meningen 115 - Reacties op ntroductie van de PZC iPad app Suzanna Kools-Luteijn wint quiz Geniet! "Ik werkte 41 jaar bij het bedrijf dat toen nog PZEM heette, Ben nooit met tegenzin naar m'n werk gegaan. Als er bij DELTA een competitie wordt georganiseerd, ben ik er bijna iedere avond." zaterdag 14 april 2012 MIDDELBURG - De introductie van de nieuwe iPad app van de PZC kon rekenen op een grote stroom reacties van lezers. Uit die reacties bleek dat er nog veel vragen zijn over de app en de werking ervan. De meestgestelde vragen en de ant woorden op een rijtje gezet. Waarom ziet de app er zo anders uit in vergelijking met de krant? Voor de iPad is bewust gekozen voor een dynamische app, die rea geert op het leesgedrag van de ge bruiker. Daardoor is het nieuws aanbod voor iedereen anders. Hebben artikelen geen vaste posities, zoals in de krant wel het geval is? Voor wie toch graag de papieren versie op de iPad leest, komt er binnenkort ook een tweede app beschikbaar in de vorm van een e-paper, een digitale versie van de krant zoals die in de bus valt. De icoontjes van beide apps zijn in de App Store identiek. De dynami sche app is te herkennen aan de toevoeging Voor iPad'. Ik kan het regionale e-n plaatselijke nieuws niet zo goed terugvinden. De redactie werkt aan een betere vindbaarheid van het regionieuws. Is de app gratis voor mij? Voor abonnees van de PZC is de app gratis. Voor alle anderen gaat deze 15,99 euro per maand kosten, na een gratis proefperiode van der tig dagen. Hoe geef ik na dertig dagen aan dat ik abonnee ben en de app dus gratis wil blijven gebruiken? Alle abonnees ontvangen, voordat de proefperiode verlopen is, een actiecode. Met die actiecode kun nen zij na de proefperiode gratis gebruik blijven maken van de iPad app van de PZC. Ik mis de familieberichten in de app. Komen die nog? Het is duidelijk geworden dat veel lezers het op prijs zouden stellen als de familieberichten ook te zien zouden zijn in de app. Momenteel wordt bekeken hoe dat mogelijk zou zijn. Ik zie nog oudere artikelen. Sinds de lancering van de iPad app is gebleken dat er nog een aantal fouten in zit. Zo kan het gebeuren dat oudere artikelen lang in de app blijven staan, omdat de publicatie datum verkeerd herkend is door de app. Een update, die binnen twee weken beschikbaar moet zijn, zal dat probleem verhelpen. Met die update wordt het ook mo gelijk om te zoeken in artikelen en ze toe te voegen als favoriet. Voor lezers die de eerste twee da gen de app hebben gedownload, is besloten de proefperiode te verlen gen. Gebruikers krijgen een week voor het verlopen van de proefpe riode een melding, waarbij wordt w gevraagd om een actiecode om ge bruik te blijven maken van de app. De PZC iPad app is inmiddels bijna 3400 keer gedownload. OOSTBURG - Lentekriebels, dat was de oplossing van de nieuwsquiz die vorige maand in de PZC-glossy Geniet! stond. Suzanna Kools-Luteijn uit Oostburg was één van de 1217 lezers die de juiste oplossing inzonden. Ze werd getrokken als winnaar en mocht daarom gisteren bij Foto Verschoore in haar woonplaats een fotocamera ter waarde van 800 euro in ontvangst nemen. De deelnemers aan de quiz moesten dertien vragen over actuele nieuwsonderwerpen beantwoorden. Dat waren meerkeuzevragen; bij elke mogelijke oplossing stond een letter. De juiste letters achter elkaar vorm den de oplossing. De tweede prijs, een fotocamera ter waarde van 400 euro, werd gewonnen door Mieke van Vossen uit Brouwershaven. Yvonne de Waardt uit Oost-Souburg kreeg de derde prijs, een camera ter waarde van 300 euro. foto Peter Nicolai Arnold Slootmans is alweer een tijdje met pensioen. Hij is oud-medewerker van DELTA, maar speelt nog wekelijks biljart in een eigen ruimte op het hoofdkantoor in Middelburg. De DELTA-biljartvereniging bestaat al sinds 1949. Bekijk het videoverhaal met Arnold op www.DELTA.nl/verhalen Een eigen verhaal insturen? Dat kan via facebook.com/DELTAnv Sinds jaar en dagverbonden met de provincie en in handen van de lokale en regionale overheid. Dienstverlening voor alle Zeeuwen, van alle Zeeuwen. DELTA: altijd in de buurt als leverancier, als werkgever, als investeerder of als sponsor van talloze maatschappelijke initiatieven. www.DELTA.nl the multi-utility company

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 15