Spetterend ontspannen! Bilderberg Klavertje Vier Fietsarrangement Ontdek de Veluwe met dit unieke 5-daagse fietsarrangement donderdag 12 april 2012 www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Kom genieten van alles wat Harderwijk u te bieden heeft! Weer of geen weer: met het 'Spetterend Ontspannen' arrangement zit u altijd goed! Heerlijk relaxen in de sauna, genieten van de natuur óf dolfijnen en zeeleeuwen spotten. De keuze is aan u... Door de unieke ligging midden in de prachtige bossen is recreëren hier een tweede natuur en zijn er volop activiteiten, te voet of op de fiets. Wat dacht u van een dag relaxen in wellnessresort de Zwaluwhoeve? Dolfijnen spotten in het Dolfinarium? Of breng een bezoek aan fashion outlet Bataviastad, Paleis het Loo, Waiibi Holland, de Veluwe en de Juliana toren. Kom genieten van alles wat Harderwijk (en omgeving) u te bieden heeft! Uw hotel: BEST WESTERN Hotel Baars Sinds 1875 is Hotel Baars een familiebedrijf, waar de familie Baars de traditie van gastvrijheid en service al meer dan 135 jaar in ere houdt. Het hotel is gelegen in een rustig en historisch stadsdeel van Harderwijk. Alle kamers voorzien van alle denkbare gemakken voor üw comfort. Het hotel beschikt over een sfeervol café-brasserie en een prachtige serre, die u de mogelijkheid biedt om te genieten van een drankje, een uitgebreide lunch of een diner a la carte. Door de unieke ligging in een dynamische omgeving is dit hotel perfect voor een weekendje weg! Tevens is BEST WESTERN Hotel Baars zeer goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Meer informatie en/of boeken; Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereik baar op 070-8919208 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur) 3-daags Spetterend Ontspannen arrangement 2 overnachtingen inclusief ontbijtbuffet lx 3-gangendiner op de dag van aankomst Een fles huiswijn op de kamer Kopje koffie/thee met Arretjes cake bij ontvangst in het hotel Gratis parkeergelegenheid op loopafstand EXTRA: maak zelf een keuze tussen 2 entreekaartjes (per kamer) voor wellnessresort de Zwaluwhoeve op een dag naar keuze OF 1 entreekaartje (per kamer) voor het Dolfinarium op een dag naar keuze (een tweede Dolfinariumticket kan in het hotel worden bijgeboekt voor slechts 10,-). Adviesprijs: 155,- p.p. Lezersprijs: vanaf 99,- p.p.* *De prijs is per persoon en gebaseerd op 2 personen, per tweepersoons kamer en op basis van beschikbaarheid. Prijs is excl. toeristenbelasting en 9,95 reserveringskosten. Dit arrangement is geldig vanaf 29 april tot en met 31 augustus 2012. Bij aankomst op vrijdag geldt een toeslag van 10,- per persoon. Toesiag alleen gebruik 55,- per arrangement. Verlengingsnacht incl. ontbijt 65,- per nacht. Een gastvrije ambiance, heerlijk eten en drinken en een perfecte service... Een verblijf bij Bilderberg staat garant voor ultieme ontspanning. Vier Bilderberg hotels zijn gelegen op de mooie en bosrijke Veluwezoom. De directe omgeving van deze comfortabele hotels nodigt uit tot het maken van uitgebreide fietstochten. Daarom biedt Bilderberg dit aantrekkelijke arrangement speciaal voor liefhebbers van fietsen en natuur! LI fietst van hotel naar hotel en ontvangt van ieder hotel de route voor de volgende dag. De afstand die u per dag aflegt varieert tussen de 45 en 55 km. Onderweg geniet u van de schitterende uitzichten en de bezienswaardigheden die in de routebeschrijving vermeld staan. Ondertussen wordt uw bagage door ons naar uw volgende hotel gebracht. Kortom, met dit arrangement geniet u van de schitterende Veluwe én van de uitstekende faciliteiten van Bilderberg! Prijs: vanaf 269,-* per persoon. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Arrangementsprijs is exclusief gemeentebelasting, persoonlijke uitgaven, consumpties etc. De eenpersoonskamertoeslag varieert per hotel. Speciaal voor u als lezer kunt u in ieder hotel tijdens het ontbijt zelf uw lunchpakket voor de dag samenstellen en zorgen wij voor een thermoskan naar wens gevuld met koffie of thee. Zo geniet u ook op de dag zelf van de gastvrijheid van Bilderberg. De deelnemende Bilderberg hotels zijn: Hotel De Bilderberg in Oosterbeek Bilderberg Hotel Klein Zwitserland in Heelsum Bilderberg Hotel De Buunderkamp in Wolfheze Bilderberg Hotel Wolfheze in Woifheze U bepaalt zelf in welk hotel u uw verblijf begint. De hotel volgorde is ook uw fietsroute: begint uw tocht bijvoorbeeld in Heelsum, dan fietst u via Wolfheze naar Oosterbeek en weer terug naar Heelsum. In elk hotel geniet u van een driegangendiner, overnachting in een comfortabele kamer en Het Bilderberg Ontbijt en uiteraard kunt u in elk hotel gratis gebruik maken van de aanwezige hotelfaciliteiten (zwembad, Turks stoombad e.d.). Het fietst het fijnst op uw eigen fiets, maar het is ook mogelijk dat wij deze voor u verzorgen. De kosten hiervan zijn €50,- per persoon. Meer informatie en/of boeken; Ga naar onze webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 070-8919208 (bereikbaar van ma-vrij, tussen 10-13 en 15-17 uur). BILDERBERG Why settle for less? pzc.nl/webwinkel categorie reizen - hotelovernachtingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40