Fietsen Langs de Moezel Swingend Cuba! 8-daagse fietsbusvakantie Comfortabel op uw eigen fiets! vrijdag 12 april 2012 De Jong Intra Vakanties heeft een mooie fietsbusvakantie langs de Moezel voor u geselecteerd die tijdelijk met hoge korting te boeken is voor lezers van deze krant! Het programma van dag tot dag: Dag 1: Nederland - Rehlingen Via diverse opstapplaatsen komen we in de middag aan in het hotel in Rehlingen. Dag 2: Thionville - Wincheringen ca. 46 km Startend net buiten Thionville volgt u de rivier om ter hoogte van Schengen (Luxemburg), Duitsland binnen te fietsen. De route eindigt bij Wincheringen. Dag 3: Wincheringen - Trier ca. 40 km Via Konz bereikt u de oude keizerstad Trier, een stad met indrukwekkende overblijfselen uit de Romeinse tijd. Dag 4: Trier - Wintrich ca. 50 km Vandaag een etappe met vergezichten over de Moezel, de uitgestrekte wijngaarden en lieflijke wijndorpen. Maar ook de oude "Fahrturm" van Schweich en de replica van het beeld "Wijnschip met vrolijke Stuurman". Dag 5: Vrije dag Tijdens de vrije dag beschikt u over uw fiets en kunt u bijvoor beeld naar Bemkastel-Kues fietsen. Dag 6: Wintrich - Enkirch ca. 42 km Via Bernkastel-Kues fietst u naar Zeltingen-Rachtig. Kiest u voor het vlakke fietspad of voor de glooiende "Panoramaweg"? Dag 7: Enkirch - Cochem ca. 50 km U fietst vandaag langs Neef en het schilderachtige Beilstein met de burcht Metternich. Cochem is het eindstation van uw fietstocht langs de Moezel. Dag 8: Wintrich - Nederland Na het ontbijt keren we terug naar Nederland. Uw verblijf: Tijdens deze fietsvakantie verblijft u in gezellige 3-sterrenhotels, op basis van halfpension. De hotels liggen op een steenworp afstand van de Moezel. Fietsbusvakantie inclusief: - Reis per luxe Comfort Class touringcar met fietsaanhanger -7 overnachtingen o.b.v. halfpension - Begeleiding ervaren chauffeur - Fietsroutepakket met Nederlandstalige informatie Opstapplaatsen: Apeldoorn, Bunnik, Vught en Sevenum. Gegarandeerde Vertrekdata Adviesprijs Lezersprijs* 31 mei 539,- 509,- 14 juni 539,- 499,- 12 juli 549,- 519,- 30 juli 549,- 519,- 6 augustus 549,- 519,- *Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Niet inbegrepen: overige maaltijden, facultatieve excursies, entreegel den, reserveringskosten 15,- per boeking, Calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Toeslag meenemen elektrische fiets €10,- per fiets. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel de Jong Intra via telefoon: 0180 - 457803 o.v.v. de speciale reiscode budel99. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Luxe 9-daagse all inclusive met 2-daagse Hemingway privé tour naar Havana! Cuba is het land van de klassieke auto's, parelwitte stranden, subtropische natuur, Hemingway, rum, salsa en sigaren. Een echte droombestemming en dé plek om op ontdekkingstocht te gaan. Met deze exclusieve lezersreis geniet u niet alleen van een onbe zorgde all inclusive. Tijdens een 2-daagse privétour naar Havana treedt u in de voetsporen van schrijver Ernest Hemingway, die op Cuba woonde en zielsveel van het eiland hield. U bezoekt zijn landgoed en het dorp dat model stond voor zijn boek The Old man and the Sea. U drinkt zijn favoriete cocktails, ontdekt de highlights van swingend Havana en maakt een tour in een echte Classic Car. Het 9-daagse Cuba arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Vardero met ArkeFly (Economy Class) Luchthavenbelastingen brandstofheffing Transfer luchthaven - hotel en v.v. Nederlandssprekende reisleiding 6 overnachtingen o.b.v. All Inclusive in Tryp Peninsula 2 daagse Hemingway privé tour naar Havana incl: Vertrek vanaf Tryp Peninsula (zondag) 2 dagen privé vervoer en Engels sprekende gids Classic Car Tour (ca. luur, 20 km) Lunch in lokaal restaurant op zondag Mojito Daiquiri in Hemingway's favoriete bars Overnachting o.b.v. halfpension in hotel Ambos Mundos Havana Bezoek aan de Chinese wijk, kunstenaarsstraat Callejón, markt, bodega en tabaksfabriek en het Hemingway Monument in Cojimar Vrije middag in Havana (lunch op eigen gelegenheid) www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (zonvakanties) U verblijft in het Tryp Peninsula Varadero een prachtig, ruim opgezet resort, direct aan het strand. Het beschikt over 4 a la carte restaurants, 4 bars, 2 zwembaden, tal van (sport- en wellness) faciliteiten en zeer ruime kamers. Meer informatie en boeken Voor meer informatie, prijzen en boekingen zie webwinkel. U kunt ook bellen metArketel. 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Cuba aanbieding. Op deze reis zij ANVR/ SGR-voorwaarden van toepassing. ME LI A ifefOflA* Prijs is per persoon per arrangement, op basis van 2 personen per kamer. Het arrangement is geldig van 2 mei t/m 20 oktober 2012, vertrek wo vr. 999 geldt op vertrek 5 12 mei. Er geldt een aanbiedingsprijs van 1099 p.p. voor vertrek 30 mei, 2,9 20 juni. Genoemde prijzen zijn beperkt beschikbaar (boek snel!) en exclusief calamiteitenfonds 2,50 per boeking), eventuele toeslagen en reserveringskosten 15 per online boeking; 29,50 per reisbureauboeking). Ga naar de webwinkel voor prijzen op overige vertrekdata. vanaf 999,- p.p.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20