Pieter Adriaan Smallegange Piet Smallegange Pieter A. Smallegange Jan Poppe Jan Poppe Jan Poppe Jan Poppe 3 o familieberichten dinsdag 10 april 2012 m9nsenlinq.nl Strooi uit mijn as voor alle winden dat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en zee en zich daarmee verbinden." M.A. Muuss.es Verdrietig, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden, onze geliefde vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van Helena Meulpolder Driewegen, 21 juli 1919 j* Goes, 7 april 2012 Ineke Grootenboer - Smallegange Joop Grootenboer Bastian Joris Anneke Nieuwenhuijze - Smallegange Leo Nieuwenhuijze Jouke en Maaike Elise Ilse Correspondentieadres Vroonlandseweg 98 4421 GL Kapelle De afscheidsdienst zal gehouden worden op donderdag 12 april om 10.30 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 92 jaar. Lewedorp: Ina en Adrie Koppenhol-Smallegange Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze zwager en oom is overleden. Weduwnaar van Helena Meulpolder Kapelle: P. Slager-Meulpolder Heinkenszand: C. Meulpolder M. Meuipolder-Blok Portage La Prairie: J. Meulpolder (Canada) A.J. Meulpolder-van de Velde Neven en nichten Eerder bereikte ons het bericht dat Wieneke van Hecke is overleden. Wieneke is gedurende lange tijd een enthousiaste vrijwilliger geweest voor onze Stichting Wij wensen Cees en de familie veel sterkte toe. Bestuur en vrijwilligers Stichting Griffioen "De Wijk" Middelburg Bezige handennu stil en gevouwen een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest Verdrietig delen wij u mee dat onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame man, pa, opa en opapa Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oostkapelle, 16 juni 1929 Oostkapelle: Oostkapelle: Biggekerke: Biggekerke: t Oostkapelle, 6 april 2012 Jannie Poppe - Maljaars Connie én Wim Louws - Poppe Mirjam en Edward, Nia Jurian Marja Poppe Erik en Rianca Poppe - deWitte Kri j n Johan de Pourckstraat 39 4356 BD Oostkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op donder dag 12 april om 13.30 uur in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis vindt aansluitend aan de afscheids dienst plaats op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Zionskerk. Geheel onverwachts is op Goede Vrijdag overleden, onze geliefde broer, zwager en oom, in de leeftijd van 82 jaar. echtgenoot van Jannie Maljaars Wij wensen Jannie, de kinderen, de klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Oostkapelle: J. Poppe Biddinghuizen: K. Poppe t M. Poppe - van Sluijs Middelburg: G. Poppe A.C. Poppe - Marinissen Oostkapelle: C.J. Poppe Serooskerke: A. Poppe neven en nichten Oostkapelle, 6 april 2012 Verdrietig, maar dankbaar voor de fijne herinneringen, namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Wij zullen hem missen en wensen Jannie en de (klein)kinderen veel sterkte met dit verlies. Dronten: Oostkapelle: Swifterbant: Steensel: Koudekerke: 6 april 2012 Corry en Piet Maljaars (in herinnering) Bram en Jo Maljaars Paula en Jan Koole Johan en Anky Maljaars Matty en Piet Wielemaker Neven en nichten Na jarenlange vriendschap is onverwacht overleden Jan Poppe Wij wensen lannie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Piet en )o van Liere Zack en Pie Maljaars Gilles en Sjaan Poppe Dirk t en Rika Vos Met droefheid en verslagenheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van ons lid, oud-medewerker en commissielid Jan Poppe In onze jaarvergadering van 23 maart j.l. namen we afscheid van Jan als medewerker en commissielid na 29 jaar trouwe dienst. Wij wensen zijn familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Jan was medeoprichter en erevoorzitter van de Oostkapelse Ringrijders Vereniging. Wij verliezen in hem een gewaardeerd lid, trouwe medewerker en enthousiast supporter. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Oostkapelse Ringrijders Vereniging Oostkapelle, april 2012 Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen dan ons Annie die voor altijd van ons afscheid nam. Verdrietig om het gemis, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden Annigje Aafje van Dijke-deVries weduwe van Abraham van Dijke - Annie - Utrecht, 21 november 1930 - t Goes, 8 april 2012 Anja en Frank Assink Tom en Cindy Linda en Henk Koudenburg Lars Wij willen het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo hartelijk dankzeggen voor de goede en liefdevolle verzorging. Witte de Withstraat 3 Correspondentieadres: Reigerstraat 10,4461 RE Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 13 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid om elkaar een moment te ontmoeten. Wij zijn bedroefd door het onverwachte overlijden van onze lieve schoonzus en tante Annie van Dijke de Vries Nisse: T. van Dijke-Nieuwenhuyse, Loes en Piet kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30