De Uitvaart Informatie Hulplijn Apolonia (Leu) Balleur-Pieterse Piet Duinkerlce Hennie Wesdorp - Dekker fllensenlinq.nl zaterdag 14 april 2012 familieberichten 141 Tenslotte zei hij: "De natuur kent een vast ritme van geboren worden en sterven. Bij de mens is dat niet anders en dat moeten we accepteren." Ondanks toenemende beperkingen wilde hij nog zo graag een beetje van het leven genieten, al waren het maar kleine dingen. Liefst thuis, in zijn vertrouwde omgeving. Jammer, het heeft niet zo mogen zijn. In de leeftijd van 93 jaar is, in het bijzijn van zijn dierbaren, rustig ingeslapen mijn lieve levensgezel, onze vader en opa MINNE POSTHUMA weduwnaar van Anna Johanna Stobbelaar sinds 1999 Franeker, 30 juni 1918 Sluis, 11 april 2012 Sluis: Yvonne Quataert-Vanhecke Ohringen (Zw): Dirk en Anita Posthuma-Manser Mark en Gabi Hoek: Marijke en Johan Robesin-Posthuma Leonard - in dierbare herinnering Capelle a/d IJssel: Jitske en Philip, Thomas Helmond: Annemarie en Leo Hoek: Ineke Posthuma - in dierbare herinnering Correspondentieadressen: Schuttershof 6,4524 BM Sluis Kreeksingel 43,4542 BN Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 19 april om 11.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28C te Terneuzen. U kunt persoonlijk afscheid nemen van 11.00 uur tot 11.15 uur in voornoemd crematorium. Tevens willen wij huisarts /VISurinx en assistenten, alsmede de medewerkers van Thuiszorg zeer bijzonder bedanken voor hun aandacht en zorg. In the garden of happy memories there is always love and sunshine Uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze dierbare en lieve mamma, schoonmoeder en oma Juliana Wilhelmina Holmes-De Block heeft ons goed gedaan en gesteund. Onze hartelijke dank hiervoor. Met dank aan pastor Katrien voor de mooie en waardige afscheidsdienst en dank aan alle mensen die mamma goed verzorgd hebben. Rosemarie en Piet Willaert-Holmes Don, Rieneke en Crisha Patricia en Piet Colsen-Holmes Robert Holmes April 2012 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en fijne opa Hubrecht Jasperse Jopie Jasperse-Boonman Kinderen en kleinkinderen Kwadendamme, april 2012 Wij ontvingen het bericht dat de heer J.B. Meijer is overleden. Dhr. Meijer was jarenlang voorzitter van onze V.V.E. Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. V.V.E. Blok 2,3 en 4 J.A. v.d. Goeskade Goes In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde vader, opa en "ouwe" opa Samuël Wisse betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meliskerke, april 2012 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden info@scu.nu www.scu.nu (JsojJ 1 Dml rhprijidjriü fV- Samen hebben we op een goede manier afscheid genomen van Henk - Hendrik Jozias de Vlieger - Bedankt voor uw betrokkenheid bij dit afscheid. Familie de Vlieger-Boerman Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn vader, onze schoonvader, opa én overopa Kees Rooze zeggen wij u hartelijk dank. Familie Rooze Lewedorp, april 2012 Het is moeilijk afscheid te nemen van degene die men liefheeft. Het was goed om samen met jullie afscheid te nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jullie aanwezigheid bij het afscheid, de vele lieve kaarten en woorden van troost zijn ons tot steun geweest. H. Balleur, kinderen en kleinkinderen. 's-Heerenhoek, april 2012 Onze oprechte dank voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het plotselinge overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Wij willen u bedanken voor de vele kaarten, telefoontjes, bloemen en uw aanwezigheid tijdens de crematie. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. W. Duinkerke - de Koeyer Tonnie en Johan Peter en Carolien en kleinkinderen Goes, april 2012 Voor de grote belangstelling en de vele kaartjes die ik heb ontvangen na het overlijden van mijn zus Janna Hubregtse wil ik hiermee iedereen bedanken. J. Hubregtse Vlissingen, april 2012 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden Van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Frans Bukkens Uw aanwezigheid op de dag van de crematie, en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Liliana Bukkens-Batselaere Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2012 De blijken van medeleven, woorden van troost en waardering, ondervonden tijdens haar ziekte én uw aanwezigheid bij het afscheid van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder hebben ons diep getroffen en gesterkt. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. Willem Wesdorp Wilco André en Wendy Rilland, april 2012 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze lieve en vrolijke Thommy Roovers Zijn woorden: "Ik heb genoten van het leven" en zijn positieve levenswijze geven ons veel vertrouwen. Miep Roovers - de Preter Kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2012 Voor de vele blijken van medeleven betoond tijdens de ernstige ziekte en na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan Provoost zeggen wij als broers en zussen, neven en nichten langs deze weg u allen hartelijk dank. Familie Provoost Meliskerke, april 2012 Onze dankbaarheid gaat uit naar u die medeleven hebt betoond door uw aanwezigheid, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Kees Lorier Het heeft ons diep getroffen dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Hartelijk dank. Familie Lorier Middelburg, april 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41