3UM Dverlederj Oma Brandes v> w Wim Daane Ik Willem Daane HHBmi Corry Maat 32 I familieberichten donderdag 12 april 2012 O mensenlinq.nl Gefeliciteerd! Bram Mama, Corry, Jam's, Sjaak, Marijke, Leuntje, Arthur, Marjan, Lorenzo, Mijke, Joost, Sabas, Mala, Wessel, Rosalie, Wart, Joppe, Wanne, Rink, Noa, Vita, Terra, Rosa Soroptimist club Walcheren Wij ontvingen het droevige bericht dat Nel Boogaard is overleden, Nel was lid van onze club sinds 1965. Wij verliezen een zeer trouwe Soroptimist met een veelzijdige interesse. De dierbare herinneringen blijven. Bestuur en leden Soroptimist International Club Walcheren Op 10 april is rustig ingeslapen onze Langzaam is het leven opgehouden Oma was moe, het is goed zo Middelburg: Romy, Jeroen Ruben, Julia Breda: San Middelburg: Mare, Kyra Jona, Rosalie Enige en algemene kennisgeving Ik heb U bij Uw naam geroepen; "Gij zijt mijn!" Je wilde zo graag vrij zijn Na een strijd van ruim 5 maanden is er aan het aardse leven van mijn lieve man en vader een einde gekomen. We zijn zeer verdrietig, maar toch dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven. Wij bedanken hierbij de artsen en verpleegkundigen van het ADRZ in Goes en van het UZA in Antwerpen voor de goede verzorging. Middelburg, t Antwerpen, 29-12-1947 10-04-2012 Ella Daane-Vercauteren Jordan Huyén Raymond Correspondentieadres: Vrijburgstraat 24, 4387 AJ Vlissingen De uitvaartdienst zal gehouden worden op (Baandag 16 april 2012 om 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 in Middelburg, waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Degenen die de dienst en/of de begrafenis willen bijwonen, zijn van harte welkom. Bedroefd zijn we door het overlijden van Wim Daane Jarenlang samen gewerkt, veel lol gehad. Ons wekelijkse duivenpraatje. We zullen je missen Wim Simon en Janny Jasperse Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid Naast zijn gezin is de duivensport altijd zijn grote passie geweest. We zullen hem missen. Bestuur en leden postduivenhoudersvereniging "De Combinatie" wensen Ella, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben we afscheid genomen van mijn lieve, zorg zame man, onze dierbare vader, schoonvader, opa en overopa Johannes Bernardus Meijer Coevorden, 30 november 1917 Goes, 11 april 2012 Goes: H. Meijer-Dillingh Velp: Pietra Janssen-Meijer Hans Janssen Harm en Corinne Goes: GreetTamminga-Meijer Sjoerd Tamminga Jorrit Femke en Jeroen Nienke, Benthe Eersel: Gea Brekelmans-Meijer, in liefdevolle herinnering Frank Brekelmans Doortje Sn ieders Lotte en Arjen Pieteren Marleen Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo bedanken voor de liefdevolle verzorging. J.A. van der Goeskade 18-05,4461 BH Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op zaterdag 14 april van 13.45 tot 14.15 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal aansluitend om 15.30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de condoleanceruimte van het crematorium eveneens gelegenheid tot condoleren. Vredig, na van ons allen afscheid te hebben genomen, is in een diepe slaap van ons heengegaan onze lieve A Driewegen f Goes 20 augustus 1927 10 april 2012 John Boel Jan en Mimi de Klerk Jan, Nele Elly de Klerk Eva, Merijn Beukenstraat 98 4462 CB Goes De crematieplechtigheid vindt plaats zaterdag 14 april '12 om. 14:30 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is daar gelegenheid elkaar te ontmoeten. Na een goed en gelukkig leven met vrouw, kinderen en kleinkinderen, hebben wij afscheid moeten nemen van Cornelis Noordzij Rotterdam, 13 juni 1926 t Oost-Souburg, 11 april 2012 Geliefde echtgenoot van Ans Noordzij-Groenenboom Geliefde vader en trotse opa van Nel en Ko van Eijkeren-Noordzij Piet en Carla Noordzij-van de Weele Mandy Ellen en .Theo Suurmond-Noordzij Mariëlla en Raymond Joani en Youssef Jordi Shadira® Cor is thuis. Doornluststraat 18, 4388 AM Oost-Souburg Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 14 april van 15.00 tot 16.30 uur. De uitvaartdienst zal op maandag 16 april om 12.15 uur in de Open Haven kerk aan het Oranjeplein in Oost-Souburg worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 13.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark naast voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar huisarts H. Meijer en het zorg- en wijkteam Souburg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32