Elisabeth Catharina de Mood - den Engelsman Bep Hendrik van der Vaart (n0ns9nlinq.nl dinsdag 10 april 2012 familieberichten 131 Rust zacht... Ze is er niet meer. Mijn lieve en altijd hulpvaardige vrouw, onze lieve mama en (overgroot)oma Echtgenote van Johannes de Nood Oost-Souburg, 20 februari 1934 Arnemuiden: Middelburg: Breda Middelburg: Middelburg: Middelburg, 7 april 2012 Han de Nood Evelien en Wil Yvonne en Niels Wouter en Elka, Esmee Marjolein en Richard Stefanie Melissa Jan en Jacqueline Natachia Korenbloemlaan 52 4341 JB- Arnemuiden Wij danken de medewerkers van de Thuiszorg en van 't Gasthuis afdeling Molenwater voor alle goede zorgen in de afgelopen tijd. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 12 april aanstaande, om 13.30 uur in de Protestantse Kerk te Kleverskerke, welke geleid zal worden door ds. J. de Bie. Aansluitend zal Bep aldaar begraven worden. Na afloop is er gelegenheid om te condoleren. Degenen die geen persoonlijke uitnodiging voor de afscheidsdienst hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Bep hield van bloemen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve zuster en schoonzuster Bep de Nood - den Engelsman Wij wensen haar echtgenoot Han, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Montagu: (Zuid Afrika) Voorschoten: Zevenaar: Zoetermeer: Middelburg: Arnemuiden, 9 april 2012 J.W. den Engelsman A.C.T. den Engelsman - Snijders S. den Engelsman - Joubert N.A. Hamberg - de Nood A.M. van Wijk - de Nood J. van Wijk E.P. Jongstra - de Nood B. Jongstra L. de Nood J. de Nood - Jongstra Zaterdag ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van Bep de Nood Zij was jarenlang actief lid van onze trimgroep en een betrokken persoon binnen onze vereniging. We wensen Han, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met het verlies van Bep. Bestuur en leden van kv TOP Arnemuiden Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet hij redt het niet. Je.streelt zijn handje ziet zijn ogen je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde dat na zoveel strijden kwam. Omdat het niet zijn levenmaar zijn lijden overnam. Verdrietig maar met veel mooie herinneringen aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Luitenant-ter-zee van Vakdiensten der 2e klasse oudste categorie, buitendienst Nieuwenhoor.n, 22 november 1917 Middelburg: Westkapel Ie: Middelburg, 6 april 2012 B.A. van der Vaart - Muilwijk Henk en Inge Nicole en Benny Peter Hierbij willen we de artsen, verzorgend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum 't Gasthuis Middelburg, afdeling Molenwater, hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Johan van Reigersbergstraat 81 4336 XC Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 13 april van 11.30 tot 11.45 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna zullen we hem gedenken in een afscheids bijeenkomst waarvoor we u hierbij uitnodigen. Aansluitend zullen we mijn man, onze vader en opa ter aarde bestellen op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom. Ko Ruissen Truus Willeboorse-Ruissen Huib en Janny Ruissen-Vader Tanny Meulbroek-Ruissen Adrie Polman-Ruissen Neven en nichten Oost-Souburg 6 april 2012 Bedroefd nemen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Ko Ruissen Zijn enthousiasme en inzet zullen we missen. Medewerkers en bestuur |ÉLb~ Stichting Behoud Hoogaars 4^'": Na een ongelijke strijd, is overleden onze penningmeester André Davidse Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen sterkte toe om dit verlies te dragen. 5 april 2012 Bestuur en afdelingen van District Zeeland van de Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van ons lid Dhr. K. Ruissen Op de leeftijd van 84 jaar. Ko was een actieve zeezeiler en maakte vroeger grote tochten, ook met de clubtochten naar Engeland ging hij graag mee. Naast zeilen was wandelen en kamperen een geÜefde hobby. Bij de bouw- en renovatie van de jachthaven was Ko met zijn kennis en inzet een belangrijke steun pilaar voor de vereniging. Bestuur en leden van de Jachthaven VVW "Schelde" Vlissingen, wensen familie, vrienden en andere dierbaren veel sterkte en kracht bij het dragen van dit verlies. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Ome Ger We zullen zijn vriendschap en gezelligheid erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Addy, de kinderen en kleinkinderen, we wensen ze enorm veel sterkte toe. Kees en Ineke de Rooij Anneke en Marten Martin en Anita Petra en Hermen Vrijdag overleed onze vriend Ger Bom Lieve Ger, wat hebben we van en mét je genoten. Yerseke: Kees en Ineke de Rooij Goes: Johan en Joke Ruissen 's Gravenpolder: Maarten Pronk en Elly de Bruijn Kapelle: Wim en Rina van Vossen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-penningmeester Ger Bom De stuwende en betrokken kracht achter onze vereniging. - Wij wensen Addy, zijn kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het gemis van Ger. Bestuur en leden Winkeliersvereniging I.V.A. Yerseke Verdrietig zijn wij door het overlijden van Ger Bom Vader en schoonvader van onze vrienden Jeanette en Jos en opa van Brian en Marit. Wij wensen hun en de familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Jan Kees en Ingrid Laura, Tessa Lian Hans en Kyra Jelle, Maarten, Maud Erik en Mariska Yasmine Rob en Ornella Tycho, Jens Wij zijn erg verdrietig dat vandaag overleden is Francisca Charlotte Meijer Lieve moeder van Dennis, Suzanne en Arthur Lieve vriendin van Ronald Gulmans 30-10-1967 Vlaardingen Kruiningen Riet Gulmans Temeuzen Linda, Freddy Simon Souburg Leen Leijnse 07-04-2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31