fer ||f* i üTdfteóan Cor en Sien van Marion-Melis linie Gideonse en David Aarnoutse Opa Leo 60 en tante Sandra 30 Coenraad Hendrik Waar Sien Oreel 0 fT1ensenllnq.nl zaterdag 14 april 2012 familieberichten 139 Dankbaar zijn wij dat onze ouders op vrijdag 27 april 2012 50 jaar getrouwd zijn. U bent van harte welkom om hen te feliciteren tijdens de receptie op zaterdag 28 april 2012 van 20.00 tot 23.00 uur in Westkapelle Herrijst, Markt 79 te Westkapelle. Esther Jeanine& Anton Christel Piet Annabel Thomas en de kleinkinderen Op 27 april zijn onze (groot)ouders 50 jaar getrouwd. Dit willen wij samen vieren op zaterdag 21 april. Wilt u hen feliciteren, dan bent u van harte welkom van 15.30 u tot 17.00 u in 'Huys ter Schelde', Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Kinderen en (achter)kleinkind(eren) Vlissingsestraat 3 4371 RA Koudekerke Gefeliciteerd en kusjes van Yara Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt Zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Na een lange periode van zorgen, is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man, vader, opa, broer en zwager Isaac Adriaan Zijta in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: Nel Zijta-van Loenen Etten-Leur: Natasja Zijta Koen Vlissingen: Leen en Elly Zijta-van Loenen 13 april 2012 Gerbrandystraat 35, 4384 NB Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 18 april van 8.30 tot 9.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 10.00 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Omringd door onze liefde en zorg heeft mijn lieve Coen, onze papa en opa in zijn eigen vertrouwde omgeving op een waardige wijze van ons afscheid genomen. K.N.O.-arts Geboren 8 maart 1939 's-Gravenhage Overleden 12 april 2012 Oranjeplaat Thea Waar-Garratt Ginette en Erik Christiaan en Anne-Christien Fréderique Diederik Eric en Angélique Jordi Beau Jelle Bente Helen en Gerard Maayke Anouk Coen (in herinnering) en Yvonne Dani Timo Ludo Anne Mieke en Patrick Steijn Pepijn Oranjeplaat 9 4341 PVAmemuiden Dinsdag 17 april om 14.15 uur zullen wij Coen herdenken in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3,4337 WH Middelburg. De bloemen worden verzorgd, een donatie aan de Nierstichting zou hij waarderen. k. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef. Het leven met. Bedroefd., maar dankbaar dat bij zo lang bij ons is geweest, delen wij mede dat zacbt en balm van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en "ouwe opa" Gerh arius Johannes Maria Heeren - Kees - weduwnaar van C.A.E.A. Heeren-Vringer Middelburg, 1" Vlissingen, j februari 1913 12 april 2012 Marie-Josée (iri liefdevolle berinnering) Martijn (in liefd evolle berinnering) Guido en Alies Isa, Teun, Mannes Georgette Mireill e en Dick Anouk, Noor Niels en Sarah Odin Syl vie en Luc Serge" en Laure Jules, Rosa, Charly Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 april van 10.45 tot 11.15 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bacbweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 12-00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in bet crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. And the saddest thing under the sky above Is to say goodbye to the ones I loved Verdrietig, maar dankbaar voor zijn onvoorwaardelijke liefde, zorg en betrokkenheid en met grote bewondering voor wie hij was, delen wij u mede dat op 93-jarige leeftijd is overleden onze lieve Papa, opa, overgrootvader en vriend Jan Bakkes registeracco untant Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Schiedam, 19 mei 1918 f Middelburg, 10 april 2012 Jan Erik Ellen en Sjouke Charlotte Annemarie van Noord-Schatten Kleinkinderen- en achterkleinkinderen Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Liever geen bezoek aan huis. Correspondentieadres: Vonderschottenweg 12, 7451 MN Holten Onze speciale dank gaat uit naar Dr. C.J.E.M. Albers en het team Griffioen van Zorgstroom voor hun respectvolle, liefdevolle zorg. Heden is overleden onze lieve tante Wij wensen de familie veel sterkte toe. Arnemuiden: Nel de Ridder-van Belzen Jo van Belzen achterneven en -nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39