Pad FZC FZC Wales: vlakbij en toch zo anders! 'Noorwegen, van berg tot fjord' INORWAY ColorLine Stena Line i6 zaterdag 14 april 2012 15-daagse autorondreis door de overweldigende natuur van Noorwegen Geniet tijdens mooie autoroutes van de besneeuwde bergtoppen, diepe dalen en spiegelende fjorden van Noorwegen! Dag 1: In de Duitse plaats Kiel stapt u 's middags aan boord van de luxe cruiseferry van Color Line naar Oslo. U overnacht aan boord. Afstand Utrecht-Kiel ca. 530 km. Dag 2: In de ochtend arriveert u in Oslo waarna u doorrijdt naar Rauland voor 4 overnachtingen in een vakantiewoning van Vierli Hyttegrend.Ca. 210 km. Dag 3 t/m 5: U verblijft aan de rand van Nationaal Park Hardangervidda, Europa's grootste bergplateau. Tip^maak een wandeling door het Nationaal Park met een bijzondere flora en fauna. U heeft ook kans om onderweg rendieren te zien! Of bezoek de cultuurrijke regio Telemark. Dag 6: Vandaag maakt u kennis met het fjordengebied. Via de Hardangerfjord rijdt u naar Voss waar u 4 nachten zult verblijven in een appartement van Voss Resort Bavallstunet. Ca. 250 km. Dag 7 t/m 9: Voss ligt zeer centraal in het fjordengebied en ideaal t.o.v. de Hanzestad Bergen, de Sognefjord en de treinrit over één van de steilste sporen van Europa, de Flamsbanen. Vanuit Voss kunt u tevens deelnemen aan diverse activiteiten, waaronder raften en gletsjertochten. Dag 10: U reist naar het Hemsedal waar u 4 nachten verblijft in een vakantiewoning van Veslestdlen Chalets. Ca. 180 km. Dag 11 t/m 13: Het Hemsedal organiseert een scala aan activiteiten en excursies en met de Hemsedal Card ontvangt u diverse kortingen. Maak een hondensledetocht, ga de rivier in tijdens de forelsafari of maak een wandeltocht naar één van de 20 bergtoppen rondom Hemsedal. Dag 14: Vanuit Oslo vertrekt in de middag de luxe crulseferry van Color Line weer terug naar Kiel. U overnacht aan boord. Ca. 225 km. Dag 15: In de ochtend arriveert u in Kiel en eindigt de rondreis. Speciale lezersaanbieding 15 dagen Noorwegen, van berg tot fjord Dagelijks vertrek in de periode 1 juni t/m 16 september. Bij 2 personen p.p. vanaf 659 Bij 4 personen p.p. vanaf 339 Bij 6 personen p.p. vanaf 299 Bij vertrek op vrijdag en zaterdag geldt een toeslag. Inclusief: 12' overnachtingen in vakantiewoningen op basis van logies 2 nachten aan boord van de ferryovertocht Kiel-Oslo v.v. met Color Line o.b.v. binnehut Hemsedal Card Capitool reisgids t.W.v.€ 24,99 Oad informatie. Exclusief: Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten reis- en/of annuleringsverzekering huishoudlinnen zelf meenemen bedlinnen en handdoeken eindschoonmaak borg Voss Resort Bavallstunet. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 (€0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRN008. POWERED BY NATURE REIZEN pzc.nl/webwinkel categorie reizen autorondreizen 10-daagse autovakantie Wales Wales is een eeuwenoud land met een uitzonderlijk mooie natuur, afwisselende kustlijn, indrukwekkende kastelen, vele mythen, legenden en een vriendelijke bevolking. U vertrekt op de le dag 's avonds vanuit Hoek van Holland per Superferry van Stena Line naar Harwich. De 2e dag arriveert u 's ochtends in Harwich en rijdt u naar uw accommodatie voor een verblijf van 7 nachten. Op dag 9 reist u terug naar Harwich en vaart u rond 23.00/24.00 uur weer terug naar Nederland. Op dag 10 komt u 's ochtends aan in Hoek van Holland. U verblijft naar keuze 7 nachten in Graig Farm Cottages of Penllwyn Lodges. Beide accommodaties liggen in het hart van Wales en vormen een prima uitgangspunt voor het verkennen van Wales. Maar liefst drie grote natuurgebieden zijn uitgeroepen tot nationaal park: Snowdonia, Pembrokeshire Coast en Brecon Beacons; alle met een prachtige natuur. Breng ook een bezoek aan het Italiaans aandoend dorp Portmeirion, het Victoriaanse spa stadje Llandrimdod Wells of ga naar het boekénstadje Haye-on-Wye met talloze boekwinkeltjes die de grootste collectie tweedehands boeken ter wereld herbergen. Maak ook een ritje met een stoomtrein; The Welshpool and Llanfair Light Railway ligt op ca. 4 km afstand. Of kies voor een wandeling over een gedeelte van het wereldberoemde wandelpad Offa's Dyke. Wales heeft meer dan 600 kastelen die u kunt bezoeken, zoals het middeleeuwse Powis Castle and Garden of Acton Burnell Castle. Graig Farm Cottages, Llanfair Caereinion De geschakelde cottages zijn landelijk gelegen op het terrein van een boerderij op ca. 10 km van het plaatsje Welshpool en bieden een prachtig uitzicht op de omgeving. Op het terrein zijn fietsverhuur en •een wasserette aanwezig. Afstand vanaf Harwich ca. 400 km. Penllwyn Lodges, Garthmyl De vrijstaande lodges liggen in een bosrijke omgeving, op ca. 4 km pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Speciale lezersaanbieding Graig Farm Cottages Penllwyn Lodges 2 personen p.p. vanaf 319 2 personen p.p. vanaf 335 4 personen p.p. vanaf 199 4 personen p.p. vanaf 219 Vertrek: vrijdag in de periode 4 mei-31 oktober. Toeslagen andere hutten en ander aantal personen op aanvraag. van het dorpje Berriew. Er zijn vismogelijkheden, een 9-hole golfbaan (tegen betaling), restaurant/golfclub house, kinderspeelterrein en een (souvenir)winkeltje aanwezig. Afstand vanaf Harwich ca. 400 km. 55+ korting: 22 korting per week bij verblijf in de periodes 9/6- 20/7 en 1/9-26/10 voor boekingen met min. één 55-plusser. Inclusief: retourovertocht per ferry Hoek van Holland-Harwich incl. auto (max. 2 m hoog en 6 m lang) en 2-pers. binnenhut/4-pers. buitenhut, 7 overnachtingen in Graig Farm Cottages of Penllwyn Lodges op basis van logies incl. bedlinnen en elektriciteit. Exclusief: handdoeken en huishoudlinnen (zelf meenemen), Calamiteitenfonds 2,50 per boeking), administratiekosten, reserveringskosten 17,50 per boeking, reis-en/of annuleringsverzekering. Optioneel: maaltijden aan boord Stena Line 38 per persoon per enkele reis (ontbijtbuffet en diner). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel 0900-8482 0,15 p.m.) om deze aanbieding te boeken. Vermeld bij reservering het reisnummer IRGB57 (Graig Farm Cottages) of LRGB58 (Penllwyn Lodges). MaJdng good time™ 1ffiït f'dfiS IR EIZ E NI Inclusief ferryovertochten va. 299,- p.p WEBWINKEL Nordfjord Sognefjord VosstC Bergen» r- Hardangerfjord Rau|an< Hemsedal Larvik» Kristiansand H Noorwegen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16