamers-Lievense Dina Warners Uw belangstelling, medeleven en vele kaarten na het overlijden van onze dochter en (schoon)zus Lenie Lous heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. Familie Lous-Brasser Westkapelle, april 2012 Het is zoals het is. Het zal nooit meer zijn zoals het was. Het heeft ons ontroerd en gesteund, dat zoveel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn allerliefste man, onze lieve vader en opa Wij willen iedereen bedanken voor de hartver warmende belangstelling, voor de vele kaarten, persoonlijke brieven, bloemen en telefoontjes. Het doet ons goed te weten, dat hij niet alleen voor ons de allerliefste was, maar ook voor zoveel anderen iets heeft betekend. Wij zullen hem heel erg missen. Ria Marcel en Kristel Birgitte en Peter en kleinkinderen Terneuzen, april 2012 Vele lieve woorden, kaarten en bloemen hebben ons getroost toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Wim de Groote Het deed ons goed dat hij bij zo velen was geliefd. Onze dank hiervoor. Speciale dank aan de inwoners van Hoek. Alles heeft op ons diepe indruk gemaakt. Jozina de Groote-van Grol Kinderen en kleinkinderen Voor uw belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van Achille de Caluwé zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, april 2012 Nelly de Caluwé - Hamelink Kinderen en kleinkinderen Domburg, 14 april 2012 Langs deze weg willen wij u graag van harte bedanken voorde belangstelling na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma uw blijk van medeleven is ons tot grote steun geweest. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2012 Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Arjan den Hamer Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Zaamslag, april 2012 Fam. J. den Hamer-Strijd Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en schoonzoon betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Ada van de Velde-Kolijn, kinderen en kleinkinderen Fam. van de Velde Fam. Kolijn Fam. Vanhijfte-Duurinck Terneuzen, april 2012. Voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, de prachtige bloemen, de vele kaarten en de steun die wij mochten ontvangen na het overlijden willen wij u hartelijk danken. Bert en Heieen de Vogel-van Wijck Annemieke de Vogel en Daniel Walczyk mede namens: familie de Vogel familie van Wijck Terneuzen, april 2012 De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website Dillenburgiaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg Siuittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegen.ermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42