zeeland 'Nu kan ik er weer even tegenaan' 22 De eeuwige discussie over Hedwige levert telkens weer dezelfde verdeeldheid op Semper Giudete treedt op in Lieve almanak Vechten BN'ers en BZ'ers vrijdag 13 april 2012 De hond is een graag geziene gast in het kantoor. Altijd vrolijk en blij. Het dier was alleen wel heel erg ge fixeerd op een van de vrouwelijke werknemers en dat zinde een ander niet. Hoe lief ze ook sprak, ze kreeg nauwelijks de aandacht van het dier. Tot ze besloot om zwaarder geschut in te zetten. Verse boterhammen, blokjes kaas, alles werd aangegrepen om het dier te paaien. En met succes, want de hond verlegde zijn affectie. Dus nu gooit de ander ook wat extra lekkers in de strijd en lijkt alles naar tevredenheid van ieder en de hond in het bijzonder te verlopen. Tot de vrij gezelle eigenaar ineens van zich liet horen. „Het is toch wel wat. Vechten de vrouwen om mijn hond in plaats van om mij." MEEST GELEZEN 1. Trekken pistool in Sas noodweer. 2. Toeristische plekken verdwijnen. 3. Inspelen op marinierskazerne. STUUR UW TIPS NAAR redtern@pzc.nl Zet uw foto in een album op www.pzc.nl/foto De Volvo S60 en V60 voldoen vanaf nu noabeter aan uw lease-eisen. U maakt gepaste indruk op uw klanten en collega's met het elegante Scandinavische design. U geniet van het comfortabele interieur en zijn dynamisch karakter. Dankzij Volvo Sensus controleert u safety-sensors, navigatie en audio zonder enige moeite. Het ultieme rijaenot. En de S60 en V60 zijn nu zelfs verkrijgbaar met 20% bijtelling. Zo kunt u ook fiscaal genieten, fn de Volvo S60 en V60 draait alles om u. VOLVOCARS.NL Volvo S60 v.a. 32,995 sn Volvo V60 va. 34,695 inc-l. blw, excl. kosten ri|klaarmaken, verwijderingsbijdrage. S60 en V60 leasen v.a. €629p.m., excl. btw en brandstof, o.bv. Full Operational Lease, 60 mnd, 20.000 km p.jVolvo Car Lease- 0345-68 87 80 (kantooruren), Wijzigingen voorbehouden. Gem. verbruik: 4,3 - 10,2 1/100 km (23,3 - 9,8 km/I), gem. CO,-uilstoot resp. 114 - 237 g/km. Cappendijk Auto's Temeuzen B.V. www.cappendijk.nl Tik het woord Hedwige- polder een keer in een ar tikel en je weet dat er op de website van de PZC reactie komt. Dat is al jaren zo. Elke keer als het vraagstuk ontpoldering weer op laait, duikelen de voor- en tegen standers van natte natuur over el kaar heen. Met telkens weer de zelfde standpunten. Wie er gelijk heeft? Oordeelt u zelf maar. Misschien helpt onder staande bloemlezing uit de talrij ke reacties op het bericht dat de Hedwigepolder misschien deels toch onder water wordt gezet u daarbij. meer? Zij doen nog mee voor spek en bonen! Argus Niet de Hedwige onder water, ook geen gedeelte. Laat België zelf de boel maar onder water zetten. Wel ke idioot heeft dit verzonnen? Hoe kan je nou land in Zeeland weer on der water willen zetten? Niet doen en nooit niet doen. Mar Ontpolderen niet heel, maar ook niet half. Ontpolderen niet hier, maar ook niet daar. Ontpolderen niet nu, maar ook niet dan. Guus Langeraert We hebben zo weinig zout water en zo verschrikkelijk veel landbouwgrond dat het maar eens klaar moet zijn met het 'goede landbouwgrond-dogma'. Ontpolderen moet nu eenmaal Odyssee Dit is vast niet einde verhaal, want hier kunnen niet twee kampen mee leven. Zij verliezen teveel om ak koord te kunnen gaan. Alsof de les van de afgelopen jaren niet is dat halfslachtigheid leidt tot rottigheid HULST - Het orkest Semper Gaude- te treedt zondag 15 april op in het dienstencentrum de Lieve aan de Broodmarkt in Hulst. De organisa tie belooft de aanwezigen een ge zellige middag met volop meezin gers. Er kan ook gedanst worden. Het optreden van Semper Gaude- te duurt van 14.30 tot 16.30 uur en de toegang is 1,50 euro. Tip? redactie@pzc.nl STELLING Stem op stelling PZC-site: Het beste is nu al grote regionale basisscho len op te zetten en kleine te sluiten. Zieken kunnen in hun Week van de Aandacht een sup- pórtboek ontvangen met daarin onder meer kaarten van Bekende Nederlanders en Bekende Zeeuwen. Racoon-zanger Bart van der Weide heeft zich ook la ten vereeuwigen voor een kaart. De Hulster burgemeester Mulder start met de afstandsbediening het videoproject. foto Camile Schelstraete Het allernieuwste hart onder de riem van Mascura is de video boodschap. Dit pro ject start eerst als pi- lotproject in de gemeente Hulst en burgemeester Jan Frans Mulder gaf gisteravond de aftrap in het Reynaertcollege. Voorzitter Marc van Dorsselaer van Mascura: „De zieke krijgt in dit project een persoonlijke DVD. We willen de DVD verder vullen met bijvoorbeeld muziek. In de ge meente Hulst is er wat dat betreft enorm veel talent en we willen, sa men met bijvoorbeeld de Video club Zeeuws-Vlaanderen, van ko ren, bands en muziekgezelschap pen, maar ook van andere Hulste naren en ook BN'ers filmpjes ma ken die we kunnen gebruiken voor de DVD." Leerlingen van het Reynaertcollege werken actief mee aan het project. Van de talenten (zang, dans, poëzie) van Foxart, het open podium van het Reynae rtcollege, worden clips gemaakt en het assisteren voor de videobood schap wordt onrderdeel van de maatschappelijke stage." Van Dors selaer: „Bij succes willen we de het videoproject uitbreiden naar Sluis en Terneuzen, Burgemeester Jan Lonink is in ieder geval al enthou siast." Zieken die al een DVD ont vingen, overstelpen Mascura met dankbetuigingen. „Nu kan ik er weer even tegenaan." E!®€ 32.995 =""€34.695 Hoppa, en nou onder water die pol der! Maarten En nu kappen met dat polderen en hup, die schop in de grond en water op het land. Einde discussie. Henk Met dank aan onder andere 'Red On ze Polders'. In plaats van een keer zeer doen, is het u gelukt om op veel plaatsen het zeer te laten doen. En dit alles voor wat? Thomas Hoe klinkt dat Zeeuwse volkslied ook weer? Wij dulden hier geen vreemde hand die over ons regeren zou! Die zin blijft maar door mijn hoofd spoken. Wie zijn die vreem den? Brabanders en Belgen? Zijn er dan echt geen Zeeuwse regeerders Wim Wabeke Als men nu ook nog het zoute wa ter uit Waterdunen kan weglaten en het landschapsprofiel behouden, dan is er daarom isschien ook nog wel een compromis mogelijk. Wie weet? Waar een wil is, is een weg. Kijkuit Nou waren er in de discussie de afge lopen jaren alleen maar verliezers, maar dit besluit maakt het zo moge lijk nog erger. Ik herhaal een hier eer der aangehaald gezegde: zachte heel meesters maken stinkende wonden. A. Bleeker Reageer ook op artikelen op de website van de PZC. Post uw bijdrage on deraan een bericht. door Raymond de Frel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 78