schepen gebouwd wonen9 vrijdag 13 april 2012 Joris Beilo. Wagenaarstraat 32: stadswoning met drie slaapkamers, een garage en een tuin Bewoner: Joris Beilo (30) „Vorig jaar heb ik deze woning al gekocht. Ik wilde graag een huis met een tuin, in de binnenstad. Hoe vaak kom je dat tegen? Eigenlijk wil ik nooit weg uit Vlissingen. Ik heb hier alles binnen een straal van vijfhonderd meter: familie, vrienden, strand, bos, mijn favoriete café. Ik heb drie jaar in een appartement gewoond, een paar honderd meter ver derop. Binnen twee maanden was het verkocht aan ie mand bij mij uit de buurt. Dat was een gelukje. Zij was be reid te wachten met verhuizen, maar volgende week moet het wel leeg zijn. Ik moet nog veel doen. Dit huis is casco opgeleverd. Ik heb er vooraf niet bij stilgestaan dat er nog zoveel bij komt kijken voordat het echt bewoonbaar is." Peter en Joyce de Jonge met zoon Mark. Wagenaarstraat 34: stadswoning met drie slaapkamers, een garage en een tuin Bewoners: Peter de Joiige (41) en Joyce de Jonge (39) met Mark (18) en Nina (11); verder twee poezen en een hond „Vannacht hebben we hier voor het eerst geslapen. Alles is nog een beetje vreemd, 't lijkt alsof we op vakantie zijn in een huisje. We waren al langer op zoek naar een huis in de stad. Souburg is iets te stil. Natuurlijk wisten we al lang van dit nieuwbouwproject, maar we dachten dat er alleen dure appartementen zouden komen. Toen bleek dat er ook stadswoningen te koop waren, hebben we meteen gerea geerd. De bank was terughoudend met het verstrekken van de hypotheek. Uiteindelijk ging één bank akkoord om dat we geen tophypotheek nodig hadden. Om te voorko men dat we onnodig spullen gaan bewaren, hebben we be wust voor een iets kleiner huis gekozen. Probleem is wel dat we het oude huis nog moeten leegmaken..." Wagenaarstraat 36: stadswoning met vier grote slaapkamers, een garage en een tuin Bewoners: Ruud van Veen (49) en Sabine Feij (44) met Jor- dy (17), Nadia (14) en Maxine (9) en in de toekomst een paar goudvissen in een zinken teil in de tuin „Ooit werden op deze plek schepen gebouwd. Dit is het échte Vlissingen voor ons. Het idee dat je de straat uitwan delt en aan het water staat, spreekt ons ook aan. Daarom vinden we het prachtig dat we op deze plek samen een nieuwe start kunnen maken. Geen van ons heeft ooit in zo'n nieuw huis gewoond. Nu wonen we nog op 't Groene- woud in een huurwoning. Dat is veel te klein, zeker als de andere twee kinderen met aanhang ook komen. De eerste kennismaking met de buren was heel goed. De schuttin gen hebben we gezamenlijk gekocht. Natuurlijk moeten we nog het een en ander doen. Maar als het eenmaal klaar is, hebben we voorlopig geen onderhoud. Dan gaan we er lekker van genieten." Ruud van Veen en Sabine Feij.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49